• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Найяскравіше, жирніше, сміливіше - 8 трендів графічного дизайну для літа-2017

 1. Більш яскраві і барвисті кольори
 2. Жирний шрифт
 3. Універсальні шрифти Google
 4. справжні фотографії
 5. Намальована від руки графіка
 6. Мінімалізм повернеться до витоків
 7. Корисні GIF-файли
 8. 2 в 1 або Дуотон
 9. замість підсумків

Цього року нас чекають дуже помітні зміни в галузі графічного дизайну. Цілком можливо, що від трендів, які формували дизайн раніше, повністю відмовляться. Мета цієї статті - підготувати вас до майбутніх нововведень.

помітні зміни в галузі графічного дизайну

Більш яскраві і барвисті кольори

Протягом останніх декількох років керівники технологічних компаній використовували приглушені, одноманітні і легкі для сприйняття кольору. Такий вибір був не випадковий і пояснювався спробами створити максимально чисту і контрольовану схему дизайну, а також показати людям, що мінімалістичне, гладке і функціональне майбутнє, яке вони бачили в науково-фантастичних фільмах, вже настав. Але тепер, коли на прикладі Apple все побачили, що такий дизайн працює, наслідувачі негайно вступили в гру, зіпсувавши всю суть ідеї.

У 2017 році нас очікує зрушення від нейтральних кольорів (білий, сірий і чорний) до більш сміливим і яскравим. Деякі компанії, наприклад Spotify, вже рухаються в цьому напрямку, поєднуючи яскраві кольори. Таке використання кольору стало невід'ємною частиною бренду, зробивши їх зображення повсюдно впізнаваними:

Таке використання кольору стало невід'ємною частиною бренду, зробивши їх зображення повсюдно впізнаваними:

Хоча багато компаній відмовляться від своїх нудних колірних схем в цьому році, це ще не означає, що ви повинні в терміновому порядку проводити колірну революцію. Деякі компанії додадуть зовсім небагато «кольору», але це дасть свій ефект. Використання яскравих кольорових акцентів допоможе брендам дотримуватися своїх мінімалістських коренів. Додавши яскравих кольорів до традиційних нейтральним фонам, компанії зможуть освіжити бренд, що не відхрещуючись від головних складових свого візуального іміджу. Приклад такого редизайну вже продемонструвала мережу Instagram. Це допомогло їм перейти в абсолютно нову епоху і об'єднати різні додатки під одним кольором. І, як і в випадку з Spotify, подібне використання кольорів стало впізнаваним в мережі:

І, як і в випадку з Spotify, подібне використання кольорів стало впізнаваним в мережі:

Основна рушійна сила нового акценту на яскраві кольори бере витоки в Material Design від Google, який сфокусований на гладкому, організованому і інтуїтивному дизайні. Вони використовують «несподівані і яскраві» кольору, шрифти і зображення, які одночасно функціональні і приємні для очей:

Вони використовують «несподівані і яскраві» кольору, шрифти і зображення, які одночасно функціональні і приємні для очей:

До слова, більшість нюансів, які будуть актуальні в цьому році, успадковані від головних принципів Material Design.

Жирний шрифт

У 2017 році жирного шрифту належить битися з постійно скорочується увагою читачів і перенасиченістю контентом. Великі і сміливі шрифти будуть використовуватися для того, щоб привернути увагу. Один з показових прикладів цього тренда можна назвати медіаресурс Wired: вони використовують мікс шрифтів, щоб виділити окремі заголовки і встановити ієрархію інформації на сторінці.

Ще один приклад використання кидаються в очі шрифтів в соціальних медіа - HubSpot. Вони знають, що час, який ми виділяємо щоб «перетравити» твіт щорічно скорочується і прагне до нуля, тому комбінують лаконічний і чіпляє текст з помітними шрифтами:

Крім того, перелом у бік мобільних екранів і екранів з дуже високою роздільною здатністю також збільшить потребу в жирних буквах. Все більше людей будуть використовувати смартфони для доступу до контенту, отже, спосіб, за допомогою якого подається цей контент, повинен йти в ногу з часом.

Buffer використовує сильні заголовки не тільки на початку, але і в тілі своїх статей, щоб спростити читання з різних пристроїв:

Buffer використовує сильні заголовки не тільки на початку, але і в тілі своїх статей, щоб спростити читання з різних пристроїв:

Подібний дизайн тексту особливо цінний для лонгрідов. Команда Venngage також використовувала цей метод (комбінація жирних шрифтів і цікавих, котрі приваблюють погляд квітів) при створенні інфографіки, зразок якої наведено нижче:

Команда Venngage також використовувала цей метод (комбінація жирних шрифтів і цікавих, котрі приваблюють погляд квітів) при створенні інфографіки, зразок якої наведено нижче:

Універсальні шрифти Google

Багато користувачів вважають за краще Google Fonts зважаючи на їх універсальності: якщо вам необхідно зробити дизайн чого-небудь онлайн, а потім додати це в свою презентацію, з шрифтами все буде добре. Вони відмінно підходять практично до будь-якого блогу або сайту.

Найприємніший для користувача момент: більшість з цих 810 різноманітних шрифтів - безкоштовні. А адже аудиторія любить безкоштовне і легке у використанні ПО. Яким і є представлений нижче приклад міксу з декількох популярних шрифтів Google Fonts:

Яким і є представлений нижче приклад міксу з декількох популярних шрифтів Google Fonts:

Одні з найпопулярніших шрифтів на Venngage - жирний шрифт від Google Roboto (приклад якого представлений вище) або Open Sans.

справжні фотографії

У зв'язку з тим, що кількість щорічно виробленого контенту продовжує зростати, потреба в якісних зображеннях також збільшилася. Для того щоб максимально продовжити довговічність подібних зображень, необхідно зробити їх якомога більш універсальними. Єдина проблема полягає в тому, що найкращі універсальні зображення використовуються занадто часто. Якщо ви працюєте в сфері маркетингу або технологій, то, швидше за все, зустрічали це зображення:

Воно використовувалося для цільових сторінок, блогів і навіть для постів в Instagram. Можливо, ви також використовували його, але через популярність цього кадру, як і багатьох інших в стічних банках фотографій, автентичність різко скоротилася. А адже читач вимагає все більш якісні зображення. Користувач, який бачить одну і ту ж картинку в сотий раз, може вирішити, що автор матеріалу просто не надає значення оригінальності своєї роботи, і відмовитися від подальшого читання.

Тому для презентації свого бренду необхідно використовувати тільки оригінальні ілюстрації. Перестаньте додавати популярні стокові зображення і почніть створювати їх самі. Можливо, у вашому колективі є початківець фотограф, так чому б не дати йому шанс? Сьогодні камери є практично у всіх, тому ніщо не заважає зробити кілька цікавих знімків свого офісу, колег за роботою, пристроїв і т. Д. Роблячи це, ми знову додаємо «людський» елемент до зображень, який відсутній у більшості стічних фотографій.

Намальована від руки графіка

Потреба в автентичних зображення також торкнеться іконки і графіком. Останнім часом багато брендів, керуючись бажанням відрізнятися один від одного, перейнялися цією ідеєю. Такий прояв креативності додасть персоналізацію та елементи розваги в дизайн або контент, чого так сильно не вистачає готовим рішенням. Багатьом людям може здатися, що цей тренд - дитячість і непрофесіоналізм, але він дійсно допоможе виділитися будь-якого бренду. Як і більшість нових напрямків в графічному дизайні 2017 року, намальована від руки графіка - своєрідна відповідь на неупереджену природу дизайну останніх років.

Dropbox використовує намальовані від руки зображення практично повсюдно. На сьогоднішній день це вже стало відмінною і широко відомою рисою сервісу. Крім усього іншого, такий підхід розкріпачує користувача, звертаючись до дитини всередині кожного з нас. Завдяки такому прийому продукт здається більш доступним. Це особливо корисно для великих технологічних компаній:

Це особливо корисно для великих технологічних компаній:

Ще один відмінний приклад впровадження намальованих вручну значків - Casper, компанія, що займається матрацами. Вони використовують веселі ілюстрації практично на всіх своїх посадочних сторінках:

Вони використовують веселі ілюстрації практично на всіх своїх посадочних сторінках:

MailChimp також піддалася новому віянню і додала мальовані ілюстрації до своєї щорічної звіті за 2016 рік:

MailChimp також піддалася новому віянню і додала мальовані ілюстрації до своєї щорічної звіті за 2016 рік:

Варто згадати і Moz, які використовують подібні картинки для великих ілюстрацій до матеріалів блогу:

Варто згадати і Moz, які використовують подібні картинки для великих ілюстрацій до матеріалів блогу:

Мінімалізм повернеться до витоків

Якби незнайомець попросив вас пояснити, що являє собою мінімалізм, ви б, швидше за все, згадали про повну відсутність елементів обрамлення і акценті на функціональності. Можливо, ви б додали до цього опису обов'язкову нейтральну палітру кольорів.

Схоже, що істинний дух мінімалізму - спрощені і функціональні елементи дизайну - був загублений і замінений нудними чорно-білими колірними схемами. Але в 2017-му все зміниться, мінімалізм повернеться в своє звичне русло. Це, серед іншого, передбачає використання набагато більшої кількості квітів.

Зверніть увагу на дизайн логотипу Medium, також навіяний мінімалізмом:

Ще один приклад редизайну логотипу належить Google, яка часто виступає каталізатором багатьох майбутніх трендів. Фахівці компанії трохи підрізали шрифт і представили абсолютно нову версію «G»:

Хоча все тут свідчить про мінімалізмі, саме цей аспект не згадували оглядачі, які писали про зміну логотипу. Чому? Тому що справжній мінімалізм був втрачений для широкої публіки. Тому що він не виглядав так, як ніби був створений до того, як колір був винайдений і використовувалася тільки одна форма. Це - не мінімалістський логотип. Зате він був барвистим і зсковзував зі сторінки. І після цього редизайну люди почали наслідувати приклад Google.

Корисні GIF-файли

Всім (ну, практично всім) подобаються GIF-зображення. Вони - прекрасні помічники в бесідах, з якими можна висловити емоції, коли текст не справляється. Крім того, вони не вимагають ніяких спеціальних програм для роботи, зазвичай мають невеликий розмір і можуть вставлятися практично в будь-який вид електронного повідомлення.

Виходить, що «гифки» - краще відео і зображень в випадках, коли час завантаження і використання даних має бути мінімізовано. GIF-файли - відмінний спосіб «оживити» свою публікацію в блозі або статтю. Витратьте кілька зайвих хвилин часу на створення GIF, замість того, щоб знову використовувати нудне стічне фото. Можливо, ви не створите шедевр, але обов'язково привернете увагу до своєї публікації.

2 в 1 або Дуотон

Дуотон - це просто поєднання двох кольорів в одному зображенні, як правило, дуже яскравих або контрастних. Вони вимагають трохи більше зусиль з боку дизайнера, але дійсно варті витраченого часу. Тільки досвідчений дизайнер може створити хороший дуотон. Але це не означає, що ви повинні відмовитися від своєї ідеї, якщо не є професійним досвідченим дизайнером. Удосконалюйтеся заради своєї мети.

Компанія Spotify була першою, яка впровадила цей тип дизайну в усі елементи свого брендингу. За нею пішли й багато інших:

Вони змогли застосувати такий підхід не тільки в сфері стрімінга, але і в музиці в цілому. Ви також можете розвивати його в своїй індустрії. Сміливе використання контрастних кольорів додасть оригінальності будь-якого дизайну і виділить його на білому тлі численних сайтів соціальних медіа.

замість підсумків

Рушійна сила дизайну в цьому році - повстання проти зайвої чистоти, білого кольору і надмірної естетичності, яку протягом останніх кількох років просували титани технологічної індустрії. Сьогодні ми бачимо, що в дизайні використовується абсолютно новий підхід. Результат обіцяє бути насиченим, інноваційним і красивим.

Але, як і у випадку з іншими трендами минулих років, більшість інновацій будуть впроваджені основними гравцями в сфері технологій - Spotify, Google і Apple, - тими, у кого є можливості, кошти і талант, щоб протестувати безліч нових ідей і зрозуміти, що працює краще. І це добре для середньостатистичних користувачів, так як нам дістануться тільки виграшні ідеї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

джерело: TNW

Можливо, у вашому колективі є початківець фотограф, так чому б не дати йому шанс?
Чому?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью