• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Міський телефонний номер

Замовити послугу можна за адресою: 620014, г

Замовити послугу можна за адресою: 620014, г. Екатеринбург, пр-кт Леніна, д. 5Л, офіс 302, 303
Електронна пошта: [email protected]
тел. + 7 (343) 310-21-00

МІСЬКИЙ НОМЕР У Єкатеринбурзі

SIP-телефонія є найсучаснішим і зручним, і недорогим способом зв'язку. Дана технологія використовує замість звичних всім телефонних ліній інтернет-канали. Найголовніша перевага полягає в тому, що можна експлуатувати прямий міський номер незалежно від того, де знаходиться його власник. Наприклад, людина може використовувати міський номер Єкатеринбурга перебуваючи навіть за межами Росії.

Підключати SIP-телефонію особливо вигідно в наступних випадках:
1. Потрібно здійснювати дзвінки не тільки з телефону, але і з комп'ютера.
2. Ваш офіс часто переїжджає, і потрібно щоб телефонний номер закріпився за вашою компанією незалежно від її дислокації.
3. Потрібна телефонний зв'язок, але немає проведеної лінії.

Насправді підключити міський номер SIP-телефонії набагато швидше і дешевше, ніж номер від звичайного телефонного провайдера.
Ви можете придбати спеціально призначені для SIP-телефонії телефони, або купити IP-шлюз, до якого підключаються звичайні телефони. Найдешевший варіант - встановити на комп'ютер програму, за допомогою якої можна дзвонити і приймати дзвінки. IP телефонія в офіс - найкраще рішення на сучасному ринку зв'язку!

SIP-телефонія для бізнесу вкрай вигідна. Варто тільки купити номер телефону в Єкатеринбурзі, і витрати на зв'язок зменшаться мінімум в 2 рази. Також вам відкриються такі можливості:

 • Безкоштовні дзвінки всередині компанії.
 • Використання багатоканального телефону. Проводити звичайний телефон в офіс великої компанії не має сенсу, він не буде виконувати всі поставлені перед ним завдання.
 • Скорочення витрат на міжміські та міжнародні дзвінки.
 • Отримання факсів на електронну пошту. Так набагато зручніше, ніж користуватися звичайним факсом.
 • Callback. Дуже корисна функція. Її суть в тому, що вхідний дзвінок скидати і відразу перенабирати. Це призводить до значної економії грошей потенційних і існуючих клієнтів. Повірте, вони оцінять таку турботу.
 • Всі офіси вашої компанії можна об'єднати в одну корпоративну мережу.
 • Переадресація. Людина, який подзвонив на ваш номер, буде автоматично перенаправлений на вільного співробітника. Для call-центрів незамінна функція.
 • Установка голосового меню. Можна зробити інформативне голосове меню, яке дозволить вирішити більшість проблем клієнтів. Голосове меню допоможе значно скоротити навантаження на співробітників.
 • Гарний телефонний номер для бізнесу. Вихопити привабливий номер для своєї компанії зараз практично неможливо, особливо в великих містах. Але не біда, віртуальний номер навіть краще, а підібрати його можна на будь-який «смак і колір».
 • Отримання голосових повідомлення на електронну пошту.
 • Чорний і білий списки. Номери, що знаходяться в чорному списку, не зможуть більше вам додзвонитися. І навпаки, люди з білого списку зможуть додзвонитися в першу чергу.
 • Запис всіх розмов. Для того, щоб записувати розмови з клієнтами, вам більше не потрібно встановлювати додаткове обладнання. Тепер всі телефонні розмови будуть зберігатися на серверах компанії протягом місяця.
 • Конференц зв'язок. Ідеальне рішення для компанії, в якій співробітники розкидані по всій країні і не можуть зібратися на зустріч.

Ціна на послуги телефонного зв'язку в Єкатеринбурзі безпосередньо залежить від обраного вами тарифу.

SIP-телефонія - можливість отримати гарні міські номери!
Вчені-маркетологи вже неодноразово доводили, що гарний, а тим більше швидко запам'ятовується номер, грає важливу роль в успіху компанії. Клієнтам набагато простіше запам'ятати простий номер, і в разі необхідності, вони подзвонять, швидше за все, вам, а не конкурентам. Це, звичайно ж, добре, але де взяти такий номер? Практично всі красиві телефонні номери вже зайняті, але є вихід! Називається він віртуальним номером, який ви можете або придбати, або взяти в оренду за певну щомісячну плату.

Красиві телефонні номери в Єкатеринбурзі говорять клієнтові про успішність компанії, про її спроможності. Такі номери класно виглядають на візитках і банерах. Якщо добре вибрати номер, клієнт буде запам'ятовувати його після того, як кілька разів набере.

Віртуального номеру можна додати будь-який регіон: Москва, Санкт-Петербург, Єкатеринбург ... Навіть гарні номери Свердловська область можна без проблем зробити. Чим менше ваш місто, тим більша ймовірність того, що бажаний номер ще не зайнятий!

На сьогоднішній день можна придбати не просто красивий, а «золотий» номер! Цінник на нього не маленький, але повірте, воно того варте! Просто уявіть, що у вашій компанії номер 8-800-000-000 або подібний ... Складно визначити на скільки підніметься ваш авторитет в очах клієнта. Золотий номер говорить про статусності і успішності вашої компанії. «VIP» номер в рекламних кампаніях незамінний, так як часто привертає додаткову увагу. «Золотий номер» підніме вашу справу на новий рівень!
Ви можете купити прямий міський номер вже зараз і насолоджуватися економією на зв'язку!

Це, звичайно ж, добре, але де взяти такий номер?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью