• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Монетизація сайту або як заробити на трафіку?

 1. контекстна реклама
 2. нативная реклама
 3. Акаунти у соціальних мережах
 4. Instagram
 5. YouTube

Для багатьох фахівців пошукове просування сайту - це досить захоплюючий процес, яким вони можуть займатися заради власного інтересу і задоволення. Вони створюють якісь тематичні ресурси, блоги або розважальні портали.

У певний момент, домігшись успіху і високих позицій в пошуковій видачі, більшість починає замислюватися про те, як заробити на продажу трафіку в інтернеті. Адже розкручений веб-сайт може стати потужним джерелом доходу. Потрібно тільки знати способи отримати оплату за свою працю.

Основна концепція - це перенаправляти своїх відвідувачів на інший веб-сайт, власник якого платить вам за це. Багато брендів готові заплатити за таких користувачів, тому що це простий спосіб залучення цільової аудиторії. Є й інші методи заробітку, але про все по порядку.

Це найпростіший спосіб заробити гроші на трафіку свого сайту. Процес починається на спеціальних біржах, де можна розмістити свій веб-сайт. Туди звертаються рекламодавці, розміщують свої заявки з докладними вимогами. Веб-майстри, в свою чергу, розглядають ці заявки і приймають рішення про співпрацю. І коли обумовлена ​​реклама розміщена на ресурсі, його власник отримує оплату за кожен здійснений користувачем перехід на цільову сторінку.

Це сама улюблена арбітражнікамі монетизація трафіку на сайті. Природно, є й інші способи.

контекстна реклама

Все, що потрібно зробити, це включити можливість публікації оголошень на сторінках свого веб-сайту. Веб-майстер буде отримувати оплату за кожен клік по рекламному оголошенню. Вартість кліка залежить від розмірів ресурсу і частотності ключових слів, використаних рекламодавцем під час настройки рекламної контекстної кампанії .

нативная реклама

Це відмінний спосіб монетизації трафіку блога сайту. Полягає він в публікації рекламних статей з посиланнями на веб-сайт рекламодавця.

Переваги такої реклами для бренду очевидні:

 • вона ненав'язлива;
 • привертає увагу потенційної аудиторії, якщо матеріал цікавий і корисний для читачів;
 • за посиланням переходять не просто користувачі, а Ліди. Тобто відвідувачі, готові зробити цільове дію;
 • підвищується лояльність до бренду;
 • є трафік і з соцмереж, якщо у блога відкритий там аккаунт.

У власника розкрученого блогу основна вигода в вартості цієї рекламної статті, тому що зазвичай одна публікація обходиться рекламодавцеві досить дорого через всіх переваг, перерахованих вище.

Акаунти у соціальних мережах

Останнім часом стало з'являтися все більше особистих акаунтів, на яких з тих чи інших причин підписується безліч людей. Можливо, їх власники і не планували здійснювати просування в соціальних мережах , А аудиторія прийшла сама по собі через якісного контенту. Так чи інакше, на своєму розкрученому акаунті теж можна непогано заробити.

Багато в чому монетизація трафіку соціальних мереж схожа на отримання прибутку від веб-сайтів. Нюанси залежать від конкретної соцмережі і внутрішніх правил.

Instagram

Улюблене всіма додаток, де користувачі діляться зображеннями і короткими відео, володіє величезною аудиторією. І, звичайно ж, маркетологи давно зрозуміли всю красу реклами тут. Ну а власники розкручених акаунтів, відомі ще як інстаграм-блогери, радіють отримання прибутку. Через те, що рекламодавці звертаються до блогерів самі, монетизація трафіку інстаграмм не вимагає особливих зусиль. Досить зібрати аудиторію, а пропозиції про рекламу прийдуть відразу.

Складність тут полягає в просуванні в інстаграм . Потрібно вміти створювати якісний контент, який приверне передплатників, підбирати правильно хештеги і активно взаємодіяти як зі своєю аудиторією, так і з передплатниками інших акаунтів. Це вдається далеко не кожному початківцю блогеру. В основному причина полягає в тому, що обліковий запис не має чіткого напрямку. Зображення відносяться до різних тем, і користувач просто не може зрозуміти, про що цей аккаунт. І, звичайно ж, не підписується на нього.

YouTube

Ця соціальна мережа просто рясніє розмаїттям тематик. Тут можна прорекламувати будь-який бренд, до якої сфери він би не ставився. Щодня створюються тисячі відео, які набирають мільйони переглядів. Це величезна аудиторія, яку кожен рекламодавець мріє охопити.

Багато ютуб-блогери практично живуть за рахунок своїх акаунтів, які приносять їм досить прибутку як для задоволення базових потреб, так і для розваг, подорожей і багато чого іншого. Багато брендів надсилають блогерам подарунки, сподіваючись на рекламу в подяку. І тому розкрутка youtube акаунтів дуже популярна.

Як і у випадку з Інстаграм, в Ютуб популярних блогерів просто засипають пропозиціями про рекламу. Головне тут - відокремити зерна від плевел і не погоджуватися на невигідні угоди. Часто разом з рекламодавцями ютуб-блогери роблять цілі цікаві та інтерактивні проекти. Бренд в таких випадках готовий оплатити блогеру всі витрати, проживання та переїзд, якщо зйомки відбуваються в іншій місцевості.

За умови, що аккаунт популярний, монетизація трафіку youtube дається досить легко. Не варто забувати і про те, що можна включити можливість монетизувати свої відео за допомогою контекстної реклами . Це теж дає відчутний дохід.

Насправді, і інстаграм-блогери, і ютуб-блогери часто виходять за межі своєї соціальної мережі, коли справа стосується взаємодії з брендами. Як лідерів думок їх запрошують на семінари та різноманітні події. Природно, це стає хорошою рекламою для бренду і відмінним джерелом доходу для самого блогера.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью