• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Найбезпечніший браузер

 1. Переваги браузера in the Box.
 2. Де скачати Browser in the Box для Windows або Linux

Найбезпечніший браузер | Browser in the Box.

Програмне забезпечення для перегляду інтернет сайтів завжди було улюбленою лазівкою хакерів і різного роду шахраїв.

Використовуючи приховані завантаження, програми-експлойти і виявлені вразливості, шкідники знову і знову проникають в систему.

Як тільки вони потрапляють в комп'ютер то відразу ж починають виконувати поставлене перед ними завдання: трояни, що спеціалізуються на банкінгу, крадуть гроші з вашого рахунку, кейлоггери запам'ятовують вводи з клавіатури і крадуть паролі, інші шкідники зашифровують всі дані і вимагають викуп.
Більш докладніше про різні зловредів можна прочитати на сторінці "Загрози вашої безпеки" (Відкриється у новій вкладці)
Як тільки вони потрапляють в комп'ютер то відразу ж починають виконувати поставлене перед ними завдання: трояни, що спеціалізуються на банкінгу, крадуть гроші з вашого рахунку, кейлоггери запам'ятовують вводи з клавіатури і крадуть паролі, інші шкідники зашифровують всі дані і вимагають викуп

Перегляд Інтернету став абсолютно необхідним в сучасних умовах роботи. Ніхто навіть не може тепер уявити собі збір інформації без використання мережі.
Але наші комп'ютери також містять і конфіденційну інформацію, таку як особисті і корпоративні дані. Використання Інтернету дає величезні переваги, але також схильне постійно мінливих загроз.

Розробка різних версій браузера в останні роки можна розглядати не тільки як функціональний прогрес, але і як постійну гонку в битві проти різних сценаріїв атаки.

Баланс між погрозами і перевагами використання інтернету, втрачений. «Активний контент» став стандартною частиною сучасних веб-сайтів. Багато ресурси все більш відрізняються від повномасштабних додатків. Інтерфейси програмування, такі як JavaScript, Java, ActiveX або VBScript, надають кошти для доступу до файлової системи комп'ютера або веб-камері.

Трояни і віруси щосили зловживають цими інструментами, наприклад, щоб вкрасти конфіденційні дані.
Компанії і влади постають перед дилемою: істотно обмежити використання Інтернету або знайти спосіб жити з існуючими загрозами.

Переваги браузера in the Box.

Віртуальне середовище для серфінгу «Браузер в коробці» спочатку була розроблена Сірікс від імені Федерального відомства з інформаційної безпеки Німеччини для використання всіма федеральними органами. Тепер вирішено відкрити можливість для всіх користувачів впевнено подорожувати по Інтернету. З браузером стає небезпечно відкривати сайти використовують найсучасніші веб-технологій без обмежень.

Головна концепція браузера «Browser in the Box» в тому, що віртуальна машина забезпечена скороченою операційною системою і вбудованим в неї веб-браузером.

Таким чином, шкідливе ПЗ не може проникнути в операційну систему комп'ютера людини застосовує цей браузер. Потенційний збиток який можуть нанести інтернет загрози у віртуальній машині зникають після наступного запуску браузера BitBox, він просто повертається вихідні установки.

Головна відмінність в тому, що кібер-загрози ніяк не проникнуть в систему Windows користувача. Навіть якщо шкідник знайде слабке місце в браузері з захистом Linux AppArmor і виявить уразливість, він зіткнеться з системою захисту безпеки Linux. Щоб через неї прорватися, доведеться впоратися з програмним забезпеченням для віртуалізації, яке, в свою чергу, працює в середовищі Windows тільки під обліковим записом з сильно обмеженими правами користувача.

Зловмиснику доведеться працювати в Linux під аккаунтом Windows і обійти середу віртуалізації, а також додаткові заходи безпеки. Поєднання всіх цих контрзаходів надійно захищає ОС і не йде в збиток зручності.

ichip.ru

Захист від шкідливого ПО і витоку даних.

На відміну від простих методів пісочниці, що надаються стандартними браузерами, «Браузер в ящику» повністю ізолює всі свої дії від операційної системи хоста Хост (від англ. Host - «господар, який приймає гостей») - будь-який пристрій, будь-який комп'ютер, сервер, підключений до локальної або глобальної мережі.
© Вікіпедія

Просто одна загальна папка всередині вашого комп'ютера стає доступною для окремої облікового запису користувача. У цій папці зберігаються всі постійні дані конфігурації, такі як обране браузера. Точно так же всі завантажені файли спочатку зберігаються в цій папці і тільки пересилаються в звичайну призначену для користувача папку для завантаження після сканування шкідливого ПЗ.

Крім цієї великої захисту хост-системи від будь-яких атак з Інтернету, BitBox надійно запобігає будь-які завантаження файлів в Інтернет. Отже, конфіденційності важливої ​​інформації про компанії нічого не загрожує від співробітників не мають права виходити в інтернет на цій машині.

Витрати продуктивності мінімальні для сучасних комп'ютерних архітектур.

Вимоги для використання надійного браузера "Browser in the Box" на Widows:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью