• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Налаштування наскрізний аналітики через сервіс CoMagic

Замовте у нас безкоштовну настройку і підтримку наскрізний аналітики для вашого сайту! Ми є офіційними партнерами сервісу підвищення продажів "Comagic" і працюємо по цінами з сайту оператора .

Наскрізна аналітика від сервісу Comagic - аналіз ефективності різних рекламних кампаній, який базується на інформації про продажі. Якщо настройка здійснена грамотно, то представлена ​​система дає можливість відстежити всю воронку продажів - від першого відвідування ресурсу користувачем і до продажу за оформленим замовленням.

Сервіс наскрізний аналітики дозволяє розрахувати окупність, ефективність маркетингових кампаній, окремих оголошень, рекламних каналів і пошукових запитів, що гарантує більш оптимальний розподіл бюджету, при цьому отримуючи гранично результативну віддачу безпосередньо від рекламних інвестицій.

Стандартна аналітика каналів дозволяє провести їх оптимізацію, грунтуючись на результатах про конверсії відвідувань в заявці. Останній етап аналізу воронки продажів - відправлення заявки з сайту , Або продажів з даними про їх сумарній кількості, а також середньої конверсії замовлень в транзакції.

У разі наскрізного варіантаоптімізація каналів відбувається за результатами комплексу показників ROI, середнього чека (на основі актуальної інформації про продажі), конверсії в продажу, LTV, вартості заявки і самого відвідувача. Також ви можете оцінити виручку, яку отримали від різних каналів, рентабельності, середнього чека каналу та інших джерел конкретні звітні періоди. Таким чином, з'являється можливість точного виконання процесу, так як аналізуючи дані виключно про першу конверсії, подальший процес роботи з заявкою залишається невідомим.

Сервіси наскрізний аналітики - прекрасний інструмент обліку економічних показників реклами. Вони дозволяють відстежити замовлення через безліч джерел, розрахувати витрати, прибуток та інші економічні показники. Крім того, можливо інтегрована робота з такими лічильниками, як Universal Analytics і Яндекс.Метрика, завдяки чому можна відстежувати статистику дзвінків та інших видів звернень.

Детальніше ознайомитися з настройками наскрізний аналітики можна на Youtube:

Замовте у нас безкоштовну настройку і підтримку наскрізний аналітики для вашого сайту! Ми є офіційними партнерами сервісу підвищення продажів "Comagic" і працюємо по цінами з сайту оператора .
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью