• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Mobile-review.com Огляд GSM / UMTS-смартфона Nokia 6110

 1. Фотографії Nokia 6110 в інтер'єрі. зміст:
 2. особливості моделі
 3. Стереодинаміки, музика, а також голосові функції
 4. GPS-навігація
 5. Відмінності від Nokia Maps (Smart2Go)
 6. враження
 7. ПОСИЛАННЯ по темі:

Фотографії Nokia 6110 в інтер'єрі.

зміст:

 1. Дизайн, керуючі елементи
 2. Дисплей, клавіатура, акумулятор
 3. особливості моделі
 4. Камера
 5. Bluetooth, USB
 6. Стереодинаміки, музика, а також голосові функції
 7. GPS-навігація
 8. враження

Комплект поставки:

 • Nokia 6110 Navigator
 • Акумулятор BP-5M
 • Зарядний пристрій Nokia Travel Charger AC-4
 • Провідна гарнітура Nokia Headset HS-42
 • Карта пам'яті Nokia 256 MB microSD Card MU-27 або Nokia 512 MB microSD Card MU-28 (обсяг залежить від місця розташування)
 • USB-кабель DKE-2
 • Диск з програмним забезпеченням: Nokia PC Suite 6.83; Nokia Map Manager; Nokia Video Manager; Adobe Photoshop Album Starter Edition 3.0; Ulead Video Toolbox 2.5 Basic edition; Nokia Wireless Presenter
 • DVD з додатковими картами (не для всіх країн)
 • Інструкція

Вихід моделі з вбудованим GPS-приймачем або, якщо бути точним, цілого сімейства апаратів для Nokia був всього лише питанням часу. Поступаючись Windows Mobile-пристроїв як зручністю навігації, так і наявністю рішень з вбудованим GPS, Nokia не хотіла віддавати цей зростаючий ринок. Відповідно, компанія для зміцнення своїх позицій зробила в короткі терміни багато. Зокрема, було створено програмне забезпечення Smart2Go, яке можна завантажити практично на будь-який пристрій, в майбутньому з'являться версії програми і для конкуруючих платформ. Додаток є безкоштовним, в базовій версії доступні відносно докладні карти міст, відсутні номери будинків, велике число POI і додаткова інформація. В даний момент Smart2Go легко можна завантажити на будь-який смартфон компанії Nokia, підтримується більшість пристроїв. Однак в Nokia 6110 використовується рішення Route66, цей софт доступний у вільному продажі і нічим не відрізняється від встановленої версії (крім інтеграції в телефон).

Компанії було необхідно продемонструвати і свої рішення «в залізі», своє бачення масового смартфона з GPS-навігацією. Модель Nokia N95, анонсована раніше, на роль масового пристрою ніяк не могла претендувати, як результат - першим апаратом такого роду став Nokia 6110 Navigator. Модель цікава тим, що вперше за довгий час компанія знову стала використовувати індекси моделей, які були присутні в її лінійці колись. Підхід пов'язаний зовсім не з тим, що закінчилися індекси, а з бажанням пробудити в споживачах ностальгію, а також ввести додаткову класифікацію моделей. Це пошесть прийшло від Motorola, яка з RAZR-абревіатурами буквально перевернула ринок. Підхід Nokia більш консервативний, ніяких ігор зі словами, тільки звичайні, зрозумілі терміни, так щоб кожен міг зрозуміти, а для чого ж цей апарат. Справедливості заради варто відзначити, що першою ластівкою був Nokia 5500 Sport, тоді ми писали, що подібна практика незабаром стане загальною для компанії.

Розмір Nokia 6110 - 101х49х20 мм, пристрій не дуже велике, але щодо пузате. В якійсь мірі слайдер Грузії саме через товщину, але до цього можна швидко звикнути. Як показує практика, розмір смартфонів від Nokia взагалі відлякує вкрай невелике число людей. Вага пристрою - 125 грам.

Вага пристрою - 125 грам

Дизайн слайдера витриманий, не дарма апарат позиціонують як класику, він таким і стане. У новій системі класифікації від Nokia пристрій відноситься до типу Connect. Спочатку модель буде доступна в двох колірних рішеннях - білому і чорному. В апараті з першого погляду можна дізнатися продукт від Nokia, його особливості підкреслюються оформленням: так, екран має посередині чотири ризики, які як би беруть його в перехрестя. Якщо розсунути слайдер, то на задній частині можна бачити напис GPS, це антена приймача.

Якщо розсунути слайдер, то на задній частині можна бачити напис GPS, це антена приймача

Окрема клавіша для доступу до GPS-функцій дозволяє викликати їх в один дотик, причому рівно так само можна і згорнути режим навігації і перейти до інших справ. Виробник також додав Own Key, клавішу, яку можна налаштувати на запуск свого застосування.

Виробник також додав Own Key, клавішу, яку можна налаштувати на запуск свого застосування

Екран в апараті QVGA (240х320 пікселів, 2.2 дюйма, 34х45 мм), відображає до 16 мільйонів кольорів (TFT). Як і в багатьох інших апаратах від Nokia, дисплей тут оснащений дзеркальною підкладкою, що робить його використання на сонці більш комфортним, картинка залишається читабельною, це важливо в режимі навігації. Також апарат має світловий сенсор, він підлаштовує підсвічування екрану в залежності від оточуючих умов.

Також апарат має світловий сенсор, він підлаштовує підсвічування екрану в залежності від оточуючих умов

Конструкція слайдера нормальна, правда, механізм автоматичного доведення не такий вже гладкий, половинки не ковзають, а роз'їжджаються. Одним з пояснень, яке привів менеджер проекту на виставці, було те, що варіантом використання Nokia 6110 є кріплення в машині, де при сильній трясці необхідно уникнути випадкового розкриття апарату. В принципі, звучить логічно. Не слід очікувати зайвої легкості, але і перебільшувати труднощі розкриття не варто, їх немає, все цілком на рівні.

Не слід очікувати зайвої легкості, але і перебільшувати труднощі розкриття не варто, їх немає, все цілком на рівні

Екран оточує металева вставка, над нею забрана металевою ж сіткою решітка динаміка, поруч - фронтальна камера для відеодзвінків, а також світловий індикатор.

Екран оточує металева вставка, над нею забрана металевою ж сіткою решітка динаміка, поруч - фронтальна камера для відеодзвінків, а також світловий індикатор

Навігаційна клавіша цілком комфортна, вона оформлена також з перехрестям, виглядає кумедно. Цифрова клавіатура з ергономіки не сподобалася, це не дуже незвичайне рішення, але в якійсь мірі кнопки не дуже пристосовані для швидкого набору повідомлень і тому подібного. Не знаю чому, але клавіатура на Nokia N80 залишається однією з кращих, хід м'який, приємний у кнопок. Тут є певна жестковатость, недолік ходу. Але звикнути до цієї особливості можна легко, багато на неї не звернуть уваги.

Але звикнути до цієї особливості можна легко, багато на неї не звернуть уваги

На правій стороні апарату знаходиться спарена клавіша регулювання гучності, а також кнопка камери. Апарат підтримує горизонтальний режим камери, звідси таке розташування елементів. На лівому боці знаходиться власна клавіша, а також роз'єм miniUSB, плюс слот для карт microSD, для них підтримується «гаряча» заміна. Обидва слота прикриті пластиковими заглушками, які відкидаються в сторону, це зручно. Нарешті, на нижньому торці знаходиться «тонкий» роз'єм для зарядного пристрою, тут же - роз'єм 2.5 мм для гарнітури.

5 мм для гарнітури

На задній поверхні можна бачити отвори двох динаміків, вони не надто рознесені, але в налаштуваннях присутні 3D-ефекти. Гучність цих динаміків відмінна, а таке розташування зроблено з наміром - в автомобільному кріпленні гучність звуку збільшується за рахунок відображення від лобового скла. Гучність дійсно хороша, це плюс апарату.

Задня кришка не має люфту, вона надійно закріплена, фіксатор один, плюс засувки на бічних сторонах. В апараті варто літій-полімерна батарея BL-5M ємністю 950 мАг. За заявою виробника, її повинно вистачити до 3.5 годин роботи в режимі розмови і до 260 годин в режимі очікування. В умовах московських мереж апарат працював в середньому близько 2 днів при середньому навантаженні (45 хвилин розмов, до 2 годин музики, до 20 хвилин ігор і до 20 хвилин перегляду інтернет-сторінок). При активному використанні апарату час його роботи складе один день або того менше. Так, повноцінний перегляд Інтернет протягом 4 годин розряджає повністю батарею, прослуховування музики на максимальній гучності призводить до того ж результату через 7 годин, перегляд відео до повного розряду займає 2 години. Можна говорити про одне - про два дні роботи цього телефону, в залежності від навантаження. При GPS-навігації в автомобілі середній час роботи становить близько 2.5-3 годин. Повний час зарядки акумулятора складає 2 години 15 хвилин.

До змісту >>>

особливості моделі

Модель побудована на платформі S60 третього видання Feature Pack 1, але при цьому має ряд особливостей, характерних для Feature Pack 2, наприклад, підтримку HSDPA, Active Notes, потокову завантаження мультимедіа в плеєрі, розворот екрану в браузері другою версією, новий редактор зображень в Галереї . Однак виробник заявляє про те, що цей пристрій з Feature Pack 1. Поки повіримо компанії Nokia, в подальшому перевіримо цю інформацію.

Апаратно модель є, по суб'єктивних вражень, точним зліпком з Nokia 6290, цей факт ми перевіримо окремо.

Давайте зупинимося на невеликих функціях, як-то редакторі зображень в галереї. Тепер він придбав практичну спрямованість, знімок можна откадріровать, застосувати колірні ефекти, збільшити контрастність і різкість, накласти щось із ClipArt і так далі. Свого роду невеликий графічний редактор для приведення в порядок фотографій, отриманих тут же, на пристрої. Це правильний напрямок розвитку, аналогічні кроки зробила компанія Sony Ericsson, зокрема, в серії апаратів CyberShot з'явився аналогічний редактор PhotoDJ.

Додаток Active Notes можна бачити в цьому апараті, а також в Nokia E90. Відмінність від звичайних записок в попередніх апаратах разюча. Запозичена ідеологія MMS-повідомлень, ви можете на лист додавати різні об'єкти, починаючи з тексту і контактів, закінчуючи фотографіями, записами диктофона і так далі. Замітку можна повісити в режимі очікування на екран, але і тут немає особливої ​​новизни. Особливий шарм функції надає можливість створити посилання на записку для конкретного абонента з телефонної книги (включити також функцію показу нотаток під час дзвінка). Уявіть, ви готуєте записку з переліком того, що вам потрібно запитати у вашого співробітника, призначаєте її на номер і все. Коли він вам дзвонить або ви його набираєте, ви відразу побачите все, що ви підготували до цієї розмови. Приємна функція, яку варто освоїти. Чи приживеться вона в телефонах - подивимося, але ідея цікава.

Встановлені ігри - це Marble і Snakes.

До змісту >>>

Камера має активну шторку, її відкриття активує режим зйомки. Рішення відмінне і добре апробовані компанією Sony Ericsson ще за часів моделі K750i. Під шторкою ховається 2-мегапіксельна CMOS-матриця без автофокуса, але з наявністю світлодіодного спалаху. В цілому камера типова для продуктів компанії, відмінність виключно в який з'явився режимі панорами.

В налаштуваннях доступний вибір роздільної здатності знімка - 1600х1200, 1152х764, 640х480 і 320х240 пікселів. Якість знімка може бути одним з трьох - Високе, Нормальне, Базове. Варіант зйомки - звичайний, серія знімків, таймер (10, 20 або 30 секунд). Присутній нічний режим, можливість налаштування балансу білого - Sunny, Incandescent, Fluorescent. Налаштування кольору стандартні, це свого роду ефекти - Sepia, Black & White, Negative. Під час зйомки переміщенням навігаційної клавіші активується зум, він цифровий. Використовувати зум не має сенсу, так як у вбудованому редакторі можна збільшити звичайний знімок і в режимі перегляду, а його якість при цьому буде вище.

(+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 1600x1200, JPEG (+) Збільшити, 483x233, JPEG (+) Збільшити, 483x233, JPEG (+) Збільшити, 1200x1600, JPEG (+) Збільшити, 1200x1600, JPEG

Відео телефон пише з середньою якістю, є дозвіл 352х288, 176х144 і 128х96 точок, частота кадрів - 15 в секунду. Формат запису - mpeg; можна відключити звук, обмежень по тривалості як таких немає, якщо не виставити режим для MMS.

Приклад відео 1 (1.7мб) >>>

Приклад відео 2 (1.0мб) >>>

Для відео також є вбудований редактор, він дозволяє здійснювати мінімальний монтаж як для своїх роликів (ефекти, титри, склейка, звукова доріжка), так і для чужих.

До змісту >>>

Bluetooth. Версія Bluetooth в смартфоні - 2.0 з підтримкою EDR. Апарат підтримує такі:

 • BIP-ImagePush;
 • DUN-GW;
 • FT-Server;
 • HandsFree-AG (1.0);
 • Headset-AG;
 • OBEX;
 • OPP-Client;
 • OPP-Server;
 • SIM Access-Server.

На жаль, підтримки A2DP, тобто передачі стереозвуку на гарнітуру, немає. Звідки з'явилася інформація про те, що такий профіль передбачається, - нам залишається тільки гадати. У продуктах Nokia Mobile Phones на S60 підтримка цього профілю з'явиться пізніше, ніж в смартфонах Nseries.

Швидкість передачі даних по Bluetooth складає в середньому 100 Kb / s.

USB. В апараті застосували miniUSB-роз'єм (зарядка при підключеному кабелі відсутня), при підключенні можна вибрати режим USB Mass Storage, PC Suite, а також режим модему. Версія USB - 2.0. У режимі USB Mass Storage швидкість передачі даних становить близько 800 Кб / с.

До змісту >>>

Стереодинаміки, музика, а також голосові функції

У розділі Програми присутній додаток 3D Tones, в ньому можна включити підтримку об'ємного звучання дзвінків, вибрати різні стереоефекти (реверберація, зокрема, траєкторія звуку). Ефекти реалізовані непогано, їх чути. Але в цілому дана функція - всього лише маркетинговий прийом, можна застосувати до оскільки він розглядався апарату. Проведене опитування показав, що більшість не чує різниці між різними ефектами на одній і тій же мелодії, сприймає її під час дзвінка однаково.

Музичний плеєр стандартний, у нього тільки дещо змінився інтерфейс (нагадує плеєр в Nokia 3250 по можливостям). До мінусів відноситься відсутня підтримка Album Arts. В цілому для немузичного рішення плеєр цілком гідний, якість звучання типово для платформи S60 (безумовно, програє Nokia N91, але порівняно з тим же Nokia 3250).

Text to speech (TTS). Аналогічно моделі Nokia 5500 тут застосували технологію перетворення тексту в голос, можна прослуховувати всі текстові повідомлення. Для цього достатньо утримувати ліву софт-клавішу. Зачитується не тільки текст повідомлення, а й ім'я відправника. Якщо в телефонній книзі немає імені абонента, то йдеться: «Message from unrecognized number». Хоча система вміє цілком комфортно промовляти цифри, і тут рішення пов'язане, скоріше, з ергономікою. Дійсно, прослуховувати набір цифр важко, ви не запам'ятаєте номер, а якщо і запам'ятайте, то він вам, швидше за все, нічого не скаже. Свого роду полегшення звукового інтерфейсу.

В налаштуваннях TTS можна вибрати мову, на якому буде працювати додаток, це мудре рішення. Багато користувачів використовують англійську мову меню, в той час як отримують повідомлення на своїх рідних мовах. Інші системи перетворення тексту не мають подібних налаштувань, чітко прив'язані до вибраного мови меню телефону, що є мінусом. Так, для деяких продуктів Samsung відсутність російського мовного пакета стало причиною відключення голосового набору в цілому.

Найсильнішою стороною алгоритму є модульне побудова, тобто мовні пакети можуть завантажуватися окремо від основної програми, в стандартний комплект входить кілька мов. Як правило, файли з мовними пакетами зберігаються на карті пам'яті. У нашому зразку була встановлена ​​підтримка наступних мов:

 • Dutch, голос Ingrid;
 • English (UK), голос Ellen;
 • French, голос Marie;
 • German, голос Nicole;
 • Italian, голос Silvia;
 • Portuguese, голос Isabel;
 • Spanish, голос Lara.

Розмір мовного пакета становить 1.86 Мб в середньому, такий, наприклад, голос Ellen. Як ви вже здогадалися, для однієї мови можуть використовуватися кілька голосів, наприклад, чоловічий, жіночий, дитячий (останній випадок не так тривіальний для реалізації, як може здатися на перший погляд). Тобто користувач зможе вибрати голос, який буде коментувати повідомлення або вправи. Це досить приємне доповнення, що розширює функціональність TTS.

З додаткових налаштувань для окремого голосу варто відзначити гучність, а також швидкість зачитування тексту. Швидкість регулюється від одиниці, це самий неквапливий режим, до 10, коли зачитування перетворюється в скоромовку, в більшій мірі незручну і не сприймається на слух.

Голосовий набір не залежить від вимови і працює досить непогано, без попереднього тренування можна набирати будь-яке ім'я із записної книжки.

До змісту >>>

GPS-навігація

Розробка Nokia 6110 почалася до поглинання компанії Gate5 і розробки Smart2Go, тому в даному продукті застосовується рішення від Road 66 , Його можна було і раніше встановити на пристрої S60.

Функціонально великої різниці з Smart2Go немає, в майбутньому розвиток отримає саме версія від Smart2Go. У чому ж відмінність варіанту коли ви самі ставити програму навігації на смартфон і встановленої версії? Відмінність в тому, що є апаратні клавіші, а сам GPS-приймач вбудований в апарат. Враження від використання програми в Барселоні виключно позитивні, на території виставки можна було покататися на автомобілі, де Nokia 6110 був встановлений на тримачі. В апараті попередньо різні голоси для навігації, можна вибрати чоловічий, жіночий голос. Надалі кількість голосів, мабуть, буде збільшуватися для всіх мов.

Перше і основне: голосова навігація діє відмінно, можна не дивитися на екран. Якість екрану цілком нормально, особливо якщо ставити пристрій не справа, а зліва від керма (з оригінальним комплектом не вийде, але в принципі це можливо). До потенційних мінусів можна віднести відсутність сенсорного екрану, настільки звичного по інших моделях від інших виробників. Але в той же час наявність цифрових ярликів дозволяє швидко перемикати основні настройки, наприклад, звичайний режим в нічний і назад. При помилковому повороті апарат швидко перераховує маршрут. Якість навігації не викликає питань. Холодний старт займає близько 3-4 хвилин, це хороший результат.

Відмінності від Nokia Maps (Smart2Go)

Рішення від Route 66 відрізняється в області інтерфейсу, наприклад, перегляд стану супутників, рівня їх сигналу, але в режимі навігації, карти, можливостей програми багато подібності, аж до ступеня змішування. Говорити про те, що програми відмінні за своєю суттю не можна, вони забезпечують подібний рівень як функціональності, так і зручності. На стороні Route 66 новіший варіант карт для Росії (Москва і Санкт-Петербург), але також відсутня деталізація по домівках. Набагато ширше список POI, в центрі можна знайти основні ресторани, питні заклади і так далі, без особливих зусиль.

В течение декількох днів ми їзділі по Москві, вікорістовуючі Nokia N95 и Nokia 6110 одночасно. Результат оказался вражаючім. Так, в цілому навігація за допомогою Nokia N95 не завжди була точною з позиції прокладки маршрутів спочатку, шлях закладався не завжди оптимально, часто проходив по другорядних дорогах. В Nokia 6110 точність або якщо так можна сказати коректність прокладки маршруту вище. Але виявилася інша проблема, перерахунок маршруту на цьому апараті не завжди коректний. Наприклад, рухаючись згідно маршруту і пропустивши поворот, ми були змушені їхати у зворотний бік від необхідної точки (наступний поворот був в 2 кілометрах). Весь час руху Nokia 6110 перераховував маршрут і намагався змусити нас розвернутися через дві суцільні смуги з порушенням правил. Подібні казуси були рідкісні, але вони траплялися. На Nokia N95 ми їх неспостережуваних жодного разу.

Говорити про те, що одне рішення за рахунок такої поведінки краще, ніж інше не можна. В принципі, це тільки початкова точка розвитку навігаційних систем в мобільних телефонах, звідси випливає, що очікувати від них багато чого не варто.

Ви можете відправити свого товариша шматочок карти за допомогою MMS- або email-повідомлення, також можна відправити свої координати, в тому числі і по SMS або Bluetooth. Це переваги телефону над звичайними навігаторами, які не оснащені подібними можливостями для комунікацій. Давайте пройдемося по основних налаштувань програми.

Вибраний. Включає в себе прокладку маршруту, навігацію до зазначеної точці, збереження поточної позиції у вигляді малюнка або орієнтира. Останній пункт цього підрозділу - пошук об'єктів, розташованих поруч. Вони діляться на кілька категорій - Їжа і напої, Транспорт, Покупки, Дозвілля, пам'ятки, Люди, Житло, Послуги. У додатковому меню можна провести контекстний пошук по більш деталізованому списку.

GPS-положення. Дозволяє прив'язати до карти своє поточне становище в якості орієнтира.

Додаткові послуги. За допомогою цього сервера можна придбати путівники по містах або підписатися на послуги супроводу при навігації, що включають додаткову інформацію про прилеглих об'єктах. Ціна передплати коливається від терміну дії контракту. Трирічна підтримка надається за 79.99 євро. У список регіонів входить Росія, тому буде цікаво дізнатися, чи дійсно покупка ліцензії означає повнофункціональну підтримку, і який оператор буде її надавати. Можливо, що мова йде лише про підтримку через Інтернет з сервера компанії.

Пошук. Дозволяє провести пошук потрібного об'єкта за кількома параметрами. Для використання пошуку по імені і адресою потрібно трохи потренуватися. Тобто зрозуміти, яким чином транскрибируются російські назви в їх англійська еквівалент. Для імен «Moskow» і «Moscow» результати пошуку будуть відрізнятися. Одночасно на екрані показується відстань до знайденого об'єкта і його адресу. Кожен знайдений об'єкт супроводжується своєї іконкою, що вказує на приналежність до тієї чи іншої категорії. Прямо з вікна результатів пошуку до об'єкта можна перейти по карті, прокласти до нього маршрут з поточної точки або розсортувати всі знайдені об'єкти в алфавітному порядку чи за відстанню до них.

Планування маршруту. Для прокладки маршруту з однієї точки в іншу необхідно вибрати початкову та кінцеву точки. Ними можуть служити дані орієнтирів, адреси, точки з путівника. Після встановлення маршруту руху можна ввести додаткові настройки - вибрати тип руху (на машині або пішки), встановити швидкість демонстрації маршруту, дозволити рух через додаткові об'єкти. В їх число входять платні дороги, так що при бажанні можна заборонити їх облік при прокладанні маршруту руху. Тут же можна переглянути прокладений маршрут. При виборі пункту «Показати маршрут» програма автоматично вибирає найкоротший шлях, відзначає орієнтири руху і прораховує загальна відстань від одного об'єкта до іншого. Після прокладки маршруту його можна відтворити на екрані в режимі симуляції. Приклад такого маршруту наведено у доданому ролику. Маршрут супроводжується голосовими підказками. Підказки російською мовою можна завантажити з меню загальних налаштувань. Під час руху можна відключити супровід курсора і подивитися інформацію про прилеглих пам'ятки, які відзначені на карті значками. Повернення до супроводу викликається правою софтверної клавішею.

Вид. Управління масштабом зображення відбувається за допомогою клавіш «*» і «#». Максимальна відстань між об'єктами на карті складає близько 1000 км, мінімальне - близько 10 м. У такому режимі видно назви вулиць, але окремі будови не відображаються.

Програма дозволяє демонструвати об'єкти на карті і під час руху в псевдотривимірного вигляді. Перемикання в цей режим відбувається при натисканні на клавішу «0». Можна міняти колір карти і переглядати стан супутників.

Орієнтири. Додавання орієнтира в список відбувається із закладки «Вибраний / Зберегти». Необхідно вказати назву орієнтира (за замовчуванням воно присвоюється відповідно до імені об'єкта) і вибрати його тип зі списку. І можуть використовуватись для прокладки маршруту, змінювати, видаляти і передавати в текстовому повідомленні або через Bluetooth.

Налаштування. Включають в себе пункти роботи з мережею, типи маршрутів, систему вимірювання (метричну і англійську), режим роботи підсвічування і вибір мови для голосових підказок.

Включають в себе пункти роботи з мережею, типи маршрутів, систему вимірювання (метричну і англійську), режим роботи підсвічування і вибір мови для голосових підказок

До змісту >>>


враження

За якістю зв'язку модель не знає жодних проблем, голос співрозмовника чутний добре, втім, як і ваш. Гучність 64-тонального поліфонічного дзвінка висока; якщо виставляти мр3-композиції, то в цьому випадку якість поліфонії, правда, грає другорядну роль. Вібродзвінок по силі нижче середнього, його можна відчути не завжди.

Модель Nokia 6110 надійде в продаж орієнтовно в середині червня, вартість апарату складе 450 Євро, не включаючи місцеві податки (це дасть приблизно 500-550 Євро для більшості європейських країн). На російському ринку вартість моделі складе близько 650-700 доларів в момент появи. Ціна немаленька і не дуже виправдана, враховуючи поки повна відсутність російських карт, за винятком Москви, Санкт-Петербурга. В цьому аспекті пристрій, напевно, не дуже цікаво, з іншого боку, і для навігації по Росії воно не дуже затребуваний. В якості першого апарату для масового ринку з вбудованим GPS-приймачем і підтримкою A-GPS від Nokia ця модель вкрай цікава.

У той же час кожен, хто відчуває потребу в смартфоні від Nokia і якісної навігації, може придбати той же Nokia E65 з зовнішнім Bluetooth GPS-приймачем, а також завантажити Smart2Go. Питання зручності Nokia 6110 виключно в інтеграції програми, наявності апаратної кнопки.

Як перший апарат з навігацією Nokia 6110 Navigator дуже вдала, в ряді країн це рішення буде затребуване. Якщо проводити паралелі з існуючими рішеннями, то серед телефонів модель виглядає виграшно, принаймні, точно не поступається рішенням на Windows Mobile. На російському ринку дане рішення буде нішевим, особливий інтерес викличе серед молоді. Назвати цей апарат масовим не можна, він таким навряд чи стане. Хоча продажу будуть явно на рівні аналогічних рішень від HTC.

До змісту >>>

ПОСИЛАННЯ по темі:

Поділитися:

Ми в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ:


Є, что Додати?! Пишіть ... [email protected]

У чому ж відмінність варіанту коли ви самі ставити програму навігації на смартфон і встановленої версії?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью