• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Найпопулярніші тематики для сайтів і блогів

У цьому матеріалі ми розглянемо найпопулярніші тематики для сайтів і блогів. Кожна тематика сайту має свою специфіку. Тому тут потрібно дуже серйозно підходити до питання про вибір майбутнього напрямку свого проекту. Інакше можна прогоріти і в підсумку закинути зроблений сайт. Так що будьте уважні.

Ну а зараз, давайте поговоримо з вами про найпопулярніші тематики сайтів і блогів, які вважають за краще більшість людей:

1) Політика Тут блоги ведуть політичні лідери, представники політичних партій або політологи. Ця тема досить слизька і за якісь обговорення вас можуть притягнути до відповідальності. Не раджу вибирати цю тему.

Не раджу вибирати цю тему

2) Побут Блоги та сайти на тему побуту можуть вестися просто для себе. Тут описуються різні побутові ситуації з життя людини. Також блоги на таку тематику можуть вестися цілеспрямовано. Припустимо - це особистий блог , Але якогось відомого автора з якоїсь певної теми або ніші. Все це зможе допомогти людині розвивати свій особистий бізнес. Сюди ще може, ставитися блог, який присвячений певним взаєминам між людьми.

3) Туризм Тут можуть вести блоги різні турагентства. Однак якщо автором є ви, то тут ви можете ділитися вашими враженнями від поїздок або розміщувати красиві і цікаві фотографії. Також можна давати людям корисні поради по країнам, в яких ви побували.

4) Освіта За освітою - це блоги і сайти якихось навчальних закладів. Але і ви теж можете писати на цю тематику. Тут можете надавати, наприклад, якісь навчальні курси або пояснювальні записи.

5) Мода До неї може ставитися багато різних речей. В принципі до моди можна віднести також блоги, які спрямовані на продаж певних речей (наприклад, футболок або іншого одягу). Це дуже прибуткова тематика блогу, якщо ви перебуваєте в своїй аудиторії, якій подобається ваш товар.

6) Музична тематика Тут ви можете висловитися про свої музичні уподобання і робити анонси різних новинок. Блог можна присвятити якомусь одному напрямку (наприклад, rock) або висвітлювати відразу кілька музичних жанрів. Цим нехитрим дією ви самі зможете вибрати свою аудиторію.

7) Техніка Ну блогів і сайтів на тематику техніки дуже багато. Можна писати про різні автомобілі, які часто зустрічаються, про сільськогосподарську техніку, про побутову техніку і так далі. Також можна вести блог про всю техніку (припустимо, про всі автомобілі) або про конкретний виробника.

8) Будівельна тематика Тут можуть вести блог різні компанії для представлення своїх послуг. Ви також можете пропонувати свої послуги і давати дуже цінні поради з даної тематики сайту. Ще можна шукати друзів для обміну досвідом.

9) Медична тематика Найважливіша і популярна тематика для сайту. Вибирайте цю тему тільки тоді, коли у вас є дуже величезний досвід в цій справі. Новачкам не рекомендую вибирати цю тему.

10) Бізнес та фінанси У цій темі ви теж повинні мати необхідний досвід. Тут ви можете описувати свої інструкції з ведення бізнесу. Також в основному багато таких блогів ведуть різні фірми. Ця найкраща тематика сайту для заробітку.

Отже, ми розглянули найпопулярніші і прибуткові тематики для сайтів. Хочу підкреслити, що в цих темах дуже висока конкуренція. Це означає, що вам буде спочатку дуже важко пробиватися по топовим запитам з пошуковика. Вибрати тематику сайту іноді буває дуже складно. Тому я рекомендую брати ту тему, з якої ви маєте справу кожен день і яка вам дуже подобатися, незалежно, популярна вона чи ні. Вдалого блогінгу!

[Socialpost]

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью