• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Налаштування роутера asus rt g32

 1. Розберемося в роутерах ASUS
 2. настройка роутера asus rt g32
 3. Підключити роутер asus
 4. установка роутера asus Вхід
 5. Налаштування інтернету роутера asus rt g32
 6. Налаштування Dynamic IP (Динамічний IP) роутера asus
 7. Відео: Налаштування ASUS RT-G32 і uTorrent

зміст:

Отже, любий друже, раз ти потрапив на цю станицю, значить, ти купив або збираєшся купити роутер ASUS і хочеш докладніше дізнатися про його налаштування або просто задаєшся питанням «як налаштувати роутер asus rt g32 ». Тобі саме сюди. Налаштування роутера asus проводиться дуже просто, виконуючи послідовно всі дії з цієї статті, ти зможеш без праці налаштувати і використовувати роутер.

Розберемося в роутерах ASUS

Компанія Асус вже дуже давно на ринку електроніки і зарекомендувала себе як надійний, якісний постачальник товарів. Ринок роутерів кампанія ASUS захоплює різними моделями, але на даний момент найпопулярніші з них це: «Роутер ASUS RT-G32, ASUS WL-520gC, ASUS RT-N10». Також настройка цих моделей однакова.

Налаштування ми будемо розглядати на прикладі роутера Asus RT-G32. Але якщо у вас інший роутер, який не входить в цей список, не турбуйтеся, прочитайте уважно статтю і ви зрозумієте як налаштувати і вашу модель роутера.

настройка роутера asus rt g32

Перед тим як приступити до налаштування та підключення до інтернету будь-якого роутера, потрібно зробити налаштування комп'ютера і дізнатися настройки провайдера. Це ви можете зробити в цій статті « Налаштування мережевої карти Визначення установок провайдера ». Після отримання всієї інформації і настройки комп'ютера, потрібно підключити роутер комп'ютера.

Підключити роутер asus

Отже, дістаємо роутер з коробки, включаємо його в мережу (блок живлення роутера вставимо в розетку). У порт WAN, що знаходиться на задній частині роутера, вставляємо кабель провайдера. Беремо короткий пачкорт (короткий кабель, який йшов в комплекті з роутером) вставляємо його в порт LAN на роутері, а інший кінець - в мережеву карту на комп'ютері. Має виглядати приміряне як на малюнки знизу.

Більш докладно про підключення роутера можна дізнатися в статті « підключення роутера ».

Перед там як приступати до безпосередньої налаштування роутера на комп'ютері, потрібно скинути настройки. Натиснувши на кнопку Reset і утримуючи її в течій 10 секунд.

установка роутера asus Вхід

Після того як ми підключили роутер і налаштували мережеву карту, зробимо вхід в робочий інтерфейс роутера (там, де проводиться настройка роутера). Для цього нам потрібно відкрити будь-який з браузерів (Opera, Mozilla, Internet Explorer, Google Chrome) і вписати в адресний рядок наступну адресу 192.168.1.1. З'явиться вікно авторизація, заповнюємо поля Логін-admin пароль-admin. І натиснемо кнопку «Відправити».

При першому вході вам висвітиться вікно автоматичної настройки.

При першому вході вам висвітиться вікно автоматичної настройки

Проходити ми її не будемо, краще зробити все вручну, тиснемо «На головну сторінку». Якщо увас все написи на Англійському виберете мову інтерфейсу російська.


Налаштування інтернету роутера asus rt g32

Для налаштування інтернету на роутері асус ви повинні були уточнити або самі визначити який тип підключення у вашого провайдера, які налаштування. Після цього в меню інтерфейсу виберемо пункт WAN

З'явиться вікно для настройки інтернету.

Налаштування Dynamic IP (Динамічний IP) роутера asus

Якщо ваш провайдер надає підключення інтернету за типом Динамічний IP, то в настройках нічого не міняєте. Тиснемо кнопку Прийняти.

Static IP (Статичний IP) підключення роутера asus

Вибираємо тип підключення Статичний IP. Вносимо налаштування вашого провайдера: ip-адреса, маска підмережі, Основний шлюз і DNS сервера і «Прийняти».

Налаштування PPPoE підключення роутера asus

Вводимо тип підключення PPPoE. Також визначаємо провайдер надає IP адресу автоматично чи ні, відповідно ставимо крапку в поле «Отримувати IP адресу WAN автоматично?» Так / Ні.

В «Налаштуваннях облікового запису і з'єднання» вводь ім'я користувача, пароль - ці дані повинні бути у вас в контракті, отриманому від провайдера. MTU: 1472. Тиснемо «Прийняти».

Налаштування PPTP (VPN) підключення роутера asus

Все те ж саме, що і в настройках PPPoE. Додається ще один параметр в поле «Спеціальні вимоги постачальника послуги Інтернет» Сервер Heart-Beat або PPTP / L2TP (VPN): ppp.lan (або 10.10.3.36)

Налаштовуємо Wi-Fi мережу на asus

В основному меню інтерфейсу вибираємо вкладку «Бездротова мережа». Потім виробляємо налаштування параметрів. В поле SSID вводити ім'я мережі - це те ім'я, яке буде висвітлюватися при пошуку вай фай мережі. Можете вказати будь-яке, наприклад: "Moi_Wi_Fi_ :)". Є ще параметр «Приховати SSID» - це означає, що в меню пошуку вай фай мережі ім'я вашого роутера не буде видно. І на нього зможуть зайти тільки ті, хто знає ім'я та пароль (краще ставити «ні», щоб ви самі не заплуталися). Метод перевірки автентичності вибираємо «WPA2-Personal». Шифрування WPA виберіть «AES». В поле попередній ключ WPA вводимо пароль. Він повинен складатися мінімум з 8 символів і бажано з цифрами і буквами (але необов'язково). Тепер тиснемо «Прийняти».

Все, настройка Асус завершена! Тепер тиснемо «Перезавантажити», чекаємо повного перезавантаження і ваш роутер налаштований. Поздравляю !!!

Відео: Налаштування ASUS RT-G32 і uTorrent

.

Також визначаємо провайдер надає IP адресу автоматично чи ні, відповідно ставимо крапку в поле «Отримувати IP адресу WAN автоматично?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью