• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

МММ-2012 може припинити виплати з 1 жовтня

Повідомлення про чергове банкрутство засновника МММ Сергія Мавроді і крах його піраміди МММ-2012 з'явилися в Інтернеті. Виплати вкладникам, як очікується, припиняться з 1 жовтня Повідомлення про чергове банкрутство засновника МММ Сергія Мавроді і крах його піраміди МММ-2012 з'явилися в Інтернеті

Фото: РИА Новости

Піраміда МММ-2012 існує з 30 липня цього року і, як повідомляє українське ТБ, може бути зруйнована в найближчі дні.

В ефірі передачі «Гроші», яка виходить на українському телеканалі «1 + 1» оприлюднений запис нібито таємних переговорів Сергія Мавроді зі своїми колегами з будівництва фінансових пірамід. Якість запису залишає бажати кращого, але, тим не менш виразно чутні фрази «з 1 жовтня всі закриваємо» і «все йдемо в офшори».

Трохи пізніше новий ролик, вже зі зверненням самого Мавроді, з'явився в Естонії. Він каже, що закриває МММ-2012.

На запит Business FM Мавроді відповів, надіславши посилання на інтернет-сторінку, де пояснюється, що другий ролик - підробка. Нібито за основу взято відеозвернення минулого року, коли Мавроді оголосив про кончину МММ-2011, і накладено новий звук.

Нагадаємо, МММ-2011, яка працювала під гаслом «Ми можемо багато чого», була створена 10 січня минулого року і проіснувала до 16 червня 2012 року. Офіційно оборот «МММ-2011" не розкривався. Але відомо, що в неї вклали гроші близько 35 млн осіб на пострадянському просторі. Повідомляючи про закриття даного проекту, Мавроді зізнався, що його борг за цивільними позовами склав близько 1 млрд рублів.

У 2003 році, після краху «першої» МММ постраждало, за різними оцінками, від 5 до 15 млн «Не халявщиків, а партнерів», а Мавроді був засуджений за шахрайство у великих розмірах.

Кому знадобилося міняти «МММ-2011» на «МММ-2012»? Президент компанії «Московські партнери» Євген Коган припустив, що це справа рук самого будівельника і власника піраміди.

«Більшість наших фінансових аналітиків з гарячим ентузіазмом відстежують життєдіяльність пана Мавроді, страшно цікавлячись, що ж у нього там таке відбувається. Я переконаний, що пан Мавроді, в черговий раз, займається самопіаром і намагається оживити проект під назвою народний лохотрон. Прапор йому в руки, хоча, чесно кажучи, за людей, які ще грають в ці ігри, ну, прикро. Невже, правда, з дитинства ще не вийшли? »- заявив він Business FM.

Компромат від українського телебачення Сергій Мавроді не коментує. Тому переговори людини, що нагадує творця МММ, зі своїми товаришами, насторожують вкладників.

Президент інформаційно-дослідницького центру «Панорама», керівник інтернет-бібліотеки «Антикомпромат» Володимир Прібиловський каже, що співзасновники нової фінансової піраміди повинні були зробити потрібні висновки набагато раніше. А то, що Мавроді поки не переслідує влада, каже, про його юридичної обережності.

«Мавроді далеко не завжди порушував закон, навіть в тих випадках, коли його переслідували. Він, взагалі-то, ходив по кромці закону, і тут все залежить від інтерпретації. Влада, безсумнівно, допомогла цій ситуації, коли не припиняла недобросовісну рекламу. А що стосується державних переслідувань Мавроді, то вони завжди кон'юнктурні: його переслідують не тому, що він обманює людей, а тому що це колись комусь заважає. Взагалі, я б цим вкладникам дав пораду, але дуже запізнілий: читати велику французьку літературу періоду зародження капіталізму. В першу чергу, роман Еміля Золя «Гроші». Це потрібно було читати до вкладання або ж замість вкладання грошей в МММ », - каже Прібиловський.

На початку вересня стало відомо, що Мінфін розробив поправки до Кримінального кодексу, що вводить статтю «Організація фінансової піраміди». Саме поняття «фінансова піраміда» поки так і не прийнято, хоча покарання за її будівництво вже є: 10 років позбавлення волі і штраф в 1 млн рублів. Сергій Мавроді повідомив раніше Business FM, що він нововведень не боїться: «МММ» під це визначення не підпаде. Це я вас запевняю. Клянуся просто. Мої слова запам'ятайте. Мене абсолютно це не хвилює, просто забавляє. Всі ці потуги наших органів. Як завжди гора народить миша. Це моя думка, але подивимося, що буде на практиці ».

Самого Мавроді зараз, дійсно, турбують інші проблеми -в зокрема, питання реєстрації його партії. Три тижні тому в Курську відбувся установчий з'їзд партії , Документи були подані до Мін'юсту. Однак, директор департаменту Міністерства юстиції Володимир Титов спростував інформацію про те, що документи на реєстрацію партії надійшли в його відомство. У прес-службі Мін'юсту заявили, що поки у своєму розпорядженні тільки повідомленням про створення оргкомітету нової структури Мавроді

У Мавроді вже є досвід політичної діяльності. У 1994 році він був обраний до Держдуми, а в 1995 році став першим депутатом, якого достроково позбавили мандата. На початку серпня цього року Мавроді оголосив про створення політичної партії МММ в Україні «Ми маємо мужність». У своєму відеозверненні він заявив про намір брати участь у виборах до Верховної Ради України в жовтні 2012 року.

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Кому знадобилося міняти «МММ-2011» на «МММ-2012»?
Невже, правда, з дитинства ще не вийшли?
Ru в ваші джерела новин?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью