• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Налаштування роутера d link dir 300

 1. Шлях для Windows ХР ↑
 2. Шлях для Windows 7 ↑

Щоб налаштувати даний роутер, не потрібно мати будь-яких технічних

Щоб налаштувати даний роутер, не потрібно мати будь-яких технічних. Ви можете самі впоратися цим завданням, якщо підете покрокової інструкції, яка тут наводиться. Обраний для огляду маршрутизатор, оптимальний за рахунок високої надійності і роботи з різними версіями ОС Windows, а також доступної ціни. Налаштування роутера dir 300 досить проста. Інструкції по установці можна знайти і на сайтах вітчизняних провайдерів, але зазвичай мова там йде про застарілі ревізіях. Від організації провайдером своєї мережі залежать і налаштування вашого роутера.

Частина провайдерів використовують протокол DHCP або IPoE. В цьому випадку роздача адрес IP і DNS - автоматична, а доступ в Інтернет здійснюється за застарілою технологією за допомогою тунельного протоколу PPTP, або ж більш сучасного тунеллірованія другого рівня L2TP. Друга частина провайдерів використовують застарілий протокол PPPoE, який зазвичай пов'язаний з технологією хDSL. При цьому використовуються модеми DSL, що й потрібно, відповідно, вибирати в настройках роутера (тип з'єднання PPPoE). Налаштування в двох випадках дещо відрізняється.

Для правильного налаштування роутера dir 300 потрібно визначити мережеві протоколи, за якими працює ваш провайдер. Це можна дізнатися з договору про постачання послуг інтернету, або ж просто зателефонувати в службу підтримки. У наш час найбільш поширеним є протокол DHCP. Треба також дізнатися, як видаються IP-адреси вашим провайдером (при використанні мережного протоколу DHCP їх роздача автоматична). Упевнитися в тому, що IP-адреса ваш комп'ютер отримує автоматично, можна, подивившись в мережевому адаптері властивості локального підключення.

Шлях для Windows ХР ↑

 1. Пуск.
 2. Переходимо в Панель управління.
 3. Вибираємо із мережею.
 4. Знаходимо і натискаємо Підключення по локальній мережі.
 5. Властивості.
 6. Знайдемо Протокол Інтернету (TCP / IP).
 7. Назад в Властивості.
 8. Вибираємо Отримати IP-адресу автоматично, і одночасно - Отримати адресу DNS-сервера автоматично.

Вибираємо Отримати IP-адресу автоматично, і одночасно - Отримати адресу DNS-сервера автоматично

Шлях для Windows 7 ↑

 1. Пуск.
 2. Набираємо Перегляд мережевих підключень.
 3. Далі тиснемо Підключення по локальній мережі.
 4. Переходимо в Властивості.
 5. Встановлюємо Протокол інтернету версії 4 (TCP / IPv4).
 6. Назад в Властивості.
 7. Виставляємо галочки Автоматичне отримання IP адреси, і одночасно - Автоматичне отримання DNS сервера.

Виставляємо галочки Автоматичне отримання IP адреси, і одночасно - Автоматичне отримання DNS сервера

Якщо в Свойствах протоколу інтернету є конкретні адреси і стоїть галочка навпроти пункту Використовувати наступний IP-адреса, - значить, провайдер ваш працює з мережевого протоколу PPPoE або PPTP. Підключаючи роутер dir 300 з цими протоколами, в Свойствах підключення також знадобиться виставити автоматичне отримання DNS і IP адрес.

Підключаємо Інтернет-кабель до роутера через WAN-порт (на ньому написано internet), а комп'ютер і пристрій, що підключається один з одним з'єднуємо з допомогою мережевого кабелю через порт LAN № 1. Якщо Інтернет поставляється по ADSL, роутер мережевим кабелем з'єднується з DSL-модемом , після чого підключається до системного блоку. Крім першого LAN-порту, на роутері є ще 4, призначених для приєднання інших ПК з відсутнім Wi-Fi.

Отже, як налаштувати роутер dir 300. Приєднавши його, відкриваємо браузер і в адресному рядку вводимо адресу 192.168.0.1. Після натискання Enter ви потрапите на сторінку, на якій потрібно ввести логін і пароль (і те, і інше - admin). Таким чином, ми потрапляємо в початкове вікно роутера. Просунуті користувачі тут же беруться завантажувати новітню прошивку для маршрутизатора і встановлювати її. Якщо на вашому роутере встановлено актуальне ПО, нічого завантажувати і встановлювати не знадобиться. У будь-якому випадку, бажано спочатку налаштувати пристрій належним чином, а вже потім дивитися, чи вийшла нова прошивка. Посилання на неї: ftp://dlink.ru/pub/Router/DIR-300_NRU/Firmware/REV_B5/

Продовжуємо налаштовувати роутер dir 300. Вибираємо шлях Мережа-> З'єднання, натискаємо рядок WAN і потрапляємо в одне з найважливіших для нас вікон.

При роботі з протоколом DHCP настройка гранично проста:

 1. Виставляємо Тип з'єднання IPoE.
 2. Параметр MTU визначає найбільший пакет, який передається по мережі Ethernet, до 1500 байт.
 3. Параметр MAC є універсальним ідентифікатором. Якщо постачальник інтернету користується прив'язкою до MAC-адресу, в договорі це повинно бути вказано. У більшості випадків такої прив'язки немає, тому залишайте автоматично виставлене значення (воно повинно бути таким же, як написано на днище вашого маршрутизатора).
 4. Ставимо галочку навпроти Дозволити.
 5. Галочка на Отримати IP-адресу автоматично.
 6. Галочка на Автоматичне отримання DNS серверів.

Галочка на Автоматичне отримання DNS серверів

Інші параметри залишаємо без змін і все зберігаємо (Зберегти). Кнопку Зберегти натискаємо і в наступному вікні.

Кнопку Зберегти натискаємо і в наступному вікні

Перейшовши на вкладку Статус - Мережева статистика, ви побачите інформацію про те, що від постачальника інтернету отримані всі необхідні дані і Інтернет у вас є.

Перейшовши на вкладку Статус - Мережева статистика, ви побачите інформацію про те, що від постачальника інтернету отримані всі необхідні дані і Інтернет у вас є

Тепер подсоединим роутер dir 300 до ноутбука. Для цього в настройках маршрутизатора натискаємо кнопку Wi-Fi і налаштовуємо:

 1. Загальні настройки залишаються за замовчуванням.
 2. Основні настройки залишаються за замовчуванням.
 3. Налаштування безпеки - Мережева аутентифікація - тут треба вибрати WPA-PSK, що забезпечить допуск в віртуальну мережу тільки після введення відомого вам ключа.
 4. Ключ шифрування PSK - придумайте 10-значний ключ.
 5. WPA-шифрування - виставляйте AES або TKIP + AES.
 6. WPA період оновлення ключа залишається за замовчуванням.

WPA період оновлення ключа залишається за замовчуванням

Збережіть зміни і надайте мережі параметр Домашнє або Громадська мережа.

Так само є відео з налаштування даної моделі

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!

Схожі записи

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью