• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

[МОД: Немає реклами] Завантажити гру Далекобійники 3D на андроїд безкоштовно

Далекобійники 3D - станьте асом вантажоперевезень!

Пані та панове, зустрічайте довгоочікувану новинку від компанії TopMobGames, якої ми повинні бути просто зобов'язані за вихід таких шедеврів, як « Симулятор російського даішника »І« Кримінальна Росія 3D. Борис », Що завоювали народну любов і непідробний інтерес серед гравців, в тому числі і користувачів цього сайту.

Ідея зробити симулятор далекобійника, звичайно, не нова і навіть зараз продовжують виходить симулятори вантажоперевезень від різних розробників, не кажучи вже про найвідомішому першоджерелі на персональному комп'ютері. А ось гідного симулятора далекобійника на Андроїд я, наприклад, поки що не зустрічав. Подивимося ж на дану новинку.

Графічно гра не особливо відрізняється від своїх попередників від цих розробників. Однак в налаштуваннях можна вибрати графіку по гірше, якщо ваш смартфон не тягне всю красу. Музика ліцензійна, але, на жаль, не Арія, а якісь англомовні групи, що грають рок.

Управління придумали трьох типів: можна повертати гіроскопом, кнопками на екрані або крутити на тому ж екрані віртуальний кермо. Під час руху можна моргнути фарами і змінити камеру: вид з кабіни, вид збоку і вид від третьої особи зверху.

Під час руху можна моргнути фарами і змінити камеру: вид з кабіни, вид збоку і вид від третьої особи зверху

За межі траси розробники нас не випускають і вибирати завдання теж самостійно не дають. Сів за кермо - відразу на трасу, ось тобі завдання: щось на зразок обігнати 60 машин або зібрати по шляху проходження стільки-то літрів бензину.

За виконані завдання, та й за невиконані (але менше), отримуємо кеш, який можемо витратити на поліпшення автомобіля (швидкість, гальмування, управління), прикупити тентовку або будку для нашої ГАЗелі (з неї ми починаємо). Ну а потім, коли підкоп грошенят побільше, можемо і авто нове прикупити, покрупногабарітнее.

Є ще дещо, що приготували розробники і це дуже схоже на те, що є в грі " Traffic Rider ". За гроші ви можете розблокувати нову карту, три режими гри (2 з яких поки в розробці), а також двосторонній рух, яке додати до вашої виручці 15% прибутку.

Далекобійники 3D, можливо, не найкращий симулятор далекобійника, але ця гра виразно доводить, що російський розробник, вміє і хоче робити гарні ігри, не тільки для показу реклами.

На даний момент мобільна гра "Далекобійники 3D" поширюється на офіційному сайті додатків для смартфонів абсолютно безкоштовно і рекомендується до установки на девайси з прошивкою не нижче 2.3.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью