• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Моя історія про те, як я стала блогером

 1. Приєднуйтесь до офіційній сторінці:

Цей пост я планувала написати в річницю блогу. Але все що то тягнула і тягнула з ним. Сьогодні все таки вирішила відкрити Вам всі секрети. Може не секретні, але секрети.

Все почалося з того, що в лютому 2011 року на свій 25 день народження я попросила у батьків в подарунок набір кистей. Про нього я розповідала. Ви можете подивитись тут.

Кисті то у мене з'явилися, а яка для чого, як їх мити і інші питання моментально стали спливати в голові. Ну а де сучасна людина шукає відповіді на свої питання? Звичайно ж в Інтернеті!

Яндекс видав безліч результатів, але мою увагу привернув відео ролик з YouTube. Це був відео огляд кистей від Вероніки. Вона свого часу була дуже популярна. Зараз я не підписана ні на один канал YouTube і просто не знаю як вона розвивається.

Мій список відео блогерів, тематики «б'юті» розширювався з кожним днем. Ось тоді то я і дізналася як багато дівчат люблять косметику і все що з цим пов'язано.

Вести відео щоденники мені звичайно ж не хотілося, не мій формат. Дивитися все відео стало важко і вже не цікаво. У багатьох досвідчених відео блогерів були свої «текстові» аналоги, в основному в безкоштовній системі від Google - BLOGSPOT.

Це вже було для мене ближче і цікавіше. Я вирішила зареєструватися і вести свій блог під назвою «ULTIMATE BEAUTY». Назва я не продумувала. Взяла назва улюбленої книги. Рік він жив своїм тихим і мирним життям. Писала рідко. Найпотужніший потік відвідувачів був коли відомі б'юті редактори і автори блогу beautyinsider.ru, Яна і Юлія опублікували в своєму блог-ролі посилання на мій блог.

Але мені було нудно від прив'язки до цього безкоштовного сервісу та його обмеженнями.

Треба відзначити, що саме тоді я і поринула у світ б'юті-блогерів. Я побачила, що їх сила-силенна. Хто то цікавий, хтось не дуже. Але багато. Дуже багато хто пише про косметику.

Мені хотілося чогось більшого ....

Переїзд на stand-alone.

У лютому 2012 року моя мама вирішила піти вчитися в школу інтернет бізнесу і мене за собою покликала. Я вже писала, що створила цей блог сама. Пройшовши безкоштовний курс в школі «Твій старт». Детальніше..

Так 23 лютого 2012 року було створено цей блог «Краса в Дітлахи». Це вже самостійний блог з платним хостингом і доменним ім'ям. Не дивлячись на те, що зараз ця назва легко вимовлятися і укладається в голові, придумати його було для мене цілої борошном. Яких варіантів тільки не було.

Перші мої статті були частково перенесені зі старого блогу «ULTIMATE BEAUTY». У той же час писалися нові. Якщо читати блог з самого початку, то можна побачити ці не стикування. Особливо це зрозуміло за відгуками про фарбам для волосся. Перший пост про те, що я змила чорну фарбу з волосся, а далі відгуки про те, що фарбую волосся в чорний колір. Буває й таке.

Взагалі, на перші свої пости я дивлюся з жахом. Нечіткі фото, дивний текст. Більш того, я вам розповім, що так хвилювалася раніше що щось цінне упустити, що написала план як писати відгук і писала по ньому. Ось чому перші відгуки / огляди були такі «сухі».

Зараз стиль змінився. Та й блог змінився. Я люблю його. Це не робота, це життя! Завдяки цьому блозі я познайомилася з дуже цікавими людьми. Найрадісніші для мене це Лена Кузьменко та Ольга Чікурова.

Завдяки цьому блозі я почала ще краще розбиратися в косметиці. Досвід сертифікованого консультанта марки Шанель та інших відомих брендів звичайно допомогли, але це не головне. Головне, що з блогом я розвиваюся сама. І в плані краси теж. Адже яка відповідальність вести свій блог. При цьому бути щирою і правдивою з Вами. Безумовно саме цим заробляється репутація. Яку я ніколи не зіпсую.

Коли мене питаю чи варто створювати блог, я відповідаю: «ТАК!».

Коли мене запитують чи важко це, я відповідаю «ТАК!»

Але це того варте! Я рада, що в моєму житті з'явився цей блог. Сподіваюся бути з Вами ще довго. І звичайно ж ділитися відгуками про секретами краси!

А ще я мрію поїхати на всю зиму на острів Балі. Сидіти на березі моря і писати для Вас огляд на якусь цікаву тему.

Дякуємо тим, хто дочитав!

Приєднуйтесь до офіційній сторінці:

Ви можете залишити коментар нижче.

Ну а де сучасна людина шукає відповіді на свої питання?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью