• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Mobile-review.com Попередній огляд GSM-телефону Samsung Wave 525 (S5250)

 1. Фотографії Samsung Wave 525 на свіжому повітрі зміст:
 2. позиціонування
 3. Дизайн, матеріали корпусу
 4. Габарити
 5. елементи управління
 6. введення тексту
 7. екран
 8. Камера
 9. Автономна робота
 10. Швидкість роботи, пам'ять
 11. інтерфейси
 12. Навігація
 13. Програмне забезпечення
 14. висновок

Фотографії Samsung Wave 525 на свіжому повітрі

зміст:

 1. позиціонування
 2. Дизайн, матеріали корпусу
 3. Габарити
 4. елементи управління
 5. введення тексту
 6. екран
 7. Камера
 8. Автономна робота
 9. Швидкість роботи, пам'ять
 10. інтерфейси
 11. Навігація
 12. Програмне забезпечення
 13. висновок

позиціонування

У компанії Samsung, здавалося б, і без Wave 525 досить недорогих сенсорних телефонів, взяти останній Corby 3G або попередні моделі. Однак з появою платформи Bada корейці починають зміщувати орієнтири. Поступово компанія буде переходити від телефонів на пропрієтарних системах на розробку моделей на основі Bada. Це означає, що Samsung Wave і Wave 525, а також ще кілька анонсованих апаратів - всього лише перші ластівки на шляху корейців до повного переходу на Bada по ходу розвитку даної платформи. Разом з Wave 525 компанія також готує клавіатурну версію телефону, Wave 2 Pro (S5330).

Разом з Wave 525 компанія також готує клавіатурну версію телефону, Wave 2 Pro (S5330)

Обидві нові моделі займуть нішу недорогих сенсорніков, зміщуючи попередні моделі компанії в цьому сегменті трохи нижче. Серед конкурентів - сенсорні апарати від Nokia, SE. Випуск нових телефонів в серії Wave - це бажання компанії вже зараз показати, що її зацікавленість платформою Bada велика, і апарати на ній будуть масовими, такими, яким повинен стати Wave 2.

До змісту >>>

Дизайн, матеріали корпусу

У плані дизайну Samsung Wave 525 мало чим відрізняється від десятків інших продуктів компанії. Екран і три кнопки внизу - ось і все опис зовнішнього вигляду. Апарат легко сплутати з Samsung Star, моделі схожі як дві краплі води.

Апарат легко сплутати з Samsung Star, моделі схожі як дві краплі води

Samsung S5230 «Star»

Можна говорити про те, що саме Star виступав основою для Wave 525: схожі габарити, практично ідентичні матеріали корпусу, навіть фактурна кришка акумулятора в апаратах одна і та ж.

На мій смак, все «Самсунг» схожі, і Wave 525 не став винятком, не знаю, добре це чи погано. Старша модель серії пізнавана, «її робить», якщо можна так висловитися, тонкий корпус, використання металу і трохи космічний зовнішній вигляд. У Wave 525 всього цього немає, це саме недорогий телефон з невибагливим дизайном і недорогими, але якісними матеріалами корпусу.

За рахунок фактурною кришки апарат практично не брудниться, точніше, він брудниться, але сліди і відбитки на поверхні корпусу непомітні. Поверхня екрану не дуже мазка.

До якості збірки телефону ніяких нарікань немає, кришка акумулятора надійно «сидить» на своєму місці, немає навіть найменшого люфту.

До якості збірки телефону ніяких нарікань немає, кришка акумулятора надійно «сидить» на своєму місці, немає навіть найменшого люфту

До змісту >>>

Габарити

За розмірами (109,5 x 55 x 11,7 мм) Samsung Wave 525 порівняємо з іншими дешевими сенсорними телефонами компанії або просто з більшістю сучасних моделей. У руці апарат лежить зручно, він не важкий, так що під час розмов рука не втомлюється. Носити модель можна практично в будь-яких кишенях або в сумці.

Носити модель можна практично в будь-яких кишенях або в сумці

До змісту >>>

елементи управління

На лицьовій стороні телефону зверху розташований розмовний динамік, забраний сіткою. На лівому ребрі зверху - вушко для кріплення шнурка або ремінця на руку, нижче - клавіша-гойдалка для регулювання гучності. Кнопка зручна, хоча трохи коротка.

Кнопка зручна, хоча трохи коротка

На правому ребрі зверху - клавіша включення екрану і власне телефону (утримання кнопки), нижче тут же - кнопка камери. Нижній торець порожній, а на верхньому знаходиться роз'єм 3.5 мм для підключення навушників і гарнітури, а також прихований висувний заглушкою роз'єм microUSB.

5 мм для підключення навушників і гарнітури, а також прихований висувний заглушкою роз'єм microUSB

Під екраном три апаратні клавіші: відповіді на дзвінок, виклику меню і відбою дзвінка. Кнопки роздільні, так що їх зручно натискати. У тестовому зразку клавіші були без підсвічування.

У тестовому зразку клавіші були без підсвічування

Слот для SIM-карти розташовується відразу під кришкою акумулятора, на лівому ребрі (якщо апарат повернуть до вас акумулятором). Слот для карти пам'яті формату microSD знаходиться на правому ребрі.

До змісту >>>

введення тексту

У Wave 525 дві клавіатури, звична по більшості сучасних кнопкових телефонів цифровий та повноформатна QWERTY. З першою все зрозуміло, є клавіші з цифрами від 1 до 9, на кожну з яких завдано ряд букв. Ця клавіатура відкривається, коли ви вводите текст у вертикальній орієнтації екрану.

Ця клавіатура відкривається, коли ви вводите текст у вертикальній орієнтації екрану

Повноформатна QWERTY з'являється, якщо розгорнути апарат в ландшафтний режим. Кнопки на клавіатурі відносно великі, їх зручно натискати, якщо у вас не зовсім вже великі пальці. У тестовому зразку клавіатура була без вібровіддачі, але, думаю, у фінальній версії цю функцію додадуть, це стандарт для телефонів компанії. З мінусів клавіатури відзначу відсутність розмітки додаткових символів на кнопках з буквами (хоча є спливаюча панель утримуванням пробілу, але на ній всього шість символів), щоб ввести який-небудь екзотичний знак на кшталт: чи "", потрібно неодмінно перемикатися на введення доп. символів.

символів

Перемикання мови відбувається натисненням однієї кнопки на клавіатурі, це зручно.

Перемикання мови відбувається натисненням однієї кнопки на клавіатурі, це зручно

У Samsung Wave 525 в екранній клавіатурі немає напрямних, але переміщатися між буквами слова, наприклад, якщо вам потрібно поправити в ньому помилку, зручно. Зроблено все приблизно як в Apple iPhone, тільки замість лупи при утриманні пальця на букві з'являється невеликий повзунок, ведучи його вздовж слова, ви можете переміщатися від однієї букви до іншої без особливих зусиль і прицільних стусанів по простору між буквами.

Зроблено все приблизно як в Apple iPhone, тільки замість лупи при утриманні пальця на букві з'являється невеликий повзунок, ведучи його вздовж слова, ви можете переміщатися від однієї букви до іншої без особливих зусиль і прицільних стусанів по простору між буквами

До змісту >>>

екран

В апараті встановлений сенсорний TFT-дисплей ємнісного типу з діагоналлю 3.2 ". Фізичні розміри екрана - 70x42 мм, дозвіл 240x400 пікселів (WQVGA). Екран з гарним запасом яскравості, з максимальними кутами огляду.

Екран з гарним запасом яскравості, з максимальними кутами огляду

На сонці екран сліпне, як і інші TFT-дисплеї, інформацію читати з нього стає складно. Реакція екрану на натискання пальцем добра, в цьому плані ніяких претензій немає. Захисне покриття дисплея - пластик.

Захисне покриття дисплея - пластик

Як виглядає Bada на екрані Samsung Wave і Wave 525 (зліва Wave, праворуч Wave 525)

До змісту >>>

Камера

Телефон оснащений простий 3.2 МП камерою без автофокусу. Вічко камери розташований в лівій верхній області заднього боку корпусу, він трохи втоплений всередину.

Вічко камери розташований в лівій верхній області заднього боку корпусу, він трохи втоплений всередину

Інтерфейс камери типовий, як і в більшості інших апаратів від Samsung. У списку буде відображено кількість знімків і рівень заряду батареї, якщо витягнути праворуч панель, з'явиться два блоки з настройками: тут вибираються всі параметри зйомки, від її типу до дозволу, якості і балансу білого.

У списку буде відображено кількість знімків і рівень заряду батареї, якщо витягнути праворуч панель, з'явиться два блоки з настройками: тут вибираються всі параметри зйомки, від її типу до дозволу, якості і балансу білого

Для фото доступні наступні дозволи:

 • 3.2 М - 2048x1536
 • 2 M - 1600x1200
 • 1.3 M - 1280x960
 • 0.1 М - 320x240

А також кілька широкоформатних дозволів.

А також кілька широкоформатних дозволів

Баланс білого:

 • авто
 • Лампа розжарювання
 • Денне світло
 • флуоресцентний
 • Хмарно

ефекти:

 • сепія
 • негатив
 • Чорно-біле

Крім описаних налаштувань, можна змінювати рівень яскравості за 10-бальною шкалою, задати таймер зйомки, встановити режим або вибрати сцену.

Крім описаних налаштувань, можна змінювати рівень яскравості за 10-бальною шкалою, задати таймер зйомки, встановити режим або вибрати сцену

Якість фото ви можете оцінити за прикладами нижче, на мій погляд, фотографії виходять прийнятними, для тримегапіксельною камери це непоганий рівень.

Відео

Відео записується у форматах MP4 або 3GP (кодек mpeg4 або h.263) зі швидкістю 15 кадрів в секунду і бітрейтом ~ 500 kbps. Запис звуку ведеться з використанням кодека samr, частота дискретизації - 8000 Hz, режим запису - моно.

Для відео доступні наступні дозволи: 320x240 і 176x144 точки.

У режимі запису відео можна змінити баланс білого, налаштувати таймер початку запису і відрегулювати яскравість. Під час запису відео можливо масштабування. Якість відео ви можете оцінити по наведеним прикладом.

Приклад відео (mp4, 2,9 мб) >>>

До змісту >>>

Автономна робота

В телефоні використовується Li-Ion акумулятор ємністю 1200 мАг. Робити по тестовому семпли висновки про часу автономної роботи не варто, але, виходячи з того, що я бачу, можна припустити наступне. У типових умовах (30-40 хвилин розмов в день, перевірка пошти раз на годину, підключення по Wi-Fi приблизно годину в день, відправка і прийом 10-20 текстових повідомлень) телефон буде працювати не менше двох-трьох днів.

У типових умовах (30-40 хвилин розмов в день, перевірка пошти раз на годину, підключення по Wi-Fi приблизно годину в день, відправка і прийом 10-20 текстових повідомлень) телефон буде працювати не менше двох-трьох днів

До змісту >>>

Швидкість роботи, пам'ять

У моделі близько 80 МБ внутрішньої пам'яті для зберігання даних. Відносно швидкості роботи можна сказати одне: це наскільки швидко, наскільки повинно бути. Апарат не замислюється при переході з одного меню в інше або запусках утиліт, всі операції відбуваються миттєво. Працювати з телефоном приємно.

До змісту >>>

інтерфейси

Телефон працює в мережах GSM (850/900/1800/1900). Підтримується EDGE. Вмикати і вимикати бездротові інтерфейси можна через меню налаштувань або за допомогою швидкого меню, яке витягується з системної панелі у верхній частині екрану, як в Android.

Для синхронізації з ПК та передачі даних використовується кабель microUSB. Інтерфейс USB 2.0. Вбудований модуль Bluetooth 2.0 + EDR. Підтримуються наступні профілі (дані попередні):

 • Audio Gateway (AG) - основний профіль для роботи гарнітури
 • Audio / Video Control Transport Protocol (AVCTP)
 • Audio / Video Remote Control Profile (AVRCP) - управління відтворенням музики з бездротової гарнітури.
 • Generic Audio / Video Distribution Profile (GAVDP)
 • Audio / Video Distribution Transport Protocol (AVDTP)
 • Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) - передачастереозвука по Bluetooth
 • Hands-Free Profile 1.5

Wi-Fi (802.11b / g / n). У телефоні є Wi-Fi, щось особливе про нього сказати не можна, шукає мережі, стабільно тримає підключення.

Навігація

У Samsung Wave 525 є GPS чіп з підтримкою функції A-GPS. Як навігаційної програми, ймовірно, апарат буде комплектуватися додатком Navifon , Яке сьогодні використовується в багатьох апаратах компанії. Також цілком імовірно, що з розвитком Bada під цю платформу з'явиться і більш серйозний навігаційний софт, той же «Навітел Навігатор», наприклад.

До змісту >>>

Програмне забезпечення

Телефон побудований на платформі Bada з оболонкою TouchWiz, за своїми можливостями він майже ідентичний старшому братові - Samsung Wave, так що я з чистою совістю відправляю вас читати відповідні частини огляду Wave тут .

Зазначу таку приємну річ, як підтримка телефоном MS Exchange Server «з коробки».

До змісту >>>


висновок

Залишу питання про якість зв'язку та рівень прийому сигналу, у тестового зразка проблем з цими параметрами не було. Гучність викличного динаміка у Wave 525 хороша, а якщо вибрати якусь набридливу і дзвінку мелодію, то і зовсім надлишкова. Розмовний динамік непоганий, в більшості ситуацій його гучності достатньо, щоб комфортно чути співрозмовника. Вібродзвінок середній за силою, іноді він відчувається, іноді - ні.

Телефон з'явиться в продажу орієнтовно в жовтні, так що у компанії є ще більше місяця на його доопрацювання і доведення до розуму, хоча особисто я не знайшов в моделі якихось кримінальних багів (які помітив, наприклад, в Galaxy S) або проблем. Вартість в даний час знаходиться на стадії обговорення, але якщо поставити зразкову вилку, то це буде 8 000 - 12 000 рублів.

З сильних сторін телефону я відзначу дві особливості: непоганий для недорогої моделі екран, соковитий, яскравий, з відмінними кутами огляду, і платформу Bada. Як не дивно, але після знайомства з цією платформою перестаєш сумніватися в тому, що Samsung грає з вогнем, виробляючи апарати на сторонніх ОС і розвиваючи щось своє. Для компанії, яка штампує схожі телефони десятками, створення уніфікованої платформи - розумний крок, і те, що я побачив в Wave 525 - яскраве тому підтвердження. У телефоні все зроблено зручно і логічно, можна причепитися до не кращим шрифтів, але зате ніяких претензій до простоти меню або до логіки інтерфейсу особисто у мене немає. Хоча одна є - хотілося б, щоб натискання на центральну кнопку повертало до екрану очікування, а не до меню з програмами.

Телефон Samsung Wave 525 не варто сприймати як якийсь продукт, який повинен вистрілити, незважаючи на наявність приставки «Wave» в назві. Це просто новий вигляд недорого сенсорного телефону, який компанія виробляє дикими темпами. Модель Samsung Wave 525 виводить на більш комфортний рівень зручність використання телефонних функцій, та й самого апарату, компанії залишилося попрацювати над дизайном, позбутися від нальоту вторинності в зовнішньому вигляді кожного другого апарату, і ми отримаємо повільний, але вірний перехід від телефонів кнопкових до телефонів сенсорним . Все до цього йде.

Обговорення на форумі >>>

До змісту >>>

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью