• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

На виставку мисливських собак в Ревда приїхав пес з Лабитнангі

Виставка мисливських собак пройшла в суботу, 24 березня, на п'ятому кілометрі автодороги на селище Гусевка. Її організувало Ревдінскій товариство мисливців.

via GIPHY

На виставці було представлено 233 собаки. Як зазначив голова Ревдінскій товариства мисливців Анатолій Гайдуков, в цьому році просто небувалу кількість учасників. Вони приїхали з Свердловської, Челябінської, Курганської, Тюменської областей. Був навіть учасник з Лабитнангі (місто в Ямало-Ненецькому автономному окрузі). Деякі мисливці привезли на виставку по кілька собак. Наприклад, у Юлії з Касл (Челябінська область) дві російсько-європейських лайки, Монгол і Муха - брат з сестрою.

- Муха сама по собі не агресивна, - розповідає Юлія. - Спокійно може дивитися, як інші собаки б'ються. Але якщо вона побачить, що її брата ображають, то обов'язково заступиться за нього і вступить в бій. Ці собаки зі звіром не церемоняться, а ось до людей вони ласкаві, доброзичливі.

Ці собаки зі звіром не церемоняться, а ось до людей вони ласкаві, доброзичливі

На виставку Юлія приїхала разом з чоловіком: він наглядав за Монголії, вона тримала на повідку Муху. Фото // Ксенія Какшіна, Ревда-інфо.ру На виставку Юлія приїхала разом з чоловіком: він наглядав за Монголії, вона тримала на повідку Муху Анатолій з Нижнього Тагілу займається гончими вже два десятки років. На виставку привіз одиннадцатимесячного Грома. Він поки тільки знайомиться з лісом. Фото // Ксенія Какшіна, Ревда-інфо.ру

У багатьох, хто привіз на виставку чотириногих вихованців, є не одна цікава історія, пов'язана з полюванням. Анатолій з Нижнього Тагілу займається гончими вже два десятки років. Звичайно ж, йому є що згадати.

- Якось підняли у мене собаки зайця. Хвилин двадцять його відганяли. І раптом замовкли. Тиша. Я їх знайшов через півгодини. Виявилося, заєць заліз під каміння. І години три разом з собаками ми діставали цього зайця. А в оконцовке він від нас втік. Виявився розумнішим, ніж ми, - сміється мисливець.

via GIPHY

Собак оцінювали досвідчені експерти з різних регіонів. Учасники кажуть, що виставки в Ревде (сьогодні пройшла одинадцята) відрізняються високим рівнем організації та суддівства. Саме через це вони так популярні серед мисливців.

via GIPHY

- Ми готуємося зробити на п'ятому кілометрі Гусевськой дороги кінологічний центр з усією необхідною інфраструктурою, - поділився з нами експерт-кінолог Олексій Солдатов. - Поки це тільки плани, але ми над цим працюємо.

Фото // Ксенія Какшіна, Ревда-інфо.руФото // Ксенія Какшіна, Ревда-інфо.руФото // Ксенія Какшіна, Ревда-інфо.руФото // Ксенія Какшіна, Ревда-інфо.руФото // Ксенія Какшіна, Ревда-інфо.руФото // Ксенія Какшіна, Ревда-інфо.руФото // Ксенія Какшіна, Ревда-інфо.руФото // Ксенія Какшіна, Ревда-інфо.руФото // Ксенія Какшіна, Ревда-інфо.руФото // Ксенія Какшіна, Ревда-інфо.руФото // Ксенія Какшіна, Ревда-інфо.руФото // Ксенія Какшіна, Ревда-інфо.руФото // Ксенія Какшіна, Ревда-інфо.руФото // Ксенія Какшіна, Ревда -інфо.руФото // Ксенія Какшіна, Ревда-інфо.ру comments powered by HyperComments

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью