• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Модулі Community Builder 2

 1. Менеджер списків Community Builder
 2. Пошук
 3. Показати
 4. посторінкова розбивка
 5. посилання
 6. Модулі Community Builder
 7. CB Menu
 8. CB Articles
 9. CB Forums
 10. CB Blogs
 11. Схожі матеріали
 • Тип - плагін особистого кабінету Joomla
 • У попередній статті « Огляд Community Builder. Особистий кабінет Джумла »Ми почали розгляд опцій менеджера списків. У цій частині ми закінчимо опис залишилися опцій вкладки Параметри і поговоримо про плагіни CB.

  Менеджер списків Community Builder

  параметри

  Сама вкладка містить ще чотири вкладені вкладки:

  1. Пошук.
  2. Показати.
  3. Посторінкова розбивка.
  4. Посилання.

  Пошук

  На даній вкладці (малюнок нижче) Вам доступні настройки, які дозволять конфігурувати власний пошук Ком'юніті Білдер для Joomla 3.

  • Відкриті для пошуку поля. Ви можете вказати, які поля будуть доступні для пошуку за їх значенням (з урахуванням опції досліджуваної в настройках кожного поля). Доступні такі параметри: Немає (пошук повністю відключений); Відкриті для пошуку поля, тільки показані (пошук буде йти по досліджуваним полях, які видно в профілі користувача); Всі поля, відкриті для пошуку (пошук буде йти по всіх досліджуваних полях); Конкретні включені в пошук поля (Ви зможете вказати одне або декілька досліджуваних полів, опція Поля для пошуку, за якими буде йти пошук).
  • Критерій пошуку. Чимось нагадує тип відповідності. По суті, Ви налаштовуєте, як Community Builder 2.0 буде шукати текст, введений в поле пошуку. Доступні такі «способи» пошуку: Просте точну відповідність: Тільки «Є» та діапазони (це найшвидший і точний спосіб, але в пошуку буде відображатися тільки точну відповідність введеному запиту); Просто будь-який відповідний слово: Тільки «Будь-яке з» (ПОПЕРЕДЖЕННЯ: може бути дуже повільним) (цей спосіб дасть найбільшу кількість результатів пошуку, в порівнянні з попереднім і, швидше за все, їх «точність» буде менше через широкого відповідності. Пошук може проходити дуже повільно і істотно споживати ресурси Вашого сервера); Ускладнене: будь-які можливості (ПОПЕРЕДЖЕННЯ: може бути повільним) (цей спосіб самий ресурсномісткий, повільний, найменш точний, але зможе надати більше результатів за запитом).
  • Приховувати безрезультатний пошук. Якщо опція включена, то при переході на сторінку списку користувачів Community Builder 2.0 буде непереливки перелік користувачів, а відобразить поля пошуку (якщо це задано в настройках пункту меню ). Перелік користувачів з'явиться тільки в тому випадку, якщо буде знайдено відповідність з шуканого запиту. Якщо опція відключена, то буде показаний весь список користувачів з пагінацією.
  • Приховати критерій пошуку. Якщо дана опція включена, то після того як знаходити поля пошуку будуть приховані. Для їх відображення потрібно буде натиснути на кнопку Пошук.

  Community Builder 2.0

  Показати

  На даній вкладці (малюнок нижче) Ком'юніті Білдер для Joomla 3 дозволяє Вам задати, які користувачі будуть відображатися в списку і як цей список повинен виглядати.

  На даній вкладці (малюнок нижче) Ком'юніті Білдер для Joomla 3 дозволяє Вам задати, які користувачі будуть відображатися в списку і як цей список повинен виглядати

  Ком'юніті Білдер для Joomla 3

  • Показувати поле вибору зі списку. Включає \ відключає відображення спадаючого списку вибору користувачів (малюнок нижче).
  • Показувати заблокованих. Дозволяє відобразити \ приховати в загальному списку користувачів тих, кого заблокували.
  • Показувати заборонених користувачів. Дозволяє відобразити \ приховати в загальному списку користувачів тих, хто не пройшов схвалення модератором. Опція в «картці» користувача заборонити користувача .
  • Показувати неприйнятих. Дозволяє відобразити \ приховати в загальному списку користувачів тих, хто не пройшов схвалення модератором. Опція в «картці» користувача схвалити користувача .
  • Показувати не підтверджених користувачів. Дозволяє відобразити \ приховати в загальному списку користувачів тих, хто не підтвердив свою адресу електронної пошти.
  • Використовувати сітку. Можна відобразити список користувачів не у вигляді таблиці, а у вигляді сітки. Але врахуйте, що для цього список повинен бути всередині тега DIV. При активації даної опції у Вас буде можливість вказати ширину і висоту сітки в пікселях або, якщо залишити поля Висота сітки і Ширина сітки порожніми, то будуть застосовуватися стилі з Вашої таблиці стилів (CSS).

  Плагін особистого кабінету Joomla

  посторінкова розбивка

  За допомогою опцій Community Builder 2.0, розташованих на даній вкладці (малюнок нижче) можна налаштувати пагінацію списку користувачів.

  0, розташованих на даній вкладці (малюнок нижче) можна налаштувати пагінацію списку користувачів

  посторінкова розбивка

  • Число записів на сторінці. Кількість користувачів на сторінці.
  • Показувати нумерацію сторінок. Можна включити \ відключити висновок самої пагінацію на сторінці під списком користувачів (малюнок нижче).

  посилання

  Ком'юніті Білдер для Joomla 3 дозволить Вам налаштувати (малюнок нижче) наявність посилань в списку користувачів на їх сторінки особистого кабінету (профілю).

  Ком'юніті Білдер для Joomla 3 дозволить Вам налаштувати (малюнок нижче) наявність посилань в списку користувачів на їх сторінки особистого кабінету (профілю)

  посилання

  • Дозволити створення посилання на профіль. Якщо опція включена, то на сторінці списку користувачів їх імена будуть у вигляді посилання, що веде на сторінку їх профілю.
  • Захист від сторонніх посилань на цей список користувачів. Якщо опція включена (і сторінка списку користувачів доступна для незареєстрованих користувачів), то пошукові системи не зможуть проіндексувати сторінки користувачів, які перебувають на другий і далі сторінках загального списку (пагінація). Зверніть увагу, що однієї цієї опції не буде достатньо для того, щоб повністю закрити сторінки профілів від індексації пошуковими системами, якщо сторінки профілів доступні без реєстрації (наприклад, хтось може просто поставити посилання на свій профіль на якомусь сайті, а пошуковий робот може перейти за цим посиланням). Якщо Ви хочете поліпшити індексацію сторінок користувачів, то раджу скористатися компонентом для створення карти сайт JSitemap PRO . Він добре інтегрується з Community Builder.

  Модулі Community Builder

  Менеджер плагінів Ком'юніті Білдер для Joomla 3 дозволяє управляти плагінами Community Builder за аналогією з управлінням записами користувачів в менеджері користувачів .

  Навіщо потрібні плагіни Community Builder:

  • для розширення функціональності самого компонента.
  • Для інтеграції Community Builder зі сторонніми розширеннями, наприклад, з компонентом обміну особистими повідомленнями uddeIM , Компонентом розсилки листів AcyMailing Enterprise , Компонентом коментарів Ccomment Pro , Компонентом карт Google Hotspots і т.д.
  • Для локалізації інтерфейсу на різні мови.
  • Для установки шаблонів Community Builder.

  Звертаю Вашу увагу на те, що для установки плагінів в CB Вам необхідно скористатися не менеджером розширень Joomla, а саме менеджером плагінів самого Ком'юніті Білдер. У нього можна перейти, натиснувши на зелену кнопку Встановити плагін CB, розташовану в лівій верхній частині вікна.

  У нього можна перейти, натиснувши на зелену кнопку Встановити плагін CB, розташовану в лівій верхній частині вікна

  Модулі Community Builder

  За аналогією з менеджером розширень Joomla для установки плагінів в Community Builder 2.0 передбачено 4 варіанти (малюнок нижче).

  1. Завантажити файл пакета. «Класична» установка плагіна. Аналог установки русифікатора, описаної в статті « Установка русифікатора в Joomla 1.5 - 3.4 »За допомогою опції Завантажити файл пакета в менеджері розширень Joomla. Тобто, вказуєте архів плагіна Community Builder на Вашому комп'ютері і встановлюєте його.
  2. Встановити з директорії. Аналог установки за допомогою опції Встановити з каталогу в менеджері розширень Joomla. Тобто, вказуєте шлях до архіву плагіна Community Builder на Вашому сервері і встановлюєте. Попередньо необхідно його закачати на сервер.
  3. Встановити через посилання URL. Аналог установки за допомогою опції Встановити з URL в менеджері розширень Joomla. Тобто, вказуєте URL-адресу до архіву плагіна Community Builder на «зовнішньому» сервері і встановлюєте його.
  4. Встановити з директорії. Аналог установки за допомогою опції Пошук в менеджері розширень Joomla. Тобто, якщо Ви вже завантажили на сайт плагін в папку плагінів Community Builder, розпакували його, то за допомогою даної опції Ви зможете інсталювати його в систему.

  Інтеграція Community Builder

  Видалення плагінів і \ або їх деактивация відбувається в менеджері плагінів Ком'юніті Білдер.

  У всіх плагінів є однакові настройки (зібрані на вкладці Загальні), а у деяких плагінів є «унікальні», зібрані на вкладці Параметри. На малюнку нижче показаний приклад плагіна англійської мови (Default language (English) 2.0.8) із загальними для всіх плагінів CB настройками.

  • Опублікувати. Статус плагіна. Якщо плагін не опублікований, то він як-би виключений.
  • Рівень доступу. Ви можете вказати користувачам, з яким мінімальним рівнем доступу дозволений доступ до цього плагіну і результатами його роботи. Не плутати з групами користувачів. Ви вказуєте мінімальний рівень доступу, при цьому користувачі з більш високим рівнем зможуть отримати до нього доступ. Наприклад, якщо Ви вкажете Registered для плагіна Ком'юніті Білдер, що відповідає за можливість створення користувачами власних блогів, то незареєстровані користувачі не зможуть створити блог у Вашій соціальної мережі за допомогою даного плагіна. Якщо Вас цікавить можливість створення блогів на Joomla, рекомендую ознайомитися з компонентом RSBlog .
  • Сортування. Ви можете вказати порядок завантаження плагіна Community Builder. Аналог порядку завантаження плагінів Joomla. Може знадобитися при вирішенні проблем з роботою плагінів і для оптимізації «генерації» сторінки сайту, де використовується даний плагін.
  • Тип. Тип плагіна CB. Всього існує три типи: User (розширення функціональності, інтеграція Community Builder з іншими компонентами), Template (шаблони особистого кабінету користувача Joomla), Language (плагіни локалізацій).
  • Тека. Директорія Вашого сайту, в якій розташовані файли плагіна. У моєму прикладі це «components / com_comprofiler / plugin / language». Для інших плагінів буде відрізнятися. Даний параметр береться з XML-файла плагіна при його установці.
  • Елемент. Як я зрозумів, це назва «кінцевої» директорії, в якій знаходяться файли плагіна. У моєму прикладі це «default_language», тобто файли плагіна знаходяться безпосередньо в «components / com_comprofiler / plugin / language / default_language».
  • Версія. Версія плагіна Community Builder.

  Плагін Community Builder

  Розглянемо «унікальні» настройки плагінів, які поставляються разом з Ком'юніті Білдер для Joomla 3.

  CB Menu

  Плагін особистого кабінету Joomla (малюнок нижче), що відповідає за відображення меню на сторінці профілю користувача (у верхній її частині).

  Плагін особистого кабінету Joomla (малюнок нижче), що відповідає за відображення меню на сторінці профілю користувача (у верхній її частині)

  CB Menu

  Тип показу меню. «Стиль» меню особистого кабінету користувача. Доступні такі варіанти:

  • Планка меню.
  • Список пунктів меню - двоколонковому таблиця.
  • Список пунктів меню - один стовпчик таблиця.
  • Список пунктів меню з тегами ul-li-spans.
  • Чи не показувати (меню не буде відображатися зовсім).

  На малюнку нижче показані приклади відображення меню відповідно до параметрів даної опції, в списку вище.

  На малюнку нижче показані приклади відображення меню відповідно до параметрів даної опції, в списку вище

  Стилі меню плагіна особистого кабінету Joomla

  Варіанти меню Список пунктів меню - двоколонковому таблиця і Список пунктів меню - один стовпчик таблиця в моєму прикладі схожі. Напевно, це особливості мого шаблону сайту.

  Тип статусу показу. «Стиль» статусу. Доступні аналогічні варіанти, описані для опції Тип показу меню.

  CB Articles

  Даний плагін Community Builder дозволяє відображати в особистому кабінеті користувача ті статті K2 або Joomla (com_content), які створив цей користувач (він вказаний як автор у відповідних налаштуваннях статті. Для com_content це опція Автор на вкладці Публікація при створенні \ редагуванні матеріалу в менеджері матеріалів) .

  Розширені можливості пошуку даного плагіна розділені на дві вкладки:

  1. Загальні.
  2. Статті.

  На вкладці загальні (малюнок нижче) доступні такі опції:

  • Шаблон. «Тема оформлення \ стиль» відображення матеріалів користувача на сторінці його профілю.
  • Клас. Можна вказати клас в таблиці стилів, за допомогою якого буде оформлений список статей користувача. Зверніть увагу, що у Вашій таблиці стилів вже повинен бути відповідний клас.

  Загальні CB Articles

  На вкладці Статті Вам доступна опція Модель. У ній Ви можете вказати один з трьох варіантів, згідно з яким плагін особистого кабінету Joomla буде відображати статті з того чи іншого компонента: Joomla (матеріали Джумла), K2 (статті K2), Автоматичне визначення (CB самостійно спробує визначити, з якого компонента треба відображати дані).

  CB Forums

  Дозволяє інтегрувати Community Builder з популярним компонентом форуму Kunena (версії 2 і 3). У вкладці Параметри є дві вкладки Загальні (тут опції аналогічні опцій плагіна CB Articles) і Форуми. На вкладці Форум (малюнок нижче) Ви можете порівняти (інтегрувати, розмітити) поля Community Builder 2.0 з полями Kunena. Тобто, Вам потрібно вказати, які поля Ком'юніті Білдер відповідають полях Kunena. Про полях CB Ви можете прочитати в статті « Огляд Community Builder 2.0 для Joomla ».

  У спадающем списку Модель Ви можете вказати версію Kunena 2 або 3. Після цього перед Вами відкриється список з 26 полів. Не обов'язково вказувати зіставлення для всіх. Але ті дані, які Ви зіставили, будуть відображатися у відповідних місцях на форумі Kunena.

  Приклад. Для того, щоб використовувати дані, наприклад, номер ICQ профілю користувача Ком'юніті Білдер, на форумі Kunena створіть в CB поле «ICQ». Можна вибрати тип поля - Текстове поле , Я б ще поставив обмеження на мінімальну, максимальну довжину і перевірку введення тільки цифр (перевірку розглядали в статті « Огляд Community Builder 2.0. Особистий кабінет Joomla 3 »). Після цього зіставте поле «ICQ» в настройках плагіна CB Forums зі створеним Вами однойменною полем. Після цього дані будуть відображатися в профілі користувача на форумі (там, де передбачено відображення ICQ).

  Для інтеграції Community Builder і Kunena Вам також знадобиться активувати плагін «Інтеграція Kunena c Community Builder» в розділі Модулі в Kunena.

  Інтеграція з форумом

  На вкладці Бічна планка (малюнок нижче) розташовані опції, які дозволяють Вам налаштувати «макет» області інформації про користувача на форумі (поруч з його повідомленнями (постами)). Це аналог вкладки Макет, розглянутої в статті « Огляд Community Builder. Особистий кабінет Джумла ».

  бічна планка

  • Реєстрація. Макет області інформації про зареєстрованого користувача на форумі.
  • Анонімні. Макет області інформації про незареєстрованому користувача на форумі.
  • Вилучено. Макет області інформації про користувача на форумі, обліковий запис якого видалили.

  На малюнку нижче показаний приклад, коли замість всіх даних про користувача відображається тільки його ICQ - замінник «[cb_isq]» (без лапок ялинок). «Cb_isq» - ім'я \ назва поля.

  «Cb_isq» - ім'я \ назва поля

  Приклад запису на форумі

  CB Blogs

  Даний плагін Ком'юніті Білдер для Joomla 3 дозволяє надати користувачам Вашої соціальної мережі створювати свої власні блоги з фронтальної частини сайту (малюнок нижче).

  Даний плагін Ком'юніті Білдер для Joomla 3 дозволяє надати користувачам Вашої соціальної мережі створювати свої власні блоги з фронтальної частини сайту (малюнок нижче)

  Створення блогу в Community Builder 2.0

  Натиснувши на кнопку Блоги в менеджері плагінів Community Builder, під ім'ям плагіна «CB Blogs» Ви перейдете в «менеджер» блогів CB (малюнок нижче). Його інструменти аналогічні іншим менеджерам CB. Перейшовши в потрібний блог Ви зможете змінити всі дані, які його власник вказав при створенні блогу (малюнок вище).

  CB Blogs (Блоги)

  Розглянемо опції плагіна CB Blogs, які впливають на роботу і зовнішній вигляд блогів користувачів. Всі опції розділені на три вкладки:

  1. Загальні. Тут містяться однакові з аналогічною вкладкою опції, розглянуті вище в статті для плагіна CB Articles.
  2. Блоги.
  3. Параметри за замовчуванням.

  На вкладці Блоги (малюнок нижче) ви можете використовувати такі опції:

  Модель. Доступно три види моделі, які визначають, в яких таблицях бази даних сайту будуть зберігатися записи блогів: Внутрішня (в таблицях Community Builder 2.0), Joomla (в таблицях матеріалів Joomla (com_content), про цей режим можна трохи докладніше прочитати нижче в даній статті) , K 2 (в таблицях матеріалів компонента K2). При виборі однієї з цих моделей у Вас будуть доступні різні опції нижче запропонованої. Зверніть увагу, якщо Ви оберете K 2, то попередньо на Вашому сайті вже повинен бути встановлений сам компонент K2.

  Режим. «Спосіб» відображення записи блогу. За аналогією з матеріалами Joomla, де є вступний текст (над «лінією» Детальніше) і основний текст (під «лінією» Детальніше), в записах блогу CB теж є вступний текст і повний текст. Так ось Режим дозволяє вибрати, як буде відбуватися додавання записи блогу у фронтальній частині сайту, і як ці записи будуть зберігатися в базі даних:

  • Вступ і повністю. Можна буде ввести окремо вступний текст, а окремо - повний. У такому випадку ці фрагменти тексту будуть зберігатися в різних рядках таблиці бази даних CB.
  • Тільки вступ. Можна буде ввести текст тільки в одне поле редактора (яке відповідає за вступний текст), без поділу на докладний і повний. У такому випадку цей фрагмент тексту буде зберігатися в одному рядку таблиці бази даних CB, яка відповідає за вступний текст.
  • Тільки повністю. Можна буде ввести текст тільки в одне поле редактора (без поділу на докладний і повний), яке відповідає за повний текст. Цей фрагмент тексту буде зберігатися в одному рядку таблиці бази даних CB - відповідає за повний текст, а не в декількох.

  Поділ на повний і вступний текст зроблено для «сумісності» і за аналогією з логікою роботи самої Joomla. Зверніть увагу, що, в будь-якому випадку, Ви зможете скористатися функцією «Детальніше» редактора Joomla. Також хочу відзначити, що в поля повного \ докладного тексту можна помістити не тільки текст, а й таблиці, посилання, застосувати форматування та ін.

  Категорії. Категорії записів блогу (роздільник - кома). Аналог категорій матеріалів Joomla.

  Створити доступ. Ви можете вказати користувачів з певним рівнем доступу (не плутати з групами користувачів), які зможуть створювати блоги. Модератори - виняток (вони зможуть створювати блоги незалежно від даної опції).

  Создать обмеження. Максимальна Кількість блогів, Пожалуйста может создать користувач. Зазначилися, что під «блогами» тут розуміється сама записи веб - материал. Тобто, за допомогою даної опції Ви можете обмежити кількість записів блогу, які може робити один користувач.

  Схвалення. Якщо опція включена, то перед публікацією записи блогу її повинен буде вручну схвалити модератор.

  Кептча. Якщо дана опція включена, то при створенні запису блогу користувач повинен буде ввести капч. Для використання цієї можливості Вам знадобитися платний плагін CB Antispam. Його можна купити окремо або в складі платної підписки на компонент.

  Автоматичне видалення. Якщо дана опція включена, то при видаленні облікового запису користувача, який створив цей блог, будуть видалені і самі записи блогу.

  Повідомляти. Якщо дана опція включена, на пошту модератору буде приходити лист такого змісту (якщо хтось створить запис в блозі): «Користувач Олексій Хорошевський створив блог під назвою 'Ком'юніті Білдер для Joomla 3', який необхідно розглянути і схвалити або відхилити! ПРИМІТКА: це електронний лист було створено автоматично на веб-сайті 'Aleksius.com' за посиланням 'http: // aleksius.com'. ». Плюс, там буде посилання на профіль користувача, який створив блог і посилання на саму запис, яку потрібно перевірити.

  Блоги

  По суті, «Блог» в Community Builder 2.0 чимось віддалено нагадують «Мікро блоги» ВКонтакте і інших соціальних мережах.

  Якщо для опції Модель було вибрано Joomla, то замість назв категорій через кому, Ви зможете вибрати одну з категорій менеджера категорій Joomla. У даного режиму є кілька переваг: можна використовувати макет блогу, категорій самої Joomla для відображення записів блогу користувачів (за допомогою налаштувань самої Joomla).

  На вкладці Параметри за замовчуванням (рисунок нижче) ви можете використовувати такі опції:

  • Категорія. Категорія, в яку буде за замовчуванням додаватися запис блогу.
  • Показ категорії. Якщо дана опція включена, то користувачі зможуть самі вибирати категорію, в яку будуть додаватися записи їх блогів.
  • Доступ. Ви можете вказати користувачів з певним рівнем доступу (не плутати з групами користувачів), які зможуть переглядати блоги інших користувачів. Модератори - виняток (вони зможуть переглядати блоги незалежно від даної опції).
  • Показ доступу. Якщо дана опція включена, то користувачі зможуть самі вибирати рівень доступу (опція Доступ вище) до своїх записів блогу.

  Параметри за замовчуванням

  У наступній статті « Огляд налаштувань Community Builder 2 »Ми поговоримо про інструменти, які дозволяють виконувати різні діагностичні, профілактичні та ремонтні операції з базою даних компонента. А також розглянемо глобальні параметри Ком'юніті Білдер.

  Схожі матеріали

  Корисні посилання:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью