• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

«МТС» запустив в РФ тариф з безлімітним інтернетом за 2600 рублів

Оператор мобільного зв'язку «МТС» запустив на території РФ новий тариф, який за 750 рублів надає користувачеві безлімітний інтернет на будь-які сервіси. Зараз оператори можуть запропонувати максимум 40 гігабайт трафіку, але багатьом цього недостатньо, також доведеться доплачувати. Новий же тариф від «МТС» вирішує цю проблему, однак існують і мінуси.

Новий же тариф від «МТС» вирішує цю проблему, однак існують і мінуси

За 750 рублів на місяць можна користуватися безкоштовним безлімітним інтернетом, тобто слухати музику, дивитися відеозаписи, завантажувати ігри, працювати і так далі. Але існує також і кілька мінусів, через які люди передумають підключити цей тарифний план.

Справа в тому, що новий тарифний план від «МТС» має обмеженням по швидкості. Максимальна швидкість складе всього 4 Мбіт / с. Цього буде достатньо, щоб дивитися відео в HD-дозволі, любителям 4K швидкості буде недостатньо, однак і такого контенту зараз дуже мало.

Також існує мінус, що новий тариф, який називається «МТС Коннект-4», можна використовувати тільки в модемах або роутерах. Але і це перетворюється в плюс, тому що користувач отримає можливість користуватися інтернетом в будь-якому місці і з будь-яким пристроєм.

За підключення тарифу від «МТС» доведеться заплатити 2600 рублів, в комплект входить сам 4G-модем, це дуже важливо. Також користувач отримає перший місяць безкоштовно. Починаючи з другого місяця ціна послуги складе 750 рублів в усіх регіонах РФ.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью