• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Модулі меню для WordPress - 6 кращих рішень

 1. Технічні вимоги
 2. Модулі меню для WordPress - універсальні рішення
 3. Модулі мобільного меню WordPress
 4. Забраковані плагіни меню для WordPress

Вітаю вас, друзі Вітаю вас, друзі!

Не так давно в коментарях до статті про виділення активного пункту меню за допомогою JQuery один з відвідувачів попросив мене допомогти розібратися з плагіном меню для WordPress Jquery Vertical Accordion Menu, де підсвічування поточного пункту меню не працювала.

Я пообіцяв розібратися з цією проблемою, але, на жаль, затягнув з виконанням обіцяного. Новорічні свята, аврали на роботі постійно заважали мені зайнятися блогом. У підсумку довелося встуила <пать в Новий 2017 рік з боргами 🙂

Але, нарешті, у мене з'явилося трохи часу і я вирішив надолужити згаяне.

І щоб стаття вийшла цікавою не тільки для користувачів проблемного плагіна, але і для всіх фанатів CMS WordPress, я вирішив скласти свіжий огляд кращих плагінів меню, щоб кожен міг вибрати собі рішення по душі.

Оглядів подібного плану в мережі повно, тому що створення меню WordPress - проблема нагальна, тому мені було нелегко зважитися на написання сьогоднішнього матеріалу.

Однак, при детальному вивченні інших статей я виявив, що в них або використовувалися застарілі рішення, або піарилися виключно комерційні розробки, або практично не було нічого сказано про можливості рішень.

Даний факт мене надихнув, тому в даному матеріалі будуть розглянуті виключно безкоштовні плагіни меню для WordPress (або умовно-безкоштовні) з докладним переліком як їх достоїнств, так і недоліків, деякі з яких я спробую по ходу відразу ж вирішувати.

Єдине, що я вирішив взяти з вивчених мною оглядів, - це розгляд не тільки нових рішень.

Природно, що через це можуть виникнути певні труднощі, тому що плагіни можуть бути несумісні з новими версіями движка, але це не привід відмовлятися від них.

Також, перед тим, як ми почнемо, я хотів би підкреслити, що дана стаття - це не рейтинг, найкращий ми вибирати не будемо, тому що всі плагіни мають абсолютно різну реалізацію - те, що підійде одним, інших не влаштує.

Технічні вимоги

Для тестування роботи плагінів я використовував саму останню версію WordPress на поточний момент - 4.7.

Всі експерименти проводилися на моєму улюбленому локальному веб-сервері OpenServer, який я рекомендую всім своїм знайомим-фанатам Denwer, і був досить добре описаний в статті про програмах для створення сайтів .

З темою WordPress я вирішив не морочитися і використовував стандартну - Twenty Sixteen.

Найсвіжішу Twenty Seventeen я брати не став, тому що вона зроблена в форматі Лендінзі, тому багато меню на ньому не будуть працювати або доведеться витратити достатню кількість часу для їх налаштування.

Найсвіжішу Twenty Seventeen я брати не став, тому що вона зроблена в форматі Лендінзі, тому багато меню на ньому не будуть працювати або доведеться витратити достатню кількість часу для їх налаштування

Структура меню для проведення тестів була обрана наступна:

Я спеціально не став використовувати стандартне меню WordPress і зробив своє, щоб створити в ньому пункти з різними рівнями вкладеності і подивитися, як плагіни меню з ними впораються Я спеціально не став використовувати стандартне меню WordPress і зробив своє, щоб створити в ньому пункти з різними рівнями вкладеності і подивитися, як плагіни меню з ними впораються.

Також хотів сказати, що кандидати для огляду були обрані з особливим цинізмом - за кількістю їх завантажень і середнім балам користувачів, щоб можна було назвати наших кандидатів об'єктивно кращими плагінами меню WordPress.

У підсумку, в даній статті ви не побачите продуктів, що мають менше 10 000 завантажень і середній бал нижче 4.5 з 5.

І ще! Перед тим, як ми перейдемо до огляду найкращих безкоштовних плагінів меню для WordPress, пропоную поглянути на аналогічний преміум плагін - JetMenu , Щоб по ходу читання ви розуміли, чому за всіх учасників нашої сьогоднішньої добірки їх розробники не беруть грошей 🙂

Якщо бути точніше - в ньому зібрані всі найкращі фішки представлених далі, дозволяючи робити меню для WordPress сайтів легко налаштованим, швидкими і багатофункціональними. У безкоштовних же постійно чогось не буде вистачати, можете до цього морально приготуватися 🙂

На цьому вступна частина закінчена і ми переходимо безпосередньо до огляду плагінів меню для WordPress.

Також, для кращого сприйняття інформації я вирішив розсортувати всі рішення на дві групи: універсальні плагіни Вордпресс і плагіни мобільного меню WordPress.

Думаю, що вам сподобається 🙂 Поїхали!

Модулі меню для WordPress - універсальні рішення

У даній категорії плагінів ви знайдете рішення, які призначені для створення меню сайту, яке буде добре виглядати на різних пристроях.

Здавалося б, це вимога само собою зрозуміло. Однак, в сучасному світі, коли мобільний трафік зростає нестримними темпами з кожним днем, стало все більше з'являтися спеціалізованих мобільних рішень - плагінів, призначених тільки для мобільних сайтів.

Про плагінах мобільного меню WordPress ми поговоримо трохи пізніше, а в даному блоці розглянемо саме рішення для різних версій сайту.

Почати я вирішив з беззастережного лідера нашого огляду плагінів меню для WordPress, який завантажили більше 100 000 разів!

І вже цей факт говорить про те, що ми будемо говорити про дійсно стоїть вирішенні.

Посилання на плагін - https://ru.wordpress.org/plugins/megamenu/.

org/plugins/megamenu/

У даного рішення безліч налаштувань і можливостей, в результаті чого можна зробити горизонтальне адаптивне меню WordPress.

У Max Mega Menu, на жаль, немає готових скінів оформлення, які у багатьох рішень йдуть «з коробки». Замість цього є дещо краще 🙂

На сторінці налаштувань даного плагіна WordPress в адмінці прописані всі можливі стилі всіх можливих елементів, що робить настройку комфортної, позбавляє необхідності копатися в коді сайту і при цьому дозволяє досягти необхідного ефекту.

Також є можливість робити свої колірні схеми оформлення, зберігаючи набори стилів. Крім того є налаштування анімацій і сценаріїв поведінки (при кліці на них, наприклад).

Є підсвічування активного пункту меню (довелося, правда, покопатися в налаштуваннях, тому що за замовчуванням відключена).
Є підсвічування активного пункту меню (довелося, правда, покопатися в налаштуваннях, тому що за замовчуванням відключена) У підсумку, на самому сайті меню виглядає наступним чином:
Зовні виглядає непоказно, але це за рахунок того, що готових скінів і тем оформлення немає.

Зате всі необхідні елементи можна налаштувати вручну за допомогою візуального редактора, де буде потрібно тільки вибрати потрібні кольори, шрифти та стилі.

Налаштування пунктів меню, до речі, розділені за рівнями вкладеності. Це означає, що головним пунктам і підпунктах меню можна буде задати абсолютно унікальне оформлення.

Розміщення віджета меню на сайті також максимально комфортно для користувача, тому що є всі можливі способи: PHP-код, шорткод і просто візуальне додавання через меню віджетів.

Плагін дозволяє створити меню WordPress, адаптивне до мобільних пристроїв, дозволяючи мінімізувати його подібним чином, що неймовірно зручно:

Як бачите, на мобільній версії сайту даний плагін дозволяє створити accordion menu WordPress, що багатьом може припасти до смаку Як бачите, на мобільній версії сайту даний плагін дозволяє створити accordion menu WordPress, що багатьом може припасти до смаку.

І, найголовніше, цей плагін при своїй масі можливостей, які не поступаються безлічі платних рішень, є безкоштовним!

Розробники заробляють собі на хліб лише за рахунок благодійних пожертвувань і продажем Pro-версії, що дозволяє додавати в меню логотип сайту і інші цікаві можливості.

Ціна повної версії теж не захмарна - 19 $.

Для ознайомлення з функціоналом Pro-версії рекомендую вам переглянути наступне відео:

За рахунок широкого спектру налаштувань розглядається додаток підійде для різних типів сайтів .

Як бачите, можливостей і переваг у даного плагіна меню WordPress дуже багато. Однак, це, в свою чергу, створює додаткові труднощі у вигляді необхідності розбиратися з масою налаштувань.

Але, як на мене, це дрібниці, які з лишком перекриваються перевагами цього рішення. Так що особисто я ставлю Max Mega Menu заслужену п'ятірку.

Наступним плагіном меню для WordPress в нашому списку йде якраз винуватець всієї затії - розширення, з яким мене просили допомогти.

Тим більше, він є одним з найпопулярніших серед користувачів (понад 40000 установок) незважаючи на те, що не оновлювався вже більше 5 років, отже, остання версія движка, сумісність з якою перевірялася - 3.4.2.

Плагін на офіційному сайті WordPress можете знайти за цією адресою - https://wordpress.org/plugins/jquery-vertical-accordion-menu/

Він дозволяє створити меню WordPress, виконане у вигляді всім відомого «акордеона», тобто коли меню Вордпресс випадає, а пункти розташовані вертикально.

Процедура установки даного розширення була стандартною. Вона детально описана в цільової статті про установці плагінів WordPress .

Налаштування досить проста - оскільки продукт оформлений у вигляді віджета, то все його опції розміщені на екрані додавання віджету на сайт:

Як бачите, можливостей у нього не багато, розробники навіть не стали виносити їх на окрему сторінку налаштувань Як бачите, можливостей у нього не багато, розробники навіть не стали виносити їх на окрему сторінку налаштувань.

Також порадувало наявність різних скінів (варіантів оформлення зовнішнього вигляду меню) і можливості розміщення даного плагіна меню для WordPress на сайті за допомогою шорткода.

Виглядає простенько і зі смаком 🙂 Меню виглядає у вигляді вертикального стовпчика зі списком всіх пунктів, які були додані попередньо в адмінці Виглядає простенько і зі смаком 🙂 Меню виглядає у вигляді вертикального стовпчика зі списком всіх пунктів, які були додані попередньо в адмінці.

У даного рішення існує також примітивна мобільна версія. Примітивна, тому що меню просто розтягується на всю ширину батьківського блоку, що, однак, не псує загальний вигляд.

За винятком, мабуть, того факту, що меню, розміщене, як в моєму випадку, в сайдбарі, на мобільних пристроях буде знаходиться ближче до низу сторінки, а не зверху, як повинно бути.

Повний функціонал і варіанти оформлення ви можете побачити на демо-версії даного плагіна - http://www.designchemical.com/lab/demo-wordpress-vertical-accordion-menu-plugin/

А для більш докладного і наочного ознайомлення з можливостями даного плагіна вертикального меню, що випадає для WordPress рекомендую переглянути наступне відео:

Насправді, для плагіна, який не оновлювався останні 5 років, в цілому, все виглядає дуже непогано. По крайней мере, він працює і виконує всі покладені на нього функції - створює вертикальне меню WordPress.

За винятком проблеми, яка і прискорила мене до написання даної статті - відсутність виділення активного пункту меню.

На ділі нічого серйозного не виявилося - рішення задачі відняло в мене хвилин 10 від сили. Плагін реагував на вибір пункту меню, додаючи посиланням всередині нього CSS-клас active, однак властивості класу ніде не були визначені, через що не спостерігалося ніякого візуального ефекту.

У підсумку, я просто прописав в файлі стилів обраного мною скіна оформлення (можна було прописати код в будь-якому CSS-файлі, що підключається на сайті) такі рядки:

.active {background: # 05477c! important; }

Як результат, при переході в якусь рубрику, відповідний пункт меню змінює фон на більш темний (при наведенні на неактивний пункт спостерігається такий же ефект).

В цілому, плагін досить непоганий, але на сайт б собі такий не поставив 🙂 Однак, любителям крайнього мінімалізму і WordPress accordion menu він, можливо, припаде до смаку, про що свідчить висока оцінка скачали його користувачів - 4 В цілому, плагін досить непоганий, але на сайт б собі такий не поставив 🙂 Однак, любителям крайнього мінімалізму і WordPress accordion menu він, можливо, припаде до смаку, про що свідчить висока оцінка скачали його користувачів - 4.8 з 5.

Зате незаперечною перевагою даного плагіна для меню WordPress є те, що він абсолютно безкоштовний на відміну від багатьох рішень з даного огляду. Через це, швидше за все, і така низька частота оновлень 🙂

Наступним плагіном меню WordPress йде не таке популярне рішення, як попереднє (всього понад 10 000 завантажень проти 40 000 і середньою оцінкою 4.7 проти 4.8), але, тим не менш, заслуговує не меншої уваги.

Даний плагін представляє собою стандартне акордеон меню WordPress з безліччю налаштувань зовнішнього вигляду.

Після його установки в меню адмінки з'являється пункт для доступу до налаштувань. Він складається з 3 підпунктів:

 • Існуючі акордеон меню Вордпресс
 • Додати нове меню
 • Купити Pro-версію

Сама структура меню має на увазі, що за допомогою даного плагіна можна створювати різні меню і використовувати їх в межах одного сайту.

На екрані додавання нового меню ми бачимо безліч параметрів нового меню:

По вкладках, як у інших плагінів, вони не розсортовані, але, зате, при натисканні на деякі кнопки відкриваються модальні вікна, що містять цілі простирадла додаткових опцій: По вкладках, як у інших плагінів, вони не розсортовані, але, зате, при натисканні на деякі кнопки відкриваються модальні вікна, що містять цілі простирадла додаткових опцій:

Параметрів настройки меню ну просто дуууже багато 🙂 Серед них: Параметрів настройки меню ну просто дуууже багато 🙂 Серед них:

 • Відображення підміню в головних пунктах меню;
 • Вибір дії і всілякі ефекти анімації для відкриття / закриття підменю;
 • Завантаження скінів оформлення і шрифтів меню;
 • Кастомними оформлення пунктів меню (колір, іконки, шрифти, положення) для всіх рівнів вкладеності, аж до 5-го.

Після додавання нового меню можна переглянути список всіх існуючих:

На цьому екрані можна побачити шорткоди кожного акордеон меню WordPress, створеного за допомогою цього плагіна, а також змінити існуючі або видалити їх На цьому екрані можна побачити шорткоди кожного акордеон меню WordPress, створеного за допомогою цього плагіна, а також змінити існуючі або видалити їх. Екран редагування виглядає так само, як і створення нового меню.

Додати меню на сайт можна за допомогою вже згаданих шорткодов, а також через меню адміністрування віджетів, де потрібно буде вибрати додається меню і можна буде задати йому заголовок.

Візуально на сайті меню виглядає так:

Виглядає неказисто, але ця проблема вирішувана шляхом настройки зовнішнього вигляду, якої я не став заморочуватися, сфокусувавшись на огляді функціональних можливостей Виглядає неказисто, але ця проблема вирішувана шляхом настройки зовнішнього вигляду, якої я не став заморочуватися, сфокусувавшись на огляді функціональних можливостей.

У мобільній версії сайту меню розтягується на всю ширину батьківського блоку, що не назвати повноцінною адаптивностью до мобільних пристроїв, але цього цілком достатньо, щоб назвати плагін user-friendly.

Підводячи резюме, варто сказати, що даний плагін меню Вордпресс мене вразив набагато більше, ніж JQuery Accordion Menu Widget за рахунок більш тонкої настройки елементів меню і тим, що у нього підсвічується активний пункт меню, з чим у його претендента спостерігалися деякі проблеми.

Єдине, чим розглядається рішення поступається попередньому, з моєї точки зору, - це відсутність скінів оформлення (за замовчуванням доступний всього один).

Але цей недолік вирішується придбанням Pro-версії, яка коштує 30 $ або самостійним перевизначенням стилів в CSS-файлах сайту.

Причому, скіни оформлення - це єдине істотне розширення базового функціоналу (не рахуючи індивідуальної тех. Підтримки). Також злегка засмутила низька частота оновлень (останній раз плагін оновлювався 7 місяців тому)

Ось цей факт і став для мене тією самою «ложкою дьогтю в бочці меду», без якої все виглядає досить пристойно 🙂

Модулі мобільного меню WordPress

До цієї категорії потрапили плагіни меню для WordPress, призначені виключно для мобільних версій сайтів.

В більшості своїй вони навіть не відображалися на сайті при перегляді його з настільних комп'ютерів, що робить можливим їх використання тільки в парі з будь-якими універсальними плагінами або desktop-меню доведеться прописувати самостійно.

Даний плагін меню для WordPress є другим за популярністю після Max Mega Menu з більш, ніж 80 000 завантажень і середнім балом користувачів - 4.7 з 5.

І це, треба сказати, не просто так. Дане рішення дозволяє створити дуже красиве меню WordPress для мобільної версії сайту.

Посилання на плагін - https://ru.wordpress.org/plugins/responsive-menu/.

Після установки в головному меню адмінки так само з'являється пункт для переходу до вікна установок:

Параметрів дуже багато, і вони розсортовані по 9 вкладках Параметрів дуже багато, і вони розсортовані по 9 вкладках. Всього їх більше 150, що особливо наголошується розробниками плагіна.

До речі, за фактом, більшість параметрів виявилися закритими. Зробити їх доступними можна тільки після придбання Pro-версії.

Преміум-версія плагіна включає оформлення desktop-версії меню, можливість завантаження іконочние шрифтів, додаткові варіанти анімацій і т. Д.

Придбати її можна за 15 $ для одного сайту і 50 $ для необмеженого числа ресурсів (пропозиція для веб-студій).

Але навіть того, що є в безкоштовній, більш ніж достатньо. Серед них установка зображення меню і фону (зміна кольору фону можливо тільки в PRO-версії, до речі), напрямок появи, картинки для кнопок меню і т.д.

У деяких ситуаціях обмеження функціонала, з моєї точки зору, виглядало злегка нерозумно.

Наприклад, розмір шрифту в безкоштовній версії можна встановлювати тільки в пікселях. А в Pro - у відсотках, em і rem. Як на мене, без цього цілком можна обійтися 🙂

Візуально, у фронтальній частині сайту, меню Вордпресс, створене даними плагіном, виглядає наступним чином:

Як бачите, досить непогано Як бачите, досить непогано. Особисто мені ще дуже сподобалося, що завантажується картинка меню великого розміру і виглядає цікавіше маленької пінктограмкі, яка відображалася в інших рішеннях. Але це справа смаку 🙂

У загальному і цілому, плагін дуже і дуже придатний. Особливо порадувала частота оновлень ,, що говорить про те, що даними плагіном меню для WordPress розробники займаються всерйоз - останній раз 2 місяці тому.

На жаль, він підходить тільки як доповнення до вже існуючого меню, тому що викликати його на desktop-версії сайту особисто у мене не вийшло.

І у нього також не підсвічується активний пункт меню. Хоча, можливо, я просто недостатньо уважно вивчив список опцій, яких у даного плагіна меню WordPress, повторюся, дуже багато.

Ми продовжуємо розглядати плагіни меню для WordPress і зараз поведемо мову про також досить популярному вирішенні, як і попереднє, про що свідчить 60 000+ завантажень і середня оцінка 4.5 з 5.

Це, треба сказати, дуже серйозні цифри і вони ще більш дивні за рахунок того, що рішення дуже схоже на свого найближчого конкурента - Responsive Menu.

У них навіть назва схоже, не кажучи вже про можливості 🙂

Посилання на цей плагін меню Вордпресс - https://ru.wordpress.org/plugins/wp-responsive-menu/.

Він дуже простий в установці і має мінімум налаштувань, чим і здобув свою популярність серед користувачів.

Після активації в головному меню адмінки з'являється кнопка, при натисканні на яку відкривається вікно установок даного плагіна меню для WordPress:

Налаштувань в безкоштовній версії не дуже багато і вони розділені на дві вкладки Налаштувань в безкоштовній версії не дуже багато і вони розділені на дві вкладки. Серед них вибір місця розташування меню, напрямки появи на сторінці, можливість завантаження зображення, всілякі опції зовнішнього вигляду (кольору основних елементів) і т.д.

Також тут є посилання на техпідтримку і придбання повної версії (Pro). Але мені, якщо чесно, вистачило і цієї безкоштовної.

Преміум-версія обійдеться в 15 $ і додає в налаштування сайту ще 3 вкладки:

 • Параметри зовнішнього вигляду (в інших плагінах дана опція була доступна в безкоштовній версії);
 • Налаштування іконочние шрифтів (додається можливість їх завантаження);
 • Соціальне меню WordPress, що містить кнопки різних соціальних мереж з відповідними посиланнями.

Після активації плагіна не потрібно вчиняти ніяких додаткових рухів тіла, щоб додати його на сайт, тому що воно додається у фронтенд сайту автоматично.

Для цього достатньо лише зменшити розмір екрану, тому що меню з'являється лише при малих дозволах (за замовчуванням з'являється, коли екран має розмір 768px). І це логічно, тому що даний плагін меню для Вордпресс призначений, в першу чергу для мобільних пристроїв.

Виглядає вся ця краса, в результаті, так:

Досить симпатично і сучасно Досить симпатично і сучасно. Особисто мені сподобалося 🙂

Також, як ви бачите, можна завантажувати зображення меню, що в тому ж Max Mega Menu можна було зробити тільки в преміум-версії.

Єдине, що мені не припало до смаку - це те, що даний плагін для меню Вордпресс ніяк не дозволяє побачити меню сайту на desktop-версії (для настільних комп'ютерів), тобто його можна використовувати тільки в парі з якимось ще рішенням.

Хоча, можливо, я просто не зовсім добре розібрався з настройками, тому що на демо-сайті http://magnigenie.com/wp-responsive-menu-mobile-menu-plugin-wordpress/ є можливість викликати меню на досить великих дозволах екранів за допомогою спеціальної кнопки, якій я у себе не виявив (швидше за все, на демо-сайті встановлена ​​Pro-версія плагіна):

І ще мені не сподобалося, що немає виділення активного пункту меню, що дуже незручно І ще мені не сподобалося, що немає виділення активного пункту меню, що дуже незручно.

Але, загалом, рішення цілком гідне, що і підтверджується його популярністю.

Також плагін «живий», тобто постійно оновлюється. До речі, у нього це відбувається частіше, ніж у Responsive Menu - останнє оновлення було 4 дні тому.

Незважаючи на те, що даний плагін меню для WordPress містить у своїй назві слово «mobile», рішення прекрасно підійде для всіх варіантів сайту: як для desktop, так і для мобільної версії.

Саме з цієї причини я і вирішив включити дане рішення в поточний огляд.

Посилання на розширення - https://ru.wordpress.org/plugins/shiftnav-responsive-mobile-menu/.

Після установки доповнення на екран його налаштувань можна потрапити як зі сторінки плагінів, так і з головного меню адмінки WordPress:

Плагін безкоштовний, але зі злегка урізаним функціоналом Плагін безкоштовний, але зі злегка урізаним функціоналом. Платна, Pro версія, для одного сайту обійдеться в 15 $.

Але навіть у безкоштовній версії параметрів дуже багато. Серед них стандартна настройка для мобільних меню WordPress розташування меню (права чи ліва половина екрану), можливість вибирати шрифт і розмір кнопки відкриття меню ( «гамбургера»).

У безкоштовної версії можна вибирати скіни оформлення меню. Їх, правда, є всього два: світлий і темний, а також є можливість кастомной настройки шляхом прописування своїх стилів .

Також присутня можливість зміни кольору фону рядка меню, в якій розташована кнопка гамбургера і назва сайту (можна відключати).

У Pro версії стають доступними:

 • Додаткові скіни;
 • Можливість завантаження зображення меню і розміщення в меню рядка пошуку;
 • Іконочние шрифтів;
 • Красиві подменюшкі;
 • Кастомними настройка за допомогою візуального редактора.

На сайті безкоштовна версія меню виглядає наступним чином:

Підводячи резюме, можна сказати, що до незаперечних переваг ShiftNav - Responsive Mobile Menu відноситься можливість його відображення на сайті з різних типів пристроїв, кастомизация інтерфейсу і великий набір інших налаштувань, доступних у безкоштовній версії Підводячи резюме, можна сказати, що до незаперечних переваг ShiftNav - Responsive Mobile Menu відноситься можливість його відображення на сайті з різних типів пристроїв, кастомизация інтерфейсу і великий набір інших налаштувань, доступних у безкоштовній версії.

Так, тут немає можливості завантаження зображень в меню при використанні безкоштовної версії, яка була присутня в інших рішеннях.

Зате я звернув увагу, що в даному рішенні, єдиному з усіх плагінів для мобільного меню WordPress, присутній підсвічування поточної категорії. Здавалося б, така дрібниця, а приємно 🙂

Правда, незважаючи на всі свої достоїнства (середній бал 4.7 out of 5), даний плагін порівняно не дуже популярний (всього 10 000+ завантажень). Зате він досить часто оновлюється (останнє оновлення 2 місяці тому).

Забраковані плагіни меню для WordPress

На завершення огляду кращих плагінів меню WordPress я хотів би привести список рішень, які згадувалися в інших оглядах, але мене не вразили, в результаті чого я не став заглиблюватися в опис їх можливостей.

1. Easy Menus - https://wordpress.org/plugins/jquery-easy-menu/

Чи не оновлювався 2 роки, 1000+ завантажень, середня оцінка - 2.3 з 5, що дуже мало.

Якийсь відвертий шлак без виділення активного пункту, з огидними шаблонами оформлення і величезними, адаптивними пунктами меню. Ніби як можна завантажувати картинки в пункти меню, але на тлі інших недоліків це перевага блякне.

2. WP Easy Menu - https://wordpress.org/plugins/wp-easy-menu/

Чи не оновлювався 4 роки, 500+ завантажень, оцінок немає взагалі.

Дуже мало налаштувань, зрозумілий інтерфейс налаштувань плагіна, відображає меню в ієрархічному порядку (показує зі зміщенням). Мінус: немає ніяких стилів, все потрібно прописувати вручну.

3. jQuery Mega Menu - https://wordpress.org/plugins/jquery-mega-menu/

20 000+ завантажень, середній бал 4.6 з 5. Показники популярності у нього досить високі, але я не став його розглядати, тому що це продукт того ж розробника, що і JQuery Accordion Menu Widget.

У даного плагіна меню WordPres ті ж скіни оформлення. Єдина відмінність, що дане рішення дозволяє додати горизонтальне меню WordPress, а не акордеон.

Огидно виглядає на мобільних пристроях. Так само давно не оновлювався (4 роки тому), так само не підсвічується активний пункт і пункти меню виводяться суціль. Шорткодов немає, колірні схеми присутні.

4. Jquery Responsive Select Menu - https://ru.wordpress.org/plugins/jqРuery-responsive-select-menu/

Чи не оновлювався 11 місяців, 4 000+ завантажень, оцінка 5 з 5.

Надає наявного меню адаптивність для мобільних пристроїв (на маленьких дозволах з'являється кнопка для відкриття меню, що випадає WordPress).

Працює належним чином, при зазначеному в налаштуваннях дозволі екрану з'являється меню, що випадає WordPress.

Головний мінус - виглядає убого і має дуже мало налаштувань.

5. Responsive Select Menu - https://ru.wordpress.org/plugins/responsive-select-menu/

Чи не оновлювався 1 рік, 20 000+ завантажень, оцінка 4.2 з 5.

Ще один плагін меню, що випадає WordPress. Працює за дуже схожим принципом з Jquery Responsive Select Menu: при зменшенні розмірів екрану меню сайту набирає вигляду списку.

Зовнішній вигляд - такий же огидний, без будь-якого оформлення. Налаштування зовнішнього вигляду в адмінці виявлені не були.

На цьому сьогоднішній огляд кращих плагінів меню WordPress добігає кінця.

Якщо стаття вам сподобалася - пишіть свої відгуки в коментарях і діліться записом зі своїми друзями в соціальних мережах за допомогою кнопочок під статтею.

Якщо не сподобалася - теж 🙂 Ваша думка мені буде цікаво почути в будь-якому випадку.

Також не забувайте підпісуватіся на оновлення проекту і вступати в соціальні спільноти проекту, щоб бути в курсі нових статей і мати можливість отримати відповідь на будь-яке вас питання.

На завершення нашої сьогоднішньої розмови хочу вам запропонувати відео, щоб освіжити в пам'яті знання як зробити меню WordPress:

На цьом все! До нових зустрічей 🙂

PS: если вам потрібен сайт або необходимо внести правки на існуючій, но для цього немає часу и бажання, можу Запропонувати свои послуги.

Більше 5 років досвіду професійної розробки сайтів. Робота з PHP, OpenCart, WordPress, Laravel, Yii, MySQL, PostgreSQL, JavaScript, React, Angular и іншімі технологіямі web-розробки.

Досвід розробки проектів різного уровня: Лендінзі, корпоративні сайти, Інтернет-магазини, CRM, портал. У тому чіслі підтримка и розробка HighLoad проектів. Твір Ваші заявки на email [email protected] .

І з друзями не забудьте Поділитися 😉

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью