• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Налаштування роутера TP-LINK (на прикладі TL-WR841N (d))

 1. Налаштування PPPoE, L2TP, і PPTP
 2. Зміна стандартного пароля користувача admin

Добрий день шановні читачі!
Сьогодні я розповім Вам, як налаштувати роутер TP-LINK на прикладі моделі TL-WR841N (d)

Мої думки з приводу даної моделі:
Я вважаю, що дана модель дуже вдало вийшла у компанії TP-LINK, так як він простий в налаштуванні, у нього хороша ціна / якість. Він відмінно підійде для звичайного домашнього користувача, якому потрібно просто, щоб був інтернет і Wi-Fi. Раджу брати дану модель, якщо Ви такий же простий користувач, якому від роутера більшого й не потрібно. У багатьох моїх знайомих стоїть дана модель (за моєю рекомендацією) вже більше 3-х років. Працює стабільно, свою функцію виконує на 5 +!

Отже, якщо ви вже придбали даний роутер, то давайте його налаштуємо. Наш порядок дій:

 • Підключення роутера TL-WR841N (d) до ПК
 • Налаштування з'єднання з інтернетом (настройка WAN підключення) на TL-WR841N (d)
 • Налаштування Wi-Fi мережі на TL-WR841N (d)
 • Зміна стандартного пароля користувача admin

Для початку підключіть до роутера блок живлення і вставте його в розетку. Якщо у Вас не загорілися на ньому індикатори (на роутері), то включите його кнопкою ззаду.

Ви напевно помітили диск, що йде в комплекті з роутером, так ось, ми будемо налаштовувати без його використання.

Далі підключіть провід, що йде від вашого інтернет-провайдера в порт WAN, він синій, а провід, що йде в комплекті з роутером в порт LAN (1-4), він жовтий.

Другий кінець дроту вставляємо в мережеву карту ноутбука / комп'ютера, з якого будемо налаштовувати роутер.

Якщо ви все зробили правильно, то можемо переходити до наступного пункту.

Нам потрібно зайти в налаштування роутера TL-WR841N (d). Для цього, на комп'ютері, до якого він підключений, відкрийте будь-який браузер, і в адресному рядку перейдіть за адресою 192.168.1.1, або 192.168.0.1. Повинен з'явиться запит імені користувача та пароля. Вкажіть admin і admin (стандартний пароль і ім'я користувача). До речі, як зайти в налаштування роутера, стандартний IP і стандартні логін / пароль вказані знизу роутера на наклейці

До речі, як зайти в налаштування роутера, стандартний IP і стандартні логін / пароль вказані знизу роутера на наклейці

Отже, ми все правильно ввели, ввели логін і пароль. Нам повинна відкритися сторінка налаштувань роутера.

Найважливіше, це налаштувати роутер на роботу з вашим інтернет-провайдером. Якщо цього не зробити, або зробити неправильно, то інтернет через роутер працювати не буде. Мережа Wi-Fi з'явиться, але без доступу до інтернету.

В налаштуваннях перейдіть на вкладку Network - WAN. Нам в випадаючому списку WAN Connection Type потрібно вибрати тип з'єднання, яке використовує ваш інтернет-провайдер. Це може бути: Dynamic IP, Static IP, PPPoE, L2TP, або PPTP. Особисто у мене наприклад PPPoE (найпоширеніший тип підключення).

Особисто у мене наприклад PPPoE (найпоширеніший тип підключення)

Налаштування PPPoE, L2TP, і PPTP

Якщо у вас провайдер використовує один з вище перерахованих способів підключення, то вибираємо потрібний, і задаємо необхідні параметри, які вам повинен видати провайдер: ім'я користувача, пароль, IP-адреса. Це вже залежить від обраного вами типу з'єднання і провайдера.

Головне, що потрібно домогтися від налаштувань на цій сторінці, так це що б роутер підключився до Інтернет і почав його роздавати. Якщо інтернет працює, то тиснемо на кнопку Save, і продовжуємо. Якщо не виходить налаштувати, то зателефонуйте до свого інтернет-провайдера, і уточніть у нього всі дані, які необхідні для настройки маршрутизатора.

Якщо на вашому комп'ютері є налаштоване високошвидкісне підключення до інтернету, то воно нам більше не потрібно. Запускати його не потрібно. У нас тепер роутер буде запускати таке з'єднання. Можете його взагалі видалити.

Може бути ще таке, що провайдер робить прив'язку по MAC-адресу (потрібно уточнювати у провайдера), в такому випадку клонувати MAC можна в налаштуваннях роутера, на вкладці Network - MAC Clone. Або, там можна змінити MAC адресу роутера. Також можна зателефонувати провайдеру і попросити видалити з прив'язки старий MAC, і прив'язати Ваш новий MAC-адресу.

Якщо роутер підключився до провайдера і роздає інтернет, то можна продовжувати настройку. Щоб перевірити, роздає чи роутер інтернет, просто спробуйте зайти на будь-який сайт з комп'ютера, яким ви налаштовуєте роутер (який підключений в роутер в порт LAN)

Для настройки Wi-Fi потрібно відкрити на сторінці налаштувань вкладку Wireless - Wireless Settings. На цій сторінці нам потрібно в поле Wireless Network Name придумати і записати ім'я для вашої Wi-Fi мережі, і в випадаючому меню Region вибрати країну де ви живете. Інші налаштування, залиште як у мене на скріншоті нижче.

Інші налаштування, залиште як у мене на скріншоті нижче

Не забудьте зберегти настройки, натиснувши на кнопку Save.

Що б захистити нашу бездротову мережу паролем, перейдіть на вкладку Wireless - Wireless Security. Там потрібно виділити тип безпеки WPA / WPA2 - Personal (Recommended).

В поле PSK Password придумайте і запишіть пароль, який буде захищати вашу Wi-Fi мережу.

В поле PSK Password придумайте і запишіть пароль, який буде захищати вашу Wi-Fi мережу

Збережіть налаштування натиснувши кнопку Save.

Зміна стандартного пароля користувача admin

Поки ми перебуваємо в налаштуваннях Tp-link TL-WR841N, раджу відразу ж змінити стандартний пароль, який встановлений для захисту налаштувань вашого роутера. Що б всі, хто буде підключаться до вашої мережі, не змогли заходить в налаштування роутера і міняти їх (наприклад ми дали пароль від Wi-Fi сусідові / одного).

Відкрийте вкладку System Tools - Password. Вкажіть спочатку старі ім'я користувача і пароль (за замовчуванням - admin). Потім, нижче вкажіть нове ім'я користувача (можна залишити admin) і новий пароль. Раджу десь записати цей пароль, що б не забути. Збережіть налаштування кнопкою Save.

Збережіть налаштування кнопкою Save

Ось і все, настройка маршрутизатора Tp-link TL-WR841N завершена.

Залишилося тільки перезавантажити роутер. Це можна зробити відключенням / включенням харчування, або з налаштувань, на вкладці System Tools - Reboot, потрібно натиснути на кнопку Reboot.

Після настройки, і перезавантаження, з'явиться Wi-Fi мережу, з ім'ям, яке ми встановили в процесі настройки. А для підключення до бездротової мережі, використовуйте пароль, який ми так само встановили при налаштуванні роутера.

Сподіваюся дана стаття вам допомогла! Я старався. Якщо будуть питання, задавайте їх у коментарях до запису. Якщо у Вас є пропозиція, ви можете направляти їх на адресу пошти [email protected]

У наступній статті я Вам розповім, як оновити ПЗ (прошивку) на роутері TL-WR841N (d)

Дякую за увагу! До нової зустрічі!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью