• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Монетизації відео на YouTube: партнерська (Adsense) і пряма монетизація відео

 1. Монетизації відео на YouTube: партнерська (Adsense) і пряма монетизація відео Монетизація (від слова...
 2. Партнерська програма YouTube
 3. Прямий продаж реклами і "підвішений рушницю"
 4. всевидючий YouTube
 5. Чесний заробіток без порушень
 6. Монетизації відео на YouTube: партнерська (Adsense) і пряма монетизація відео
 7. А що, YouTube платить всім?
 8. Партнерська програма YouTube
 9. Прямий продаж реклами і "підвішений рушницю"
 10. всевидючий YouTube
 11. Чесний заробіток без порушень
 12. Монетизації відео на YouTube: партнерська (Adsense) і пряма монетизація відео
 13. А що, YouTube платить всім?
 14. Партнерська програма YouTube
 15. Прямий продаж реклами і "підвішений рушницю"
 16. всевидючий YouTube
 17. Чесний заробіток без порушень

Монетизації відео на YouTube: партнерська (Adsense) і пряма монетизація відео

Монетизація (від слова "монета") - це процес перетворення некомерційного проекту в комерційний. Процес складний і вимагає обережності, винахідливості і терпіння. Якщо відштовхуватися від цього визначення, то монетизація на YouTube - це перетворення некомерційного хобі, захоплення в те, що може принести дохід.

А що, YouTube платить всім?

Швидше за все, половина жителів нашої планети і не підозрює про те, що платформа YouTube - це н е просто майданчик, де можна знайти щось цікаве, захоплююче, пізнавальне для перегляду, але і відмінна можливість для самореалізації та заробітку.

Отже, монетизація відео на YouTube - це показ, відображення реклами на твоїх відеороликах. Важливо розуміти, що YouTube і рекламодавці, які приходять на платформу, платять не за перегляди відео, а за перегляди реклами на цих відео. Іншими словами, є просто перегляди ролика, а є комерційні перегляди. Комерційними переглядами можна вважати ті, при яких було переглянуто рекламне оголошення і була досягнута мета рекламодавця. Це може бути як часовий відрізок самого ролика, так і перехід по посиланню на рекламований продукт.
Чим більше комерційних переглядів твоїх відео, тим більше у тебе заробіток за перегляди.

Заробіток на YouTube залежить перш за все від розміру твого каналу і того, наскільки ти авторитетний в очах свого глядача, цінні твої думки і досвід для аудиторії, чи цікавий ти рекламодавцю.

Виділимо 2 види монетизації:

 • Партнерська програма,
 • прямий продаж реклами.


Тепер по порядку ☺

Партнерська програма YouTube

Завдяки партнерській програмі YouTube реклама на твоєму каналі буде показуватися згідно внутрішнім процесам і алгоритмам (які платформа активізує в рамках того чи іншого каналу, і на які ти сам можеш впливати в настройках). Або ж сам рекламодавець прийде на YouTube, налаштує таргетинг для реклами свого продукту або послуги, і твій канал потрапить в число тих, на яких демонструватимуться покази.

На YouTube існують такі види реклами:

Під час налаштування монетизації ти можеш вибрати ті види реклами, які б ти хотів, щоб показувалися на твоїх відео.

Розмір доходу визначається декількома факторами. Найважливіші з них - тип реклами та її вартість.

Як же включити монетизацію і починати заробляти? Є кілька варіантів:

- пряма партнерська програма YouTube (AdSence). Ти можеш стати учасником партнерської програми YouTube, якщо вона діє в твоїй країні і на твоєму каналі не менше 10 000 переглядів.

- багатоканальні партнерські програми YouTube (MCN). М ногоканальная мережу (МКС або "мережа") об'єднує кілька каналів YouTube. Представники багатоканальних мереж допомагають тобі працювати з аудиторією, планувати зйомки і монетизувати контент, розвивати відносини з партнерами, управляти цифровими правами, вести продажу і виконувати багато інших завдань.

Раніше можна було не створювати аккаунт AdSence і при цьому мати можливість стати учасником м ногоканальной мережі, але з квітня 2017 року дану умову стало обов'язковим для всіх каналів. Тепер кожен канал повинен бути схвалений до монетизації YouTube.

!!! Реклама (монетизація) включається на тих каналах, які досягли 10 000 переглядів (на всьому каналі).

Як включити і управляти монетизацією (показом реклами)? У вже завантаженому відео потрібно перейти в розділ "Менеджер відео", знайти потрібне відео, натиснути кнопку "Змінити" або "$" поруч з ним, на вкладці "Монетизація" вибрати формати оголошень, які будуть показані в ролику, зберегти зміни.

У вже завантаженому відео потрібно перейти в розділ Менеджер відео, знайти потрібне відео, натиснути кнопку Змінити або $ поруч з ним, на вкладці Монетизація вибрати формати оголошень, які будуть показані в ролику, зберегти зміни

Прямий продаж реклами і "підвішений рушницю"

Прямий продаж реклами - це коли бренд приходить до каналу і пропонує співпрацю. Бренд приносить блогеру товар, який потрібно нав'язливо або не дуже прорекламувати. Швидше за все, ти бачив таке собі ненав'язливе поява телефону певної марки, напою або ще чогось в кадрі. Іноді воно коштує і нікому не заважає, але, знаєте, як колись написав А.П. Чехов "Якщо в першому акті п'єси на стіні висить рушниця, то в останньому акті вона неодмінно має вистрелити". Так і в даній ситуації, якщо цей напій в кадрі, то, швидше за все, в кінці відео ти почуєш про його нереальних смакових якостях.

Сам YouTube, знаючи про те, що ютубери - це відмінні рекламодавці, створив функцію, яка дозволяє повідомити глядача (і рекламодавця в тому числі) про пряму рекламу, яка присутня в кадрі, і назвав це продакт-плейсмент.

Продакт-плейсмент - це інтеграція продукту рекламодавця в відео. Івангай розповідає про новий продукт компанії Apple і ненав'язливо п'є каву "Галка". Компанія "Галка" платить гроші за те, щоб в кадрі був показаний їх продукт, і не просить навіть слова сказати про його смакових якостях. Автор залишає за собою право повідомити глядача про те, що в відео реклама.

Якщо в налаштуваннях відео стоять галочки, то при перегляді ролика глядач побачить наступне повідомлення:

Також Івангай ділиться враженнями про те, які нові та нереальні функції тепер доступні в iPhone 99. У даному випадку компанія Apple платить блогеру за те, що він робить справедливий огляд телефону. Зрозуміло, попередньо потрібно обговорити всі деталі, щоб потім блогера не звинуватили в продажності і тому, що він співає дифірамби там, де вони точно не доречні.

всевидючий YouTube

А навіщо самому YouTube знати про наявність реклами в відео у блогера? Внутрішня реклама в YouTube може перетинатися з рекламою блогера. Наприклад, Apple заплатила блогеру Вані за присутність в відео, а в цей час YouTube показує рекламний банер "Купи Sumsung". Якщо YouTube буде знати, що саме рекламує блогер у своєму відео, він зможе більш коректно налаштувати показ реклами. Таким чином і блогер, і YouTube уникнуть проблем, викликаних наявністю конкурента в кадрі.

Прямий продаж реклами - це саме той інструмент, який перетворить твій творчий некомерційний продукт (відео) в комерційний і дозволить мати відповідний дохід.

Розміщення реклами на YouTube може бути ефективніше традиційного розміщення на ТБ або в кіно, оскільки воно має сильну особисту зв'язком, яка з'єднує блогера зі своєю аудиторією. Ютубери розуміють свою аудиторію більше, ніж будь-який телевізійний продюсер. До того ж, зірки YouTube мають вищою силою впливу, адже їх щирість, спонтанність і чесність більш правдоподібні, ніж у анонімного джентльмена, який грає роль лікаря в випадкової телевізійній рекламі.

Чесний заробіток без порушень

Контент, який завантажується на YouTube, повинен відповідати умовами використання і правилам спільноти , А якщо він буде монетизувати - ще й правилами програми AdSense . Завантажити якийсь фільм або чийсь сподобався ролик і заробляти на ньому не вийде. YouTube - це та платформа, для якої важливо захистити авторські права кожного учасника і творця відео.

Ось основні принципи, які YouTube рекомендуємо дотримуватися: чи не порушуй правила сервісу, будь ввічливий і покладайся на здоровий глузд. Контекст відео має величезне значення і дуже часто є основоположним в процесі прийняття рішення про включення реклами.

YouTube час від часу вносить зміни в правила монетизації: те, що раніше було нормально і монетизувати без питань - зараз жорстко контролюється платформою. Наприклад, зараз монетизація не буде активована на відео такого змісту ( https://support.google.com/youtube/answer/6162278?hl=ru ):

 • матеріали на спірні або делікатні теми,
 • контент про наркотики та інших небезпечних речовин,
 • записи ризикованих або небезпечних дій,
 • ролики, в яких містяться дискримінаційні, зневажливі або принизливі висловлювання,
 • відео з великою кількістю грубих і нецензурних виразів,
 • контент сімейних брендів і програм, який використовується неналежним чином (НЕ монетизуються навіть комедійні і сатиричні ролики такого змісту),
 • принизливі або провокаційні матеріали,
 • непристойний контент,
 • відео, що містять зображення насильства і травм, а також криваві сцени.

YouTube дозволяє самовиразитися і донести щось своєму глядачеві, але також YouTube хоче бути платформою, яка не буде розпалювати конфлікти між країнами, націями, які не пропагуватиме непристойний спосіб життя і т.д. YouTube - це платформа дружня, сімейна (family friendly) і важливими для неї залишаються прості людські цінності.

Монетизації відео на YouTube: партнерська (Adsense) і пряма монетизація відео

Монетизація (від слова "монета") - це процес перетворення некомерційного проекту в комерційний. Процес складний і вимагає обережності, винахідливості і терпіння. Якщо відштовхуватися від цього визначення, то монетизація на YouTube - це перетворення некомерційного хобі, захоплення в те, що може принести дохід.

А що, YouTube платить всім?

Швидше за все, половина жителів нашої планети і не підозрює про те, що платформа YouTube - це н е просто майданчик, де можна знайти щось цікаве, захоплююче, пізнавальне для перегляду, але і відмінна можливість для самореалізації та заробітку.

Отже, монетизація відео на YouTube - це показ, відображення реклами на твоїх відеороликах. Важливо розуміти, що YouTube і рекламодавці, які приходять на платформу, платять не за перегляди відео, а за перегляди реклами на цих відео. Іншими словами, є просто перегляди ролика, а є комерційні перегляди. Комерційними переглядами можна вважати ті, при яких було переглянуто рекламне оголошення і була досягнута мета рекламодавця. Це може бути як часовий відрізок самого ролика, так і перехід по посиланню на рекламований продукт.
Чим більше комерційних переглядів твоїх відео, тим більше у тебе заробіток за перегляди.

Заробіток на YouTube залежить перш за все від розміру твого каналу і того, наскільки ти авторитетний в очах свого глядача, цінні твої думки і досвід для аудиторії, чи цікавий ти рекламодавцю.

Виділимо 2 види монетизації:

 • Партнерська програма,
 • прямий продаж реклами.


Тепер по порядку ☺

Партнерська програма YouTube

Завдяки партнерській програмі YouTube реклама на твоєму каналі буде показуватися згідно внутрішнім процесам і алгоритмам (які платформа активізує в рамках того чи іншого каналу, і на які ти сам можеш впливати в настройках). Або ж сам рекламодавець прийде на YouTube, налаштує таргетинг для реклами свого продукту або послуги, і твій канал потрапить в число тих, на яких демонструватимуться покази.

На YouTube існують такі види реклами:

Під час налаштування монетизації ти можеш вибрати ті види реклами, які б ти хотів, щоб показувалися на твоїх відео.

Розмір доходу визначається декількома факторами. Найважливіші з них - тип реклами та її вартість.

Як же включити монетизацію і починати заробляти? Є кілька варіантів:

- пряма партнерська програма YouTube (AdSence). Ти можеш стати учасником партнерської програми YouTube, якщо вона діє в твоїй країні і на твоєму каналі не менше 10 000 переглядів.

- багатоканальні партнерські програми YouTube (MCN). М ногоканальная мережу (МКС або "мережа") об'єднує кілька каналів YouTube. Представники багатоканальних мереж допомагають тобі працювати з аудиторією, планувати зйомки і монетизувати контент, розвивати відносини з партнерами, управляти цифровими правами, вести продажу і виконувати багато інших завдань.

Раніше можна було не створювати аккаунт AdSence і при цьому мати можливість стати учасником м ногоканальной мережі, але з квітня 2017 року дану умову стало обов'язковим для всіх каналів. Тепер кожен канал повинен бути схвалений до монетизації YouTube.

!!! Реклама (монетизація) включається на тих каналах, які досягли 10 000 переглядів (на всьому каналі).

Як включити і управляти монетизацією (показом реклами)? У вже завантаженому відео потрібно перейти в розділ "Менеджер відео", знайти потрібне відео, натиснути кнопку "Змінити" або "$" поруч з ним, на вкладці "Монетизація" вибрати формати оголошень, які будуть показані в ролику, зберегти зміни.

У вже завантаженому відео потрібно перейти в розділ Менеджер відео, знайти потрібне відео, натиснути кнопку Змінити або $ поруч з ним, на вкладці Монетизація вибрати формати оголошень, які будуть показані в ролику, зберегти зміни

Прямий продаж реклами і "підвішений рушницю"

Прямий продаж реклами - це коли бренд приходить до каналу і пропонує співпрацю. Бренд приносить блогеру товар, який потрібно нав'язливо або не дуже прорекламувати. Швидше за все, ти бачив таке собі ненав'язливе поява телефону певної марки, напою або ще чогось в кадрі. Іноді воно коштує і нікому не заважає, але, знаєте, як колись написав А.П. Чехов "Якщо в першому акті п'єси на стіні висить рушниця, то в останньому акті вона неодмінно має вистрелити". Так і в даній ситуації, якщо цей напій в кадрі, то, швидше за все, в кінці відео ти почуєш про його нереальних смакових якостях.

Сам YouTube, знаючи про те, що ютубери - це відмінні рекламодавці, створив функцію, яка дозволяє повідомити глядача (і рекламодавця в тому числі) про пряму рекламу, яка присутня в кадрі, і назвав це продакт-плейсмент.

Продакт-плейсмент - це інтеграція продукту рекламодавця в відео. Івангай розповідає про новий продукт компанії Apple і ненав'язливо п'є каву "Галка". Компанія "Галка" платить гроші за те, щоб в кадрі був показаний їх продукт, і не просить навіть слова сказати про його смакових якостях. Автор залишає за собою право повідомити глядача про те, що в відео реклама.

Якщо в налаштуваннях відео стоять галочки, то при перегляді ролика глядач побачить наступне повідомлення:

Також Івангай ділиться враженнями про те, які нові та нереальні функції тепер доступні в iPhone 99. У даному випадку компанія Apple платить блогеру за те, що він робить справедливий огляд телефону. Зрозуміло, попередньо потрібно обговорити всі деталі, щоб потім блогера не звинуватили в продажності і тому, що він співає дифірамби там, де вони точно не доречні.

всевидючий YouTube

А навіщо самому YouTube знати про наявність реклами в відео у блогера? Внутрішня реклама в YouTube може перетинатися з рекламою блогера. Наприклад, Apple заплатила блогеру Вані за присутність в відео, а в цей час YouTube показує рекламний банер "Купи Sumsung". Якщо YouTube буде знати, що саме рекламує блогер у своєму відео, він зможе більш коректно налаштувати показ реклами. Таким чином і блогер, і YouTube уникнуть проблем, викликаних наявністю конкурента в кадрі.

Прямий продаж реклами - це саме той інструмент, який перетворить твій творчий некомерційний продукт (відео) в комерційний і дозволить мати відповідний дохід.

Розміщення реклами на YouTube може бути ефективніше традиційного розміщення на ТБ або в кіно, оскільки воно має сильну особисту зв'язком, яка з'єднує блогера зі своєю аудиторією. Ютубери розуміють свою аудиторію більше, ніж будь-який телевізійний продюсер. До того ж, зірки YouTube мають вищою силою впливу, адже їх щирість, спонтанність і чесність більш правдоподібні, ніж у анонімного джентльмена, який грає роль лікаря в випадкової телевізійній рекламі.

Чесний заробіток без порушень

Контент, який завантажується на YouTube, повинен відповідати умовами використання і правилам спільноти , А якщо він буде монетизувати - ще й правилами програми AdSense . Завантажити якийсь фільм або чийсь сподобався ролик і заробляти на ньому не вийде. YouTube - це та платформа, для якої важливо захистити авторські права кожного учасника і творця відео.

Ось основні принципи, які YouTube рекомендуємо дотримуватися: чи не порушуй правила сервісу, будь ввічливий і покладайся на здоровий глузд. Контекст відео має величезне значення і дуже часто є основоположним в процесі прийняття рішення про включення реклами.

YouTube час від часу вносить зміни в правила монетизації: те, що раніше було нормально і монетизувати без питань - зараз жорстко контролюється платформою. Наприклад, зараз монетизація не буде активована на відео такого змісту ( https://support.google.com/youtube/answer/6162278?hl=ru ):

 • матеріали на спірні або делікатні теми,
 • контент про наркотики та інших небезпечних речовин,
 • записи ризикованих або небезпечних дій,
 • ролики, в яких містяться дискримінаційні, зневажливі або принизливі висловлювання,
 • відео з великою кількістю грубих і нецензурних виразів,
 • контент сімейних брендів і програм, який використовується неналежним чином (НЕ монетизуються навіть комедійні і сатиричні ролики такого змісту),
 • принизливі або провокаційні матеріали,
 • непристойний контент,
 • відео, що містять зображення насильства і травм, а також криваві сцени.

YouTube дозволяє самовиразитися і донести щось своєму глядачеві, але також YouTube хоче бути платформою, яка не буде розпалювати конфлікти між країнами, націями, які не пропагуватиме непристойний спосіб життя і т.д. YouTube - це платформа дружня, сімейна (family friendly) і важливими для неї залишаються прості людські цінності.

Монетизації відео на YouTube: партнерська (Adsense) і пряма монетизація відео

Монетизація (від слова "монета") - це процес перетворення некомерційного проекту в комерційний. Процес складний і вимагає обережності, винахідливості і терпіння. Якщо відштовхуватися від цього визначення, то монетизація на YouTube - це перетворення некомерційного хобі, захоплення в те, що може принести дохід.

А що, YouTube платить всім?

Швидше за все, половина жителів нашої планети і не підозрює про те, що платформа YouTube - це н е просто майданчик, де можна знайти щось цікаве, захоплююче, пізнавальне для перегляду, але і відмінна можливість для самореалізації та заробітку.

Отже, монетизація відео на YouTube - це показ, відображення реклами на твоїх відеороликах. Важливо розуміти, що YouTube і рекламодавці, які приходять на платформу, платять не за перегляди відео, а за перегляди реклами на цих відео. Іншими словами, є просто перегляди ролика, а є комерційні перегляди. Комерційними переглядами можна вважати ті, при яких було переглянуто рекламне оголошення і була досягнута мета рекламодавця. Це може бути як часовий відрізок самого ролика, так і перехід по посиланню на рекламований продукт.
Чим більше комерційних переглядів твоїх відео, тим більше у тебе заробіток за перегляди.

Заробіток на YouTube залежить перш за все від розміру твого каналу і того, наскільки ти авторитетний в очах свого глядача, цінні твої думки і досвід для аудиторії, чи цікавий ти рекламодавцю.

Виділимо 2 види монетизації:

 • Партнерська програма,
 • прямий продаж реклами.


Тепер по порядку ☺

Партнерська програма YouTube

Завдяки партнерській програмі YouTube реклама на твоєму каналі буде показуватися згідно внутрішнім процесам і алгоритмам (які платформа активізує в рамках того чи іншого каналу, і на які ти сам можеш впливати в настройках). Або ж сам рекламодавець прийде на YouTube, налаштує таргетинг для реклами свого продукту або послуги, і твій канал потрапить в число тих, на яких демонструватимуться покази.

На YouTube існують такі види реклами:

Під час налаштування монетизації ти можеш вибрати ті види реклами, які б ти хотів, щоб показувалися на твоїх відео.

Розмір доходу визначається декількома факторами. Найважливіші з них - тип реклами та її вартість.

Як же включити монетизацію і починати заробляти? Є кілька варіантів:

- пряма партнерська програма YouTube (AdSence). Ти можеш стати учасником партнерської програми YouTube, якщо вона діє в твоїй країні і на твоєму каналі не менше 10 000 переглядів.

- багатоканальні партнерські програми YouTube (MCN). М ногоканальная мережу (МКС або "мережа") об'єднує кілька каналів YouTube. Представники багатоканальних мереж допомагають тобі працювати з аудиторією, планувати зйомки і монетизувати контент, розвивати відносини з партнерами, управляти цифровими правами, вести продажу і виконувати багато інших завдань.

Раніше можна було не створювати аккаунт AdSence і при цьому мати можливість стати учасником м ногоканальной мережі, але з квітня 2017 року дану умову стало обов'язковим для всіх каналів. Тепер кожен канал повинен бути схвалений до монетизації YouTube.

!!! Реклама (монетизація) включається на тих каналах, які досягли 10 000 переглядів (на всьому каналі).

Як включити і управляти монетизацією (показом реклами)? У вже завантаженому відео потрібно перейти в розділ "Менеджер відео", знайти потрібне відео, натиснути кнопку "Змінити" або "$" поруч з ним, на вкладці "Монетизація" вибрати формати оголошень, які будуть показані в ролику, зберегти зміни.

У вже завантаженому відео потрібно перейти в розділ Менеджер відео, знайти потрібне відео, натиснути кнопку Змінити або $ поруч з ним, на вкладці Монетизація вибрати формати оголошень, які будуть показані в ролику, зберегти зміни

Прямий продаж реклами і "підвішений рушницю"

Прямий продаж реклами - це коли бренд приходить до каналу і пропонує співпрацю. Бренд приносить блогеру товар, який потрібно нав'язливо або не дуже прорекламувати. Швидше за все, ти бачив таке собі ненав'язливе поява телефону певної марки, напою або ще чогось в кадрі. Іноді воно коштує і нікому не заважає, але, знаєте, як колись написав А.П. Чехов "Якщо в першому акті п'єси на стіні висить рушниця, то в останньому акті вона неодмінно має вистрелити". Так і в даній ситуації, якщо цей напій в кадрі, то, швидше за все, в кінці відео ти почуєш про його нереальних смакових якостях.

Сам YouTube, знаючи про те, що ютубери - це відмінні рекламодавці, створив функцію, яка дозволяє повідомити глядача (і рекламодавця в тому числі) про пряму рекламу, яка присутня в кадрі, і назвав це продакт-плейсмент.

Продакт-плейсмент - це інтеграція продукту рекламодавця в відео. Івангай розповідає про новий продукт компанії Apple і ненав'язливо п'є каву "Галка". Компанія "Галка" платить гроші за те, щоб в кадрі був показаний їх продукт, і не просить навіть слова сказати про його смакових якостях. Автор залишає за собою право повідомити глядача про те, що в відео реклама.

Якщо в налаштуваннях відео стоять галочки, то при перегляді ролика глядач побачить наступне повідомлення:

Також Івангай ділиться враженнями про те, які нові та нереальні функції тепер доступні в iPhone 99. У даному випадку компанія Apple платить блогеру за те, що він робить справедливий огляд телефону. Зрозуміло, попередньо потрібно обговорити всі деталі, щоб потім блогера не звинуватили в продажності і тому, що він співає дифірамби там, де вони точно не доречні.

всевидючий YouTube

А навіщо самому YouTube знати про наявність реклами в відео у блогера? Внутрішня реклама в YouTube може перетинатися з рекламою блогера. Наприклад, Apple заплатила блогеру Вані за присутність в відео, а в цей час YouTube показує рекламний банер "Купи Sumsung". Якщо YouTube буде знати, що саме рекламує блогер у своєму відео, він зможе більш коректно налаштувати показ реклами. Таким чином і блогер, і YouTube уникнуть проблем, викликаних наявністю конкурента в кадрі.

Прямий продаж реклами - це саме той інструмент, який перетворить твій творчий некомерційний продукт (відео) в комерційний і дозволить мати відповідний дохід.

Розміщення реклами на YouTube може бути ефективніше традиційного розміщення на ТБ або в кіно, оскільки воно має сильну особисту зв'язком, яка з'єднує блогера зі своєю аудиторією. Ютубери розуміють свою аудиторію більше, ніж будь-який телевізійний продюсер. До того ж, зірки YouTube мають вищою силою впливу, адже їх щирість, спонтанність і чесність більш правдоподібні, ніж у анонімного джентльмена, який грає роль лікаря в випадкової телевізійній рекламі.

Чесний заробіток без порушень

Контент, який завантажується на YouTube, повинен відповідати умовами використання і правилам спільноти , А якщо він буде монетизувати - ще й правилами програми AdSense . Завантажити якийсь фільм або чийсь сподобався ролик і заробляти на ньому не вийде. YouTube - це та платформа, для якої важливо захистити авторські права кожного учасника і творця відео.

Ось основні принципи, які YouTube рекомендуємо дотримуватися: чи не порушуй правила сервісу, будь ввічливий і покладайся на здоровий глузд. Контекст відео має величезне значення і дуже часто є основоположним в процесі прийняття рішення про включення реклами.

YouTube час від часу вносить зміни в правила монетизації: те, що раніше було нормально і монетизувати без питань - зараз жорстко контролюється платформою. Наприклад, зараз монетизація не буде активована на відео такого змісту ( https://support.google.com/youtube/answer/6162278?hl=ru ):

 • матеріали на спірні або делікатні теми,
 • контент про наркотики та інших небезпечних речовин,
 • записи ризикованих або небезпечних дій,
 • ролики, в яких містяться дискримінаційні, зневажливі або принизливі висловлювання,
 • відео з великою кількістю грубих і нецензурних виразів,
 • контент сімейних брендів і програм, який використовується неналежним чином (НЕ монетизуються навіть комедійні і сатиричні ролики такого змісту),
 • принизливі або провокаційні матеріали,
 • непристойний контент,
 • відео, що містять зображення насильства і травм, а також криваві сцени.

YouTube дозволяє самовиразитися і донести щось своєму глядачеві, але також YouTube хоче бути платформою, яка не буде розпалювати конфлікти між країнами, націями, які не пропагуватиме непристойний спосіб життя і т.д. YouTube - це платформа дружня, сімейна (family friendly) і важливими для неї залишаються прості людські цінності.

А що, YouTube платить всім?
Як же включити монетизацію і починати заробляти?
Як включити і управляти монетизацією (показом реклами)?
Com/youtube/answer/6162278?
А що, YouTube платить всім?
Як же включити монетизацію і починати заробляти?
Як включити і управляти монетизацією (показом реклами)?
Com/youtube/answer/6162278?
А що, YouTube платить всім?
Як же включити монетизацію і починати заробляти?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью