• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Мультимедійні тести з хімії

РОЗРОБКИ

У категорії розробок: 9

Фільтр по цільовій аудиторії

Школярам надається можливість перевірити, придбати і закріпити знання з теми: "Будова атома". Метою тесту є не тільки перевірка рівня знань школярів з даної теми, а й готує до майбутньої здачі ЄДІ з хімії.

Цільова аудиторія: для 8 класу

Даний посібник призначений для контролю засвоєння знань по темі: "Генетичний зв'язок між класами неорганічних сполук". Може бути використано на уроках повторення і узагальнення знань з даної теми як самостійне завдання або в якості розминки. Як оцінювати відповіді учнів, кожен учитель вирішує сам.

Як оцінювати відповіді учнів, кожен учитель вирішує сам

Цільова аудиторія: для 8 класу

Інтерактивний кросворд "Типи хімічних реакцій" з використанням приміток для питань рекомендується для учнів 8 класу. Буде корисний і для учнів 9 та 11 класу, які цікавляться хімією. Принцип роботи кросворду: підводимо курсор миші до комірки, що містить червону мітку, тобто - примітка; уважно читаємо питання і відповідаємо. Після введення вірною літери, осередок буде загорятися зеленим кольором, якщо буква введена неправильно - осередок залишається колишньою. Працювати з таким кросвордом дітям дуже подобається. Підтвердження правильності введеної кожної букви в клітинку (зелений колір) створює легкий азарт до розгадування і сприяє розвитку активної розумової деятельності.После правильно введених відповідей загоряється оцінка і кількість відгадати слів на аркуші "Результат". Якщо діти ввели, хоч одне слово з помилкою, кількість надходження відповідей не дорівнюватиме 11.

Цільова аудиторія: для 8 класу

Інтерактивний кросворд "Типи хімічних реакцій" з використанням приміток для питань рекомендується для учнів 8 класу. Буде корисний і для учнів 9 та 11 класу, які цікавляться хімією. Принцип роботи кросворду: підводимо курсор миші до комірки, що містить червону мітку, тобто - примітка; уважно читаємо питання і відповідаємо. Після введення вірною літери, осередок буде загорятися зеленим кольором, якщо буква введена неправильно - осередок залишається колишньою. Працювати з таким кросвордом дітям дуже подобається. Підтвердження правильності введеної кожної букви в клітинку (зелений колір) створює легкий азарт до розгадування і сприяє розвитку активної розумової деятельності.После правильно введених відповідей загоряється оцінка і кількість відгадати слів на аркуші "Результат". Якщо діти ввели, хоч одне слово з помилкою, кількість надходження відповідей не дорівнюватиме 10.

Якщо діти ввели, хоч одне слово з помилкою, кількість надходження відповідей не дорівнюватиме 10

Цільова аудиторія: для 8 класу

Дана методична розробка являє собою електронний flash-тест для закріплення або перевірки знань, учнів 8 класу на уроках хімії по темі: «Класифікація неорганічних сполук».
Тест забезпечений функцією: «drag & drop» ( "перетягнув і залишив"), що робить можливим застосування його з інтерактивною дошкою. Після закінчення тестування учень має можливість переглянути помилки і пройти тест заново.
Застосування тесту найбільш ефективно на етапі закріплення знань, при роботі в малих групах.

Цільова аудиторія: для 8 класу

Цільова аудиторія: для 8 класу

Даний тест використовується при перевірці знань учнів після вивчення теми "Воздух.Кіслород.Гореніе." Тест представлений у варіанті чотирьох відповідей, один з яких є правильним. Всього в даному тесті 15 питань. Після закінчення проходження тесту виставляється оцінка і висвічується кількість правильних і неправильних відповідей.

Після закінчення проходження тесту виставляється оцінка і висвічується кількість правильних і неправильних відповідей

Цільова аудиторія: для 8 класу

Даний тест використовується при перевірці знань учнів після вивчення теми "Види хімічного зв'язку і типи кристалічних решіток" Тест представлений у варіанті чотирьох відповідей, один з яких є правильним. Всього в даному тесті 15 питань. Після закінчення проходження тесту виставляється оцінка і висвічується кількість правильних і неправильних відповідей.

Цільова аудиторія: для 8 класу

10 завдань по темі "Оксиди". Передбачається, що учень може перевірити свої знання з даної теми, при бажанні можна за гіперпосиланням повернутися в початок тренажера і виконати завдання ще раз. Варіанти відповідей не передбачають вибір на всіх слайдах тільки єдиного варіанту відповіді, тому учень повинен більш детально підходити до вирішення.

Варіанти відповідей не передбачають вибір на всіх слайдах тільки єдиного варіанту відповіді, тому учень повинен більш детально підходити до вирішення

Цільова аудиторія: для 8 класу

Конкурси

Конкурси

Диплом і довідка про публікацію кожному учаснику!

Диплом і довідка про публікацію кожному учаснику

© 2007 - 2018 Спільнота вчителів-предметників "Учительський портал"
Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ: Ел № ФС77-64383 видано 31.12.2015 р Роскомнадзором.
Територія розповсюдження: Російська Федерація, зарубіжні країни.
Засновник: Никитенко Євген Ігорович

Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу адміністрації порталу.

Відповідальність за вирішення будь-яких спірних питань, що стосуються опублікованих матеріалів і їх змісту, беруть на себе користувачі, які розмістили матеріал на сайті.
Адміністрація порталу готова надати підтримку у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з роботою і змістом сайту.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью