• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Mobile-review.com Огляд GSM (UMTS) -телефонів Sony Ericsson K790 / K800 - Частина п'ята, заключна

 1. враження

Офіційні фотографії >>>

Фотографії в інтер'єрі >>>

Огляд GSM (UMTS) -телефонів Sony Ericsson K790 / K800 - Частина перша >>>

Огляд GSM (UMTS) -телефонів Sony Ericsson K790 / K800 - Частина друга >>>

Огляд GSM (UMTS) -телефонів Sony Ericsson K790 / K800 - Частина третя >>>

Огляд GSM (UMTS) -телефонів Sony Ericsson K790 / K800 - Частина четверта >>>

За організації меню це типова модель останнього покоління від Sony Ericsson, в ній реалізовано Activity Menu. Відхилень джойстика можна призначити ярлики, тобто швидкий виклик тієї чи іншої функції. Головне меню представлено чотирма рядами по три іконки в кожному. Користувач може скористатися швидкої навігацією за допомогою цифрових послідовностей, тоді перехід до потрібного пункту займе лічені секунди.

Офіційні фотографії >>>  Фотографії в інтер'єрі >>>  Огляд GSM (UMTS) -телефонів Sony Ericsson K790 / K800 - Частина перша >>>  Огляд GSM (UMTS) -телефонів Sony Ericsson K790 / K800 - Частина друга >>>  Огляд GSM (UMTS) -телефонів Sony Ericsson K790 / K800 - Частина третя >>>  Огляд GSM (UMTS) -телефонів Sony Ericsson K790 / K800 - Частина четверта >>>  За організації меню це типова модель останнього покоління від Sony Ericsson, в ній реалізовано Activity Menu

Швидкість навігації, в порівнянні з Sony Ericsson K750i, зросла, але не стала миттєвою, що і було б погано в більшості випадків. В цілому, якщо говорити про швидкість роботи інтерфейсу, то немає ніяких серйозних пригальмовувань, проблем. Одна застереження стосується галереї з фотографіями з максимальною роздільною здатністю, тут апарату потрібен час на створення мініатюр, їх промальовування.

Одна застереження стосується галереї з фотографіями з максимальною роздільною здатністю, тут апарату потрібен час на створення мініатюр, їх промальовування

Зручність введення залишилося на колишньому рівні. Так, натиснувши на клавішу #, ви викликаєте список доступних мов і можете легко переключитися між ними в процесі набору.

Виробник, крім традиційних вертикальних пунктів меню, передбачив горизонтальні тематичні закладки. Наприклад, в списку викликів, який відкривається після натискання на клавішу виклику, ви можете подивитися не тільки останні набрані номери, але відразу ж (горизонтальні натискання джойстика) перемкнутися на закладку з останніми пропущеними, отриманими дзвінками. У меню телефону подібна навігація застосовується у всіх можливих місцях, вона сильно полегшує спілкування з телефоном. Зазначу, що подібні горизонтальні панелі є в телефонній книзі, меню налаштувань, ряді інших меню.

Телефонна книга. Підтримується запис 1000 імен з повністю заповненими полями, але обмеження на число телефонів одно 2500. Тобто, незважаючи на запис до 5 телефонних номерів на ім'я, перевищити 2500 номерів всього не можна. Цього достатньо навіть для самих активних користувачів, в одиниць обсяг записної книжки перевищує 500 імен.

Цього достатньо навіть для самих активних користувачів, в одиниць обсяг записної книжки перевищує 500 імен

Для одного імені в пам'яті телефону можна зберегти кілька номерів, адресу електронної пошти, номер IM, іншу контактну інформацію. У налаштуваннях ви маєте можливість вибрати необхідні поля, саме вони будуть відображатися при заповненні. Є сортування по полях, зокрема, по прізвища та імені, але поле для введення тільки одне. На відміну від попередніх моделей сортування динамічна і діє відразу ж, апарат перебудовує подання списку.

На відміну від попередніх моделей сортування динамічна і діє відразу ж, апарат перебудовує подання списку

Для окремих імен ви можете вказати персональний сигнал дзвінка, призначити свою картинку. При вхідному дзвінку в такому випадку буде грати своя мелодія, відображатися обране зображення. Поле Дата Народження може бути синхронізоване з органайзером.

Поле Дата Народження може бути синхронізоване з органайзером

При введенні інформації ви переміщується між закладками, на першій здійснюється введення номерів телефонів, їх розподіл за типами. У чомусь організація введення з закладками нагадує таку в Outlook, це зручно. Є введення голосових міток для окремих номерів, записаних для імені, всього їх може бути до 40. Голосовий набір залишився незмінним, він вже починає виглядати архаїчно на тлі впровадження систем з незалежним розпізнаванням голосу.

При перегляді запису телефонної книги ви можете прокручувати номера горизонтальними відхиленнями джойстика, також проглядається і інша інформація. Природно, номер за умовчанням призначається вами. У контекстному меню з'явилася опція Відкрити контакт, його можна переглянути за один раз, не потрібно входити в режим редагування, як це було зроблено раніше.

Традиційно в компанії вважають, що SIM-карта і її пам'ять можуть використовуватися власником у крайніх випадках, а не для зберігання постійної інформації. Переглянути дані на карті можна з окремого меню, в загальному списку вони не відображаються.

Є можливість створити резервну копію всіх записів на карті пам'яті і відновити їх надалі на апараті.

Групи абонентів необхідні тільки для масової розсилки повідомлень, призначити свою картинку або мелодію для окремої групи не можна.

Повідомлення. Всі можливості роботи з повідомленнями стандартні, є шаблони, можливість створення своїх. Для зберігання повідомлень використовується як пам'ять телефону, так і SIM-карти. Підтримується функція чату. В цілому все як і на інших телефонах цієї компанії. Змінилися іконки емотікони, вони стали цікавіше.

Реалізація MMS на висоті, ви буквально можете створювати ролики, за кількістю налаштувань з одного боку і їх простоті з іншого телефон вигідно відрізняється від багатьох апаратів.

Поштовий клієнт підтримує відправку і прийом повідомлень, підтримуються всі можливі кодування, в тому числі всі російські. Електронні листи можуть зберігатися на карті пам'яті.

В налаштуваннях електронної пошти є окремий пароль для SMTP-акаунтів, що дуже приємно. Установки гнучкі, додана підтримка практично всіх кодових сторінок, а не тільки Unicode. У тілі листа вкладення, підтримувані апаратом, відображаються у вигляді мініатюр. Офісні файли або PDF апарат не розуміє, але їх можна приймати на телефон і зберігати в будь-якій директорії. Обмеження на розмір файлу, що відправляється з телефону чи прийнятого на нього, встановлюються оператором. Листи з вкладеннями близько 6-7 Мб йдуть з телефона без всяких проблем. Апарат підтримує стандарт Push Mail. Природно, що відправка і прийом листів відбуваються у фоновому режимі.

RSS Feed. Налаштування гранично прості: ви вказуєте назву стрічки та її адресу, далі телефон витягує її. Є можливість оновлювати як одиночну стрічку, так і все відразу. Для відображення використовуються можливості вбудованого браузера.

Списки викликів. У загальному списку викликів міститься до 30 записів із зазначенням дати і часу. Навпаки кожного запису є іконка, що показує тип дзвінка (пропущений, прийнятий, набраний номер). Крім цього, в загальному списку відображаються додаткові іконки, які показують, чи є номер у пам'яті апарата або SIM-карти. Список пропущених дзвінків можна також переглянути окремо, в ньому може бути до 10 записів. Тут же відображаються дані про ціну або часу останнього дзвінка, всіх дзвінків. Переміщення між окремими списками можливе за допомогою закладок, вони сильно економлять час.

Переміщення між окремими списками можливе за допомогою закладок, вони сильно економлять час

Розваги. У цьому меню можна отримати доступ до альбому з фотографіями, списку музичних файлів. Цікава функція MusicDJ, хоча вона досить нішева і навряд чи буде затребувана широким колом споживачів. У цьому редакторі ви маєте можливість створювати свої мелодії, редагувати до 4 доріжок.

У цьому редакторі ви маєте можливість створювати свої мелодії, редагувати до 4 доріжок

Просунутою версією MusicDJ є функція VideoDJ, вона дозволяє редагувати не тільки музику, але і додавати картинки, написи. Підсумковий результат оформляється як 3GP-файлу, який можна передати в MMS- або E-mail-повідомленні, відразу відправити на інший телефон.

Для творчих особистостей в апараті передбачений графічний редактор PhotoDJ, в ньому можна намалювати найпростіші малюнки. Іноді з його допомогою час летить непомітно, але частіше ця функція просто зайва.

Remote control - можливість керувати іншими пристроями по Bluetooth-з'єднанню. Стандартна для телефонів компанії.

Стандартна для телефонів компанії

Запис звуку - диктофон, дозволяє робити голосові замітки, які можуть використовуватися потім як мелодія дзвінка. Запис розмови відбувається з контекстного меню, обмежень за часом запису немає.

Ігри - в телефоні три гри: Extreme Air Snowboard (зимові види спорту, а саме катання на дошці), Gauntlet Multiply (логічна іграшка), WormsForts3D (легендарна іграшка, яка подобається багатьом; поки вона не адаптована під новий дозвіл).

Організатор. У меню органайзера ховається відразу безліч функцій. Розглянемо спочатку календар. Існує три типи перегляду подій: за тиждень, місяць або за сьогодні. В останньому випадку ви бачите список всіх справ і пам'яток, у двох інших виділено час з подіями або день. Є швидкий перехід на обраний рік, місяць і день, все досить традиційно, як і введення розкладу. Так, ви отримуєте можливість набрати назву, вказати місце, де воно буде відбуватися, тривалість, виставити нагадування (завчасно або на зазначений час). З'явилися повторювані події. Вони виставляються на щорічне, щотижневе або щомісячне повторення. Нагадування працюють і при вимкненому апараті, якщо в настройках це зазначено вами.

Нагадування працюють і при вимкненому апараті, якщо в настройках це зазначено вами

Список справ в апараті аскетичний, тільки два варіанти подій: дзвінок і нагадування. З іншого боку, цього реально вистачає, в простоті є свої позитивні сторони.

З іншого боку, цього реально вистачає, в простоті є свої позитивні сторони

У телефоні є повноцінний пошук, організований для календаря: ви задаєте рядок пошуку (слово або його частину) і перед вами відображаються всі події, які підходять під цю умову. Функція працює швидко навіть при кількості записів більше 100, з результуючого списку можливий швидкий перехід до події.

Функція працює швидко навіть при кількості записів більше 100, з результуючого списку можливий швидкий перехід до події

В апараті реалізована нормальна відправка розкладу на інші пристрої (як завжди: ІК-порт, bluetooth). Вибираєте потрібний інтервал у вигляді дня, тижня чи місяця і відправляєте всі записи. Обмовлюся, що пристрій має мати в тому чи іншому вигляді функцію PIM, щоб прочитати ці дані та відобразити їх. Спроба відправити свій розклад на телевізор через ІК-з'єднання можлива, але от відобразити їх він не зможе. Точно також можна отримувати дані, наприклад, з домашнього або офісного ПК без участі спеціального програмного забезпечення для синхронізації.

Нотатки. У телефоні передбачено запис коротких текстових заміток, в загальному списку відображається перше слово із замітки. Це не завжди зручно, тому що доводиться починати текст зі слова-маркера, щоб потім згадати, про що, власне, він.

Будильники. Будильники змінилися, їх стало рівно 5, для кожного можна налаштувати роботу в певні дні тижня. Крім сигналу будильника, можна вибрати невелику замітку і картинку, вони будуть відображатися на екрані. Як сигнал будильника може виступати будь-який звуковий файл або радіо.

Як сигнал будильника може виступати будь-який звуковий файл або радіо

Таймер зворотного відліку. Тут все досить стандартно, втім, те саме можна сказати і про секундомере з виміром проміжних значень. В апараті є пам'ятка кодів, настільки полюбилася багатьом, і звичайний калькулятор.

В апараті є пам'ятка кодів, настільки полюбилася багатьом, і звичайний калькулятор

Також присутня функція світового часу.

Connectivity. З цього меню можна налаштувати всі комунікаційні можливості апарату, починаючи з WAP, GPRS (аналогічні налаштування EDGE) і закінчуючи bluetooth і синхронізацією. На стандартних застосуваннях зупинятися не буду, вони досить очевидні, все працює. Особливо підкреслю стабільність роботи bluetooth, ніяких проблем в апараті не виникає, синхронізація з пристроями протікає нормально, підтримуються всі профілі (включаючи A2DP, тобто стереозвук по Bluetooth). Версія bluetooth 2.0 з підтримкою EDR.

З цього ж меню доступні настройки віддаленої та локальної синхронізації, все також стандартно. Телефон підтримує профіль HID, що дозволяє використовувати його як дистанційний пульт для управління комп'ютером, іншим пристроєм.

Підтримуються наступні bluetooth-профілі:

 • Dial-up networking profile
 • Generic Access profile
 • Generic Object Exchange Profile
 • Object Push Profile
 • Serial Port Profile
 • Handsfree Profile
 • Headset Profile
 • Synchronization Profile
 • Basic Imaging Profile
 • File Transfer Profile
 • HID Profile
 • SyncML OBEX binding
 • JSR-82 Java API
 • A2DP

WAP. Браузеру призначений окремий пункт меню, він версії 2 і підтримує безпечні з'єднання, що важливо для електронних трансакцій. За допомогою браузера можна завантажити на телефон нові шпалери, теми, мелодії - все це є на оригінальному сайті.

За допомогою браузера можна завантажити на телефон нові шпалери, теми, мелодії - все це є на оригінальному сайті

Як стандарт на телефонах Sony Ericsson застосовується NetFront браузер, він підтримує перегляд сторінок в одну смугу (автоматичне форматування для мобільного пристрою), перегляд html-сторінок. До зручних речей віднесемо створення своїх папок з файлами, закладок. Браузер є одним з кращих, але обмежені ресурси телефону не робить його використання в легке заняття. В цілому для тих, хто користується Інтернет постійно, варто подумати про КПК або ноутбуці, так як на такого класу пристроях він не дуже цікавий. У той же час підтримка RSS Feeds гарна, вона цілком дозволяє використовувати телефон для читання новин, анонсів матеріалів. Російські кодування досі є головним болем, вбудований браузер працює з ними вкрай погано.

Відсутня робота з html-сторінками, що містять складне форматування або перевищують 500 Кб за розміром. Багато в чому стандартний браузер оптимальний, але використання Opera Mini переважно, оскільки дає великі можливості.

Налаштування. Власне, в цьому меню знаходяться всі налаштування, пов'язані з роботою апарату і частково із зовнішнім виглядом екранів. Для дисплея можна вибрати, чи будуть відображатися годинник в режимі очікування на чорному екрані, в якийсь момент надійшла відмова від цієї можливості через міркувань енергозбереження. Раніше функція була теж не настроюється. У режимі очікування можна вибрати відображення годин на екрані внизу (є чи ні), плюс став доступний вибір розміру шрифту, при великому годинник добре помітні, хоча і зроблені напівпрозорими. Розповідати більше особливо нічого, все традиційно.

Розповідати більше особливо нічого, все традиційно

Менеджер файлів, обсяг пам'яті. Користувачеві доступно 71 Мб вільного місця в пам'яті апарату і ще вільна вся карта M2, тут він може зберігати свої дані, файли (фотографії, відео, додатки). Залишилося пам'ять зайнята попередньо встановленими програмами, видалити їх, як правило, не можна. Також частина пам'яті відводиться для таких функцій, як телефонна книга, записи викликів і т.п.

п

У телефоні є найпростіший менеджер файлів, з його допомогою можна сортувати файли по різних папках, створювати в пам'яті апарата свої директорії і зберігати там файли. Телефон як за допомогою кабелю, так і без нього прекрасно підходить на роль накопичувача, на ньому можна тримати свої робочі файли.

Традиційно в списку файлів можна їх сортувати по даті, типу, розміру. В альбомі для фотографій з'явилося нове подання під назвою Timeline. Вибравши це уявлення, ви побачите вгорі екрану лінійку, на якій буде відображатися список місяців. І в списку - невеликі іконки для фотографій, зроблених в цих місцях. Ви можете уточнити пошук і натиснути на клавішу повторно, тоді буде показуватися вже список днів для обраного місяця. Гарне відображення, що дозволяє орієнтуватися між завалами з фотографій.

Плеєр. У телефоні є вбудований програвач мр3, а також 3GP, mpeg4. Плеєр є хорошим засобом для прослуховування мр3-файлів. Серед установок є можливість налаштування еквалайзерів, причому є передвстановлені величини (Bass, Voice, Tremble ітп), а також можливість створити свої налаштування. Залежно від обраних налаштувань звук дійсно змінюється, це відчутно.

Залежно від обраних налаштувань звук дійсно змінюється, це відчутно

За своїми можливостями плеєр максимально повторює такий для Sony Ericsson W800i. Він може бути згорнуто, апарат повною мірою підтримує багатозадачність. Особливих нарікань на плеєр немає, він поступається тільки такому в Sony Ericsson W950i.

Радіо. Підтримується пам'ять на 20 FM-радіостанцій, є автоматична настройка і функція RDS. Якість реалізації радіо не відрізняється від K750i, воно цілком гідно. FM-радіо, здавалося б, звичайне, поки мова не заходить про пункт меню Identify Music. Прослуховуючи ту чи іншу радіостанцію, ви можете зіткнутися з тим, що не знаєте, як звуть виконавця, а він вам подобається. Досить викликати цю функцію, щоб апарат записав близько 3-4 секунд ефіру і зв'язався зі спеціальним сервером, який і проводить порівняння. Результат видається у вигляді тега, який повзе у верхній частині екрану (як в горизонтальній, так і у вертикальній орієнтації). Спочатку сервіс буде безкоштовним для користувачів телефонів Sony Ericsson, його запустять орієнтовно влітку.

Продуктивність. У SPMarkJava06 результати, отримані для Sony Ericsson K790 / K800, не зовсім коректні, так як кілька тестів не були пройдені і підсумковий результат не отримано. У той же час можна говорити про значно переробленої Java-машині, деякі параметри сильно оптимізовані, що і показують результати тесту. Деякі отримані значення показують, що нова платформа має великий запас міцності і на виріст, вона цікава. Нова віртуальна машина дуже сильна і показує хороші результати для тривимірних додатків (тест 3D, але повторюся, що апаратного прискорювача в моделі немає).


враження

Поліфонія в апараті 72-тональна, але різниці у звучанні мр3-мелодії в порівнянні з К750 немає. Гучність апарату середня, він звучить з переважанням басів, звук насичений в режимі дзвінка. Але, тим не менш, на вулиці апарат легко не почути й пропустити дзвінок (все збігається з K750 до точності). Вібродзвінок по силі середній або трохи вище, він не завжди відчувається. Якість зв'язку апарату хороша, все типово для продуктів компанії.

Якість зв'язку апарату хороша, все типово для продуктів компанії

Анонс даної моделі віклікав настолько запеклі Суперечка, что просто диву даєшся. Настолько затято Полеміка говорити только про Одне: модель вдалася и буде продавати Вкрай активно. В даний момент аналогів для такого апарату не існує, немає аналогів за розміром і кількістю функцій, включених в моделі. Повторювати все унікальні характеристики і доопрацювання не буду, це означає знову переказувати огляд. Опишу лише ряд власних вражень як користувача Sony Ericsson K750i.

Значно поліпшено екран, відчуття, що з древнього телевізора починаєш дивитися хорошу плазму, це великий плюс. Форм-фактор прийнятний і не викликає ніяких нарікань, відразу ж були підключені бездротові навушники і більшу частину часу апарат не діставався з кобури. Вбудований браузер дуже непоганий і часом цілком замінює Opera Mini. Загальна функціональність підросла, апарат на рівні 2006-2007 року, що робить його вкрай цікавим. Негативних наслідків від використання моделі як таких немає, для користувача Sony Ericsson K750i він гранично простий і зрозумілий, доводиться до двору.

Початок продажів почнеться для K800 в червні, K790 - на початку липня. Ціна складе 350-400 Євро в залежності від країни. Модель повинна стати масовою, вже в даний момент компанія виробляє її і до моменту запуску дефіциту на ці апарати не буде. За співвідношенням ціна / якість аналогів цьому апарату в 2006 році поки не передбачається, в Sony Ericsson примудрилися в черговий раз створити бестселер.

Є, что Додати?! Пишіть ... [email protected]

Є, что Додати?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью