• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Mozilla Firefox

 1. Firefox - умілий Лис
 2. Firefox вміє захищатися
 3. Отже, кому підходить браузер Mozilla Firefox?

Користувач, який вибрав Mozilla Firefox, може бути впевненим, що зустріне його в практично будь-якій операційній системі. Складання браузера існують не тільки під Windows, Linux або Mac OS X, Firefox можна використовувати і в ОС сімейства BSD (FreeBSD, OpenBSD, NetBSD, PC-BSD та інших), BeOS, Solaris (і Opensolaris), у всіх комерційних ОС сімейства UNIX , в мобільних операційних системах - Android, Maemo, iPhone OS, Windows Mobile, Simbian і BlackBerry.

Інші версії: Mac , Linux

Поточний стабільний реліз: 34
Підтримувані ОС: Windows, Mac OS X, Linux, Unix-подібні, Adnroid, iPhone OS, Windows Mobile і інші.
Движок: Gecko.
Модулі: розвинена система доповнень.
Скіни: велика кількість тем і розширень для роботи з темами.
Ліцензія: потрійне ліцензування MPL / GPL / LGPL. (Mozilla Public License, GNU General Public License, GNU Lesser General Public License).
Завантажити Mozilla Firefox можна на офіційній сторінці .

Firefox - умілий Лис

Браузер Firefox в даний час є другим за популярністю після Internet Explorer . Причини популярності Internet Explorer очевидні: він вбудований в сімейство найпопулярніших операційних систем Windows, а тому встановлений на більш ніж 90% персональних комп'ютерів. Але в чому ж популярність Mozilla Firefox? Мені здається, що на його популярності зіграло декілька чинників: сучасною функціональністю та відкритий вихідний код, кроссплатформенность і плагіни.

Користувач, який вибрав Mozilla Firefox, може бути впевненим, що зустріне його в практично будь-якій операційній системі. Складання браузера існують не тільки під Windows, Linux або Mac OS X, Firefox можна використовувати і в ОС сімейства BSD (FreeBSD, OpenBSD, NetBSD, PC-BSD та інших), BeOS, Solaris (і Opensolaris), у всіх комерційних ОС сімейства UNIX , в мобільних операційних системах - Android, Maemo, iPhone OS, Windows Mobile, Simbian і BlackBerry. Можна сказати, що Mozilla Firefox працює на всіх сучасних операційних системах. У тому числі і на одній з найпопулярніших мобільних операційних система - Android.

Користувач, який вибрав Mozilla Firefox, може бути впевненим, що зустріне його в практично будь-якій операційній системі

На відміну від Internet Explorer, Opera і Safari , Що мають в своєму складі максимальний функціонал, розробники Firefox вирішили надати користувачеві лише основний функціонал, який обов'язково стане в нагоді будь-якому користувачеві. Функції ж, які можуть стати в нагоді лише частини користувачів винесені розробниками в так звані доповнення.

Mozilla Foundation, яка об'єднує розробників браузера, організувала спеціальну систему поширення доповнень, які може писати і будь-який бажаючий. В результаті - в даний час написано кілька тисяч доповнень, які надають браузеру практично нічим не обмежений функціонал.

Доповнення служать для зміни зовнішнього вигляду браузера і розширення його функціональних можливостей. Детальніше про доповнення Mozilla Firefox можна прочитати в нашій статті: « Модулі для Mozilla Firefox ». Для пошуку доповнень можна також звернутися до розділу «Розширення» нашого сайту.

Для пошуку доповнень можна також звернутися до розділу «Розширення» нашого сайту

Firefox - сучасний і зручний браузер , Що знаходиться в постійному розвитку. Його розробники постійно випускають нові версії браузера, які доставляються користувачеві автоматично. Браузер сам повідомить користувача про вихід його нової версії. Та ж система перевіряє оновлення встановлених додатків.


Інші версії: Mac , Linux

Варто враховувати, що за розширюваність і гнучкість доводиться платити. У випадку з Firefox ціна - це підвищені (порівняно з більш простими браузерами) системні вимоги і кілька більш повільна робота інтерфейсу. Найчастіше, користувач, який звик до швидкості роботи Opera і Google Chrome , З обуренням відмовляється від Mozilla Firefox. Однак жоден інший браузер не здатний надати таких функцій, які можна отримати з Firefox і плагінами. У самому Файрфокс є:

 • «Наскрізна» перевірка орфографії;
 • функціональне управління закладками: можливість присвоювання закладин тегів, створення різних папок і груп;
 • профілі користувачів. Кожен з користувачів комп'ютера може створити власний профіль з історією, закладками, розширеннями та іншими настройками.
 • можливість синхронізації даних і налаштувань браузера на різних комп'ютерах і в різних операційних системах);
 • можливість розподілу відкритих вкладок за розділами;
 • можливість закріплення вкладок з часто необхідними веб-сторінками.

У Firefox, як і в більшості сучасних браузерів можна знайти:

 • автоматичне блокування спливаючих вікон. Користувач має можливість настройки браузера в кожному конкретному випадку;
 • функція «приватного перегляду» інтернет-сторінок;
 • таби, або вкладки.
 • вбудовану панель пошуку.
 • механізм роботи з RSS.

Безумовним плюсом Mozilla Firefox є можливість установки так званого майстер-пароля, який закриває доступ до цифрових сертифікатах і інших паролів. При першій установці пароля, користувач має можливість визначити його складність за допомогою графічних елементів.

При першій установці пароля, користувач має можливість визначити його складність за допомогою графічних елементів

Відкритий вихідний код браузера дозволяє розробникам швидше знаходити уразливості і виправляти їх. Втім, у цій ситуації є й інша сторона: зловмисники також мають можливість вивчати код програми і знаходити уразливості. Портал topbrowser.ru рекомендує всім своїм читачам: якщо ви хочете завантажити Mozilla Firefox, то в обов'язковому порядку потрібно відвідати офіційний сайт проекту. Не завантажуйте збірки з сумнівних сайтів. І встановлюйте розширення, що підвищують безпеку роботи в Інтернеті. Які? Про це прочитаєте в статті про розширення .

І все ж зовсім без згадки про розширення в огляді обійтися не можна. Багато в чому, Firefox роблять Firefox'ом саме вони. Згадаємо лише найпоширеніші:

Firefox вміє захищатися

Mozilla Firefox є досить безпечним браузером. По-перше, знайдені вразливості закриваються набагато швидше, ніж в інших браузерах. По-друге, це SafeBrowsing Google - база даних сайтів від пошукового гіганта Google. Firefox регулярно викачує дані з бази на комп'ютер користувача і попереджає його про відвідування сайтів з вірусами, фішингових (підроблених) і шахрайських сайтів. З огляду на, що в базу Google дані про таких сайтах потрапляють дуже швидко, подорож по Інтернету з Firefox стає приємним і безпечним. По-третє, завантаження перевіряються наявними в системі антивірусом.

Але не варто нехтувати й іншими можливостями захисту. Ми маємо на увазі, розширення, які допомагають убезпечити ваші особисті дані від крадіжки зловмисниками.

Російська версія Mozilla Firefox за замовчуванням пропонує своїм користувачам використовувати пошук від Яндекса. Але додати свій власний улюблений пошуковий сервіс дуже просто, для цього потрібно буде просто зайти в меню вікна пошуку.

Але додати свій власний улюблений пошуковий сервіс дуже просто, для цього потрібно буде просто зайти в меню вікна пошуку

Особисто мені хотілося б відзначити можливість додавання сторінки в закладки в один клік. Для цього необхідно натиснути на «зірочку» в адресному рядку браузера ». На мій погляд, це дуже зручна знахідка, якої, до речі, мені ще не зустрічалося в інших браузерах. В інших - потрібно зробити, як мінімум, два кліка мишкою.

Отже, кому підходить браузер Mozilla Firefox?

Портал topbrowser.ru рекомендує Firefox тим, хто:

 • бажає отримати максимально функціональний браузер;
 • використовує кілька операційних систем;
 • піклується про безпеку своєї роботи в Інтернет;
 • воліє налаштовувати софт під свої потреби;
 • потребує функціональному менеджері закладок.

Завантажити Mozilla Firefox можна на офіційній сторінці .

Інші версії: Mac , Linux

Але в чому ж популярність Mozilla Firefox?
Які?
Отже, кому підходить браузер Mozilla Firefox?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью