• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Модульне орігамі апельсин схема

 1. Апельсин орігамі - youtube

Ви не підкажете, яке мінімум модулів можна замкнути в кільце

Ви не підкажете, яке мінімум модулів можна замкнути в кільце? Завдяки цьому веб-сайту моя 1-ша фальшивка була виготовлена ​​в школі на уроці праці)))) зараз у мене є можливість досить багато)) ніби все просто і красиво! Апельсин має намір з 190 помаранчевих модулів і 10 зелених. Орігамі для дітей! Можливо зробити в різних варіантах - як сувенір на тарілочці, або як ялинкову іграшку.
Спочатку ми з сином в значній мірі намучилися, хоча пізніше у нього все вульгарно, як по маслу ... Щодо того, щоб мати у своєму розпорядженні щось поблизу, врахуємо на майбутнє. Так робити до того часу поки ніяк не виверне коло! Даний досвід важливий для виробництва різних фігурок тварин в техніці модульного орігамі. Приблизно з 5-ого деяких приділяй увагу формуванню кулі ..
Ви не підкажете, яке мінімум модулів можна замкнути в кільце Підкажіть, будь ласка, власне ми робимо не так 1-й ряд 18 модулів, при вивертанні вони сиплються. Покладіть зволікання так, щоб її кінці виявилися в місцях, де залишено вільне місце для модулів. І дуже ретельно подивіться як ставляться модулі в першому ряду і у 2-му .. Не лякайтеся - у всіх на даній стадії кільце це хитке. Можу заявити власне дане просто чудово! Я ще б 1 рз роблю ці підробки, але плоди ще не бачила)) Прелесне)) у мене вийшло! D ну хто ж не заявить так? Самостійно дякую Танечку))) ти молодець)) до свіжих зустрічей!) а в мене як скоро я вивирачіваю фальшивка розходиться і виникає зіркою. У мене не виходило вивернути фігурку, з наступних причин я 1-ий ряд модулів поставила на довгу сторону, а треба було на коротку модульне орігамі апельсин схема. Коль скоро ви вмієте в'язати, то тут чимало аналогій ...
Колекція традиційних і авторських моделей орігамі з покрокові інструкції, фото і коментарями. Спасибі, катюша, за добродушні слова! Успіхи тобі у творчості і в дослідженні російського! Мат-ли web-сайту уготовані тільки для індивідуального застосування, будь-яке поширення ймовірно виключно з дозволу творців .. Фортуни! Танюша здраствуйте! Скажіть будь ласка як вивертати модулі? У мене не получається вони сиплються! (Здрасти Танюша! Спасибі вам дуже велике за те власне ви ділитеся і навчаєте власним талантом всіх .. Влаштуйте ананас з одинадцяти рядів, в будь-якому ряду 21 модуль! Напевно і ще як апельсин, можна зробити яблучко, обираючи поєднання всіх належних забарвлень. Модулі я навчилася робити як соіденять їх і робити 2-ий ярус не беру до уваги. Покладіть на їх місце петельку і вставте модулі назад. Просто вдягайте коло за колом аналогічно, скажімо минулі ряди ... Застосовують для цієї мети скріпку, трошки підрізав її кінці. возм жно тиснути на кульку поверх, щоб приплюснути його ... Одягни 5 листочків, вставляючи клапани в проміжки між модулями заключного ряду. Покладіть на їх місця петельку і вставте модулі назад! У мене є лебідь з модулів, збираюся робити драконів, а після цього реалізовувати . Здрастуйте! Я на вебсайті в недалекому минулому, хоча мене надзвичайно заінтригувало модульне орігамі! Якщо вам сподобалися замітки наших творців і ви зацікавлені свіжими роботами, порадами, майстер-класи та іншої потрібною інформацією. У разі якщо замість помаранчевого брати трохи помітних забарвлень, то можна змайструвати ялинковий кульку.
Глибше насаджувати не потрібно, що і веде до зворотного ефекту. У разі якщо ви розраховуєте приймати на озброєння полуничку як ялинкову іграшку або ж підвіску, то до неї необхідно зробити петельку. Щоб можливо було відразу припустити обсяги готової фальшивки! У готову фальшивку можливо вставити петлю-розпірку від старої ялинкової іграшки ... Незважаючи на гадану простоту, дане далеко не звичайна фальшивка для новачків ... Тарілочка з блакитною облямівкою працює емблемою виконання всіх бажань! Беріть 3 дослідженням і розташуйте їх, як показано на фото. Хоча з цим способом орігамі модулі, не стикалася. Спасибі, дуже слушний апельсинчик! Скажіть, а яка кількість модулів приблизно входить в 1 ряд? Тетяна, ви досить талановиті! Я ваша чимала фанатка. Модулі заключних рядів зобов'язані все ближче мати схожість куточками до центру. Розмовляють, можна зробити гроші красива робота! Підкажіть будь ласка, якого обсягу краще брати модулі, а416 або ж а432? Допоможіть будь ласка. На зразку лебедя стає зрозумілим принцип кругової виробництва ... Прикінцеві модулі 2 і третього рядів прийміть на озброєння щоб замкнути ланцюжок в кільце. Сподіваюся, що виявиться! Ось влаштувала апельсинчик)) чудово вийшов, ось лише листочки непонимаю як робити. До слова, лебедя можна робити в міні-варіанті, скоротивши кількість модулів в підставі.

Апельсин орігамі - youtube

Спасибі за ! Дуже зрозумілі! Вже починаю робити. Не тільки красива об'ємна фігура, а й. Ще один дуже соковитий і смачний фрукт ми пропонуємо вам зібрати сьогодні з трикутних модулів. Такий модульний можна виготовити в різних варіантах - як сувенір на тарілочці, або як ялинкову іграшку. Модульне збирається з 190 помаранчевих модулів і 10 зелених. Спробувала зробити і столнулась з проблемкою. тепер точно за схемою зробила - вийшов симпатичний, але плосковатий знизу. Досить часто в х модульного пропонується використовувати кольоровий папір, завдяки якій фігура набуває цікаві риси. для, а знадобляться 190 помаранчевих модулів і 10 зелених. Для створення, а знадобиться 190 помаранчевих модулів і 10 зелених. Точно так же, як, можна виконати яблучко, вибираючи поєднання будь-яких відповідних кольорів. Ви тут інструкції по створенню фігурок з модулів. Однак, вона вимагає деякого досвіду формування кулястих форм. Підручник запланований для прямої публікації модульного був опублікований на даному веб-сайті абсолютно давно, до нього була розміщена відповідний матеріал по перегляду.

"Модульне орігамі апельсин схема"
Рейтинг: 60/100
при: 32 голосах.

D ну хто ж не заявить так?
Скажіть будь ласка як вивертати модулі?
Скажіть, а яка кількість модулів приблизно входить в 1 ряд?
Підкажіть будь ласка, якого обсягу краще брати модулі, а416 або ж а432?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью