• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Мова HTML5 відкриває нові можливості Інтернету

HTML5 демонструє приголомшливі можливості інтернету майбутнього

Перше демо, « Zen Photon Garden », Дозволяє вам маніпулювати інтерактивної рамкою, щоб змінювати напрямок світла. Всі обчислення проводяться в реальному часі, і якщо вам подобається ідея, то ви можете намалювати досить симпатичні картинки, витративши на це дуже мало зусиль.

наступне демо трохи більше вражає. Воно використовує безліч обчислень, щоб створити досить складну анімацію. Це Helvetica - але така, якою ви її ніколи не бачили раніше: літери звиваються і зсуваються, борються за місце, написаний текст анімований, а ви можете використовувати мишу, щоб змінювати кут свого зору. А оскільки демо використовує нативні технології, воно може без проблем йти навіть на вельми старих машинах, а його код можна модифікувати на льоту.

І нарешті, найскладніше відео - експеримент Chrome, названий « Gestures + Reveal.JS », Який використовує WebRTC і JavaScript для роботи з вашою веб-камерою. Демо дозволяє вам управляти інтерфейсом за допомогою жестів, в той час як оцифрований відеопотік з вашої камери програється на бекграунд. Так, подібна схема управління втратила трохи своєї новизни з моменту випуску Kinect від Microsoft, але, тим не менш, це цікаве демо, і знову ж таки - воно може без проблем виконуватися практично на будь-якому комп'ютері, випущеному за останні п'ять років.

Всі ці демо дійсно вражають, і хочеться сподіватися, що творці контенту і веб-дизайнери почнуть використовувати ці легкі, але в той же час притягують погляд техніки для удосконалення веб-сайтів, якими ми користуємося щодня.

HTML5 (HyperText Markup Language, version 5) - мова для структурування та подання вмісту для всесвітньої павутини, а також впровадженню найважливіших технологічних досягнень для майбутнього використання в Інтернеті. Основний її метою є поліпшення мови, що підтримує роботу з новітніми мультимедійними додатками, при цьому зберігається легкість читання коду для людини і ясність виконання для комп'ютерів і пристосувань (веб-браузери, синтаксичні аналізатори та т. Д.).

джерела: theverge.com , gearmix.ru і wikipedia.org.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью