• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

монетизація | Блог SEO дилетантів

UPD: На жаль, Profit-Partner припинив своє існування

Доброго часу доби, шановні читачі. Мої вірні і самі уважні читачі повинні пам'ятати статтю Рекламна мережа Яндекса і Яндекс Директ , В якій я поділилася тим, що мій блог бере участь в РСЯ.

Хоч стаття написана ще 26 листопада минулого року, отримувати свій перший дохід я почала тільки, приблизно, з середини грудня, а першу виплату отримала тільки на початку лютого. І все це тому, що в Яндексі, як і взагалі в нашій країні, дуже багато паперової тяганини. І ще в тій статті я поскаржилася на те, що відразу не перейшла в ЦОП Profit-Partner - центр обслуговування партнерів. Як то кажуть, хороша мислячи приходить після. Читати далі

Доброго часу доби, шановні читачі. Сьогодні вирішила трохи розповісти про те, як важливо серйозно підійти до монетизації блогу, а саме до його підготовці.

Короткий план сьогоднішньої статті:

 1. Вимоги бірж до блогів
 2. зміст блогу
 3. Зовнішній вигляд блогу
 4. Навігація і зовнішні посилання
 5. Показники блога - тИЦ, PR, передплатники та відвідувачі

Останні кілька днів я, затамувавши подих, чекаю апа тИЦ. Що таке тИЦ - читайте тут . Ап - це оновлення. Перед тим, як я перейшла на новий домен, старому було присвоєно тИЦ 10. Але мені тепер від цього, ні тепло, ні холодно. Мені потрібен тиц на цьому домені. І чим ближче день X, тим більше я хвилююся. Тільки не подумайте, що я переживаю. Просто легке хвилювання і великий інтерес - буде чи ні на цьому домені в найближчий ап тиц. Справа в тому, що пошукові машини вміють склеювати домени, якщо правильно налаштовані редіректи, а в блогер все з цим чітко, то тиц на старому домені повинен з'явитися і тут. І плюс до цього я і цей домен розвиваю, що б якомога швидше отримати тиц. Ось і цікаво. Буде 0, 10 або може 20?

Читати далі

05.06.2010. На щастя ситуація вирішилася. Ці рядки я пишу через добу від публікації цієї статті. Адміністрація біржі twite.ru відвідала мій блог, розібралася в ситуації і переглянула своє ставлення до свого облікового запису. Він був Розбанені. Гроші надійшли мені на вебмані. Хоча, повірте, справа була не в грошах, а в тому, щоб попередити блогерів про можливі наслідки. Спасибі всім, хто був небайдужий. І спасибі адміністрації біржі, що досить швидко розрулити ситуацію.

Не так давно в рунеті з'явилася біржа реклами в twitter, і відразу наробила багато шуму. Все ломанулись туди заробляти, в загальному, я так само не була винятком. Чому б не спробувати. Описувати роботу в цьому сервісі я не буду. Але свій досвід і ставлення до цього сервісу висловлю.

Почала я працювати 17 травня. Свій твіттер порожніми ідіотськими копійчаними рекламними постами вирішила не псувати. Все-таки мене читають люди. Тому недорогі твіти вибирала тільки по своїй темі. Дорогі відправляла, тому що це ж все-таки моя справа, і упускати можливість отримати за твіт 5-50 р. упускати нерозумно.

В кінці статті я викладаю статистику рекламних твітів, яку я копіювала безпосередньо зі свого аккаунта в твайт.ру. Шкодую, що не встигла зробити саме скрін, тому що не думала, що все обернеться саме цим. У списку останні два твіти були з мене зняті, у них там вийшов збій системи. Після цього я відправила ще два твіти, які не встигла скопіювати саме звідти, але скопіювала зі своєї стрічки в самому твіттері. Їх теж тут викладаю. Всі твіти вказані в зворотному порядку, саме так вони показуються в обліковому записі.

Загалом, менше, ніж за 2 тижні мною було зароблено 388р. з копійками. І я вирішила їх вивести з системи.
Читати далі

Вітаю всіх своїх читачів. Як видно із заголовка, сьогодні мова піде про заробіток на своєму блозі blogspot на блог платформі blogger.

Блог платформа blogger для блогів на blogspot - єдиний безкоштовний блогохостинг, який дає найширший вибір способів заробітку на своєму блозі. Blogger сама просунута безкоштовна блог платформа. Google, власник Blogger, не нав'язує свою рекламу, як власники жж, не псуючи тим самим зовнішній вигляд вашої домашньої сторінки. Google допомагає заробляти вам на вашому блозі, не тільки можливістю розміщення блоків з рекламою від Google AdSense, а ще дає повний доступ до шаблону, в якому можна розміщувати рекламні банери, можливість користуватися гаджетом HTML / JavaScript, за допомогою якого можна встановити будь-яку рекламу на своєму блозі.

Читати далі

Читати далі

Я нічого не вмію робити на половину. Все, що я пишу в своєму блозі - до дрібниць перевірено на власному досвіді. На цей раз я зупинилася на сервісі Блогун. Про нього не знає, напевно, тільки ледачий. Для тих, хто все ж не знає - це один з перших помічників в монетизації блогу. Про Блогуне пишуть в кожному блозі, переважна кількість блогерів заробляють в цій системі. Статті в основному, звичайно про реєстрацію і як заробити на Блогуне, але от якось вийшло, я ні разу не зустрічала жодного відгуку про блозі Блогуна. Я навіть не знала, що він є, поки не зайшла на їх сайт.

Читати далі

У цій статті я не буду писати про те, що тематика блога повинна бути тієї, в якій розбираєшся, або, хоча б, намагаєшся розібратися. Ні, я спробую виробити якийсь план по вибору грошової тематики для сайту або блогу. Що потрібно знати, до яких ресурсів звернутися, щоб зрозуміти, на скільки буде прибуткова обрана тема.

Припустимо, що вже обраний якийсь список тем, які, в першу чергу, вам цікаві.
Читати далі

Буде 0, 10 або може 20?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью