• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

На комп'ютері скидається час. Як замінити батарейку в материнській платі?

 1. На комп'ютері скидається час
 2. Як замінити батарейку в материнській платі

Якщо вашому комп'ютеру вже кілька років, то рано чи пізно виникає необхідність в заміні батарейки на материнській платі Якщо вашому комп'ютеру вже кілька років, то рано чи пізно виникає необхідність в заміні батарейки на материнській платі. Перша ознака того, що пора замінити батарею - при кожному включенні комп'ютера час скидається на 0:00. Погодьтеся, дане явище важко не помітити і постійно підводити годинник на комп'ютері напружує. Та й для БІОС це не добре, адже при кожному завантаженні комп'ютера його настройки формуються заново, так як через розрядженого батареї чіп БІОС не може їх зберігати, поки комп'ютер вимкнений.

На комп'ютері скидається час

Так, що якщо ви спостерігаєте цей симптом, то беріть олівець і записуйте тип батареї, яку Ви бажаєте придбати, перед тим як ви витягнете з материнської плати вашого комп'ютера стару.

CR2032

Потім беремо отверточку, але тикати, їй нікуди не поспішаємо! В першу чергу - висмикувати ШНУР ЖИВЛЕННЯ З КОМП'ЮТЕРА! Це нагадування виділив жирним для самих бронетанкових. Сподіваюся, ні хто не образився, адже інструкції писані кров'ю - жарт. Завалюємо комп'ютер на правий бік, заходимо ззаду і тут вже пускаємо в хід викрутку. Відверніть два гвинти, які тримають бічну стінку.

І посуньте її на себе.

Вашому погляду постане все нутро вашого електронно-обчислювального одного. Найбільша внутрішня складова системного блоку це і є материнська плата. На малюнку, наведеному нижче, зазначено точне місцезнаходження акумуляторної батареї на платі. Природно моделей материнських плат безліч і розташування батареї може трохи відрізнятися.

Як замінити батарейку в материнській платі

Як замінити батарейку в материнській платі

Тепер необхідно підчепити чимось гострим батарейку і витягнути з плати.

Тепер необхідно підчепити чимось гострим батарейку і витягнути з плати

І ось, нам вже ні чого не заважає вставити свіжу батарею, замість старої, з вичерпаним ресурсом. Важливо дотримати полярність - встановлюємо батарейку написами вгору.

Важливо дотримати полярність - встановлюємо батарейку написами вгору

Закриваємо комп'ютер, підключаємо харчування і запускаємо його. Можливо, БІОС попросить, при першому запуску, завантаження. Натискаємо F1 - load defaults. Як тільки система завантажиться, встановлюйте правильний час. Для перевірки, чи вирішена проблема з залізом в частині що стосується заміни батарейки на материнській платі, перезавантажуємо комп'ютер. Після перезавантаження час має зберегтися. Якщо ж час на комп'ютері все таки скидається, то справи вже набагато гірше з вашою материнською платою і можливо в недалекому майбутньому він взагалі відмовить і її доведеться міняти. Але це лірика, сподівайтеся на краще! Успіхів!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью