• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Налаштування роутера D-Link DIR-615

 1. Трохи про пристрій
 2. Як налаштовувати інтернет-з'єднання
 3. Створення та налагодження робочої Wi-Fi мережі
 4. збереження налаштувань
 5. Посилення захисту маршрутизатора

Як налаштувати Wi-Fi маршрутизатор самостійно? Здавалося б, основи залишаються ті ж самі, але настройка роутера dir 615 вимагає враховувати специфіку конкретного гаджета. Тому таке питання задають собі багато користувачів ПК. Як налаштувати Wi-Fi маршрутизатор самостійно

Налаштування Wi-Fi роутерів.

Трохи про пристрій

Роутер d link dir 615 являє собою ідеальне і досить бюджетне рішення для дому. З заявленою швидкістю в 300 Мбіт / c він з легкістю витримає одночасну роботу комп'ютерів, ігрових консолей або планшетів в бездротової мережі. Не обійшлося і без вбудованого брандмауера для поліпшеної защіти.Пока що існує єдиний мінус - нестабільність програмної прошивки "з коробки". Але від нестачі легко позбутися, скачавши відповідне ПО з офіційного сайту виробника роутера d link dir 615.

Як налаштовувати інтернет-з'єднання

Розширені-настройки-роутера.

Перед створенням робочої Wi-Fi мережі необхідно підключити і відкалібрувати зв'язок з всесвітньою павутиною. Для цього підключіть роутер dir 615 на зовнішньому рівні: шнур для поставки інтернету - в WAN-порт, а кабелем, що йде в поставці, з'єднайте один з роз'ємів LAN і цільової ПК. Далі вам буде досить пройти наступним алгоритмом.

Для початку необхідно відкрити меню, де будуть відображатися всі дані про роботу пристрою. Зробити це можна, набравши в адресному рядку адресу (1). Перед вами відкриється вікно, де запропонують ввести ім'я користувача і пароль. За замовчуванням це слово "admin", яке краще потім змінити для більшої безпеки з'єднання. Про це можна буде прочитати трохи пізніше.

У відкритому інтерфейсі дотримуйтесь таким шляхом: «Установка» - «Інтернет» - «Ручне регулювання інтернет-з'єднання». При виборі останнього пункту відкриється перелік параметрів, які необхідно виставити згідно з написаним нижче:

 1. «Режим адреси»: Динамічний IP (DHCP).
 2. «Інтернет-з'єднання»: Russian PPPoE (Dual Access).
 3. «Ім'я користувача», «Пароль» і «Підтвердити пароль»: їх можна знайти в договорі з вашим інтернет-провайдером.
 4. «Скопіювати МАС-адреса» - натискання цієї кнопки скопіює «рідний» МАК персонального комп'ютера, до якого підключається роутер d link dir 615.
 5. «Режим з'єднання» - для зручності роботи краще вибрати «Завжди включений» для постійного підключення.
 6. MTU - тисяча чотиреста сімдесят-два.

Збережіть всі налаштування. При цьому роутер d link dir 615 перезавантажиться.

Створення та налагодження робочої Wi-Fi мережі

Налаштування роутера для мережі.

Тепер вам доведеться налаштувати Wi-Fi з'єднання для створення робочої локальної мережі. Алгоритм дещо відрізняється від попереднього.

Відкрийте вкладку «Налаштування бездротового зв'язку» і в ній натисніть кнопку «Ручна установка бездротового зв'язку». Відкрився список опцій стоїть за умовчанням, тому доведеться трохи його змінити:

 1. «Назва мережі Wi-Fi» - під таким найменуванням вона буде відображатися в списку доступних до підключення мереж.
 2. «Кодове слово» - тут вам пропонується ввести пароль, що складається з від 8 до 63 різноманітних символів.

При цьому використання кирилиці при налаштуванні роутера d link dir 615 не допускається. Вона буде використовуватися для підключення до Wi-Fi мережі.

Для швидкої перевірки якості роботи і стабільності отриманого з'єднання можна підключити до нього будь-який інший комп'ютер. Для цього зверніться у такий спосіб: «Пуск» - «Панель управління» - «Мережеві підключення». Серед відкрилися ярликів натисніть на «Бездротове мережеве з'єднання» правою кнопкою миші і виберіть «Пошук бездротових мереж».

З усього списку виберіть мережу з обраним вами назвою і натисніть «Підключитися». При цьому доступ легко налаштовується, більш того - для роутера d link dir 615 він може бути автоматичним. Таким чином, можна буде пропускати введення пароля кожен раз при підключенні конкретного пристрою.

збереження налаштувань

Здавалося б, ваш роутер d link dir 615 повністю налаштований і готовий до роботи. Але всяке буває: можливо, різкий стрибок електрики перезавантажить пристрій або ви захочете поекспериментувати з налаштуваннями - в будь-якому випадку, проведення всіх цих етапів заново займе досить багато часу.

Тому не зайвим буде зберегти наявні налаштування, щоб в будь-який момент їх відновити.

http://antonkozlov.ru/

Для цього доведеться зробити ось що:

 1. Відкрийте вкладку «Інструменти» в меню «Система».
 2. Щоб зберегти поточні настройки, натисніть кнопку «Зберегти конфігурацію», і буде створено відповідний файл в заданому місці.
 3. Щоб відновити настройки, натисніть клавішу «Огляд» і, вибравши необхідний файл, клікніть «Відновити задану конфігурацію».
 4. Для того щоб повернутися до налаштувань за замовчуванням, достатньо натиснути на «Відновити пристрій».
 5. Для перезавантаження роутера d link dir 615 натисніть кнопку Reset на задній панелі або клавішу «Перезавантажити пристрій».

Посилення захисту маршрутизатора

Стандартні настройки відомі багатьом, тому краще поміняти ім'я користувача і пароль для доступу до веб-інтерфейсу роутера d link dir 615 за замовчуванням. Особливо це актуально в тому випадку, якщо пристрій налаштовується вами, а не майстрами, наданими магазином або інтернет-провайдером. Дотримуйтесь наступним алгоритмом. Для початку зайдіть у вкладку «Інструменти», а звідти - в «Управління». Потім введіть новий бажаний пароль в однойменному полі і повторіть його в поле «Підтвердіть пароль». Виконайте те ж саме з ім'ям користувача.

http://antonkozlov.ru/

Збережіть налаштування. При цьому необхідно зайти з введенням нових даних в меню роутера d link dir 615. Тепер ви з легкістю зможете самостійно налаштувати роутер цієї фірми!

Читайте також

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью