• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Моніторинг трафіку через NetFlow в новій версії «Моніторинг Мережі» 5.4

 1. NetFlow 5/9
 2. HTTPS
 3. Ролі і користувачі в web
 4. Перегляд журналів
 5. планувальник
 6. вид
 7. решта

У новій версії програми «10-Страйк: Моніторинг Мережі (Pro)» 5.4 ми постаралися приділити найбільше уваги побажанням наших користувачів. Звідси і так багато корисних доробок. Давайте по порядку:

NetFlow 5/9

Найголовніша новина - «Моніторинг Мережі Pro» тепер вміє моніторити трафік по протоколу NetFlow найбільш поширених версій 5 і 9. За ступенем застосовності в адмініструванні мережі його можна порівняти з SNMP.

Його підтримують більшість сучасних промислових комутаторів. NetFlow дозволяє отримувати деталізацію трафіку за адресами, протоколам, портам. Ми реалізували власний колектор, який приймає статистику від пристроїв і поміщає її в базу даних Firebird (ви можете використовувати цю інформацію і в своїх додатках).

Аналізатор із заданою періодичністю запитує звідти дані і формує різні графіки, повідомляє про перевищення і так далі. Підтримуються всілякі фільтри, правила, вибірка даних за період.

Тому, як це все працює, ми присвятили великий розділ довідки - вивчайте!

HTTPS

Слідом за LANState, «Моніторинг Мережі Pro» обзавівся захищеним web-інтерфейсом. Ми написали докладну інструкцію, як перевести web-сервер Jetty, який використовує програма, на протокол HTTPS . І супроводили її декількома bat-файлами, які позбавлять вас від рутини в консолі. Все, що вам потрібно, це підключити ваш сертифікат. А для прикладу роботи ми поклали в комплект програми наш тестовий самоподпісанний сертифікат. В принципі, його можна використовувати в закритих мережах.

Ролі і користувачі в web

Нарешті від ми «добили» рольову і багато користувачів модель в web-інтерфейсі. Створюйте користувачів в десктоп-версії і заходите під їх учеткі в web-додаток. У web, як і на робочому столі, тепер розмежований доступ до бази моніторингу та функцій.

Перегляд журналів

Ми зробили те, про що нас давно просили - зручний механізм перегляду журналів, з фільтрацією та пошуком. Насолоджуйтесь! 🙂 Події в журналі сигналізацій тепер виділяються кольором - зручно дивитися, що поганого відбулося за день або місяць. А журнали Syslog і SNMP trap тепер можна очистити (дивно, чому ми це не зробили відразу ...)

планувальник

Поступово доповнюємо вбудований планувальник новими завданнями. У цій версії можна:

 • Перевірити за розкладом цілий хост (тобто, запустити всі його перевірки разом)
 • Періодично зберігати і відправляти поштою два найголовніших звіту програми - статистику опитування хостів і журнал аварій за обраний період.
 • Виконувати автоматичне резервне копіювання (бакап) бази моніторингу з усією статистикою і настройками (тільки у версії Pro).

Виконувати автоматичне резервне копіювання (бакап) бази моніторингу з усією статистикою і настройками (тільки у версії Pro)

вид

Так само на прохання ми додали настройку, що відображати в заголовках хостів в дереві: адреса, ім'я або все разом.

решта

І традиційно провели роботу над помилками (і, звичайно ж, додали нові):

 • Pro: Доопрацьовано повідомлення перевірки про поганих параметрах SMART Додано відображення імені параметра, порогового і поточного значення.
 • Pro: Виправлена ​​помилка оновлення списку перевірок папки «непройденого перевірки» в разі підключення консолі до служби моніторингу через БД.
 • Pro: Виправлена ​​помилка при створенні резервної копії БД з налаштувань програми.
 • З сигналізації моніторингу Syslog прибрано дію «Запис в Syslog», що приводить до зациклення.
 • Виправлена ​​помилка перекодування повідомлень Syslog.
 • Виправлена ​​помилка настройки відображаються колонок в списку перевірок.

Завантажуйте, оновлюйтеся, надсилайте відгуки і пропозиції. Як бачите, ми все записуємо і враховуємо при розробці нових версій.

Нову версію програми можна завантажити з нашого сайту: https://www.10-strike.ru/network-monitor/download.shtml

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью