• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Місце для тих, хто закоханий в Петербург

Адміралтейський район починається з Мідного вершника і парадної Сенатській площі, а закінчується промзонами за Обвідним каналом. Виявляється, не тільки географія, але і історія цієї частини Петербурга побудована на контрастах. Адміралтейський район починається з Мідного вершника і парадної Сенатській площі, а закінчується промзонами за Обвідним каналом

RBI

Недоремонт гірше революції

Палаци вельмож і великих князів на Англійській набережній, Мойці, Галерній вулиці до 1918 року блищали розкішними інтер'єрами - а після в них з'явилися знамениті радянські комунальні квартири. Прибуткові будинки епохи модерну і неокласицизму пережили кілька революцій і блокаду - але найбільше постраждали від петербурзького клімату і відсутності нормального ремонту протягом десятиліть.

«Якщо порівняти темпи реконструкції будинків в центрі Петербурга і темпи, якими центр занепадає, - побачимо, яка різниця між ними! Нові аварійні будинки з'являються значно швидше. Приблизні підрахунки дають цифру від 7 до 10 тисяч - стільки історичних будівель в центрі Петербурга. Багато з них потребують реконструкції вже сьогодні! »- каже Едуард Тиктинский, президент Групи RBI, однією з небагатьох девелоперських компаній, які активно займаються реконструкцією історичних будівель в центральних районах Петербурга.

Будинок з дворянськими коренями

Поки в Адміралтейському районі нові девелоперські проекти - рідкість. Місця чудові (або краще сказати «визначні»), атмосферні, з набережними річок і каналів, знаменитими пам'ятниками. Але занадто складно для більшості забудовників працювати в умовах щільної історичної забудови і жорстких містобудівних нормативів. І майже кожен новий проект - подія. Один з таких проектів, будинок «Болконський» на 11-й Червоноармійській, стартував в 2018 р

Будинок на Червоноармійській - проект для фанатів цих місць, для тих, хто закоханий в Адміралтейський район, в околиці Фонтанки, в силуети Троїцького і Нікольського соборів. У цій частині Адміралтейського району, дійсно, вже досить давно не з'являлося нових проектів. А тепер буде можливість купити тут нове житло. Багатьох приваблює зручне розташування поруч з центром. Якщо що, за 15 хвилин можна дійти до метро «Технологічний інститут».

Щоб зберегти петербурзьку «атмосферность» цих місць, а то і відтворити її заново (якщо за радянських часів вона десь виявилася втрачена), потрібно тонко відчувати міську тканину, «відчувати архітектуру». Не випадково архітектори «Болконського» надихалися стилістикою розкішних петербурзьких дохідних будинків початку XX століття, коли в столиці були в моді модерн і неокласицизм. Світло-сіра гамма фасадів, ризаліти і еркери, скатна покрівля з віконцями-люкарнами - все це додає майбутньому будівлі вигляду, традиційний для історичного Петербурга.

друга ластівка

Що ж, Адміралтейський район зі старого знову перетворюється в район фешенебельних новобудов? Поки його можна назвати недооціненим: попит вже є, а нових проектів ще трохи. Ще один з них вже анонсований: на 12-й Червоноармійській Група RBI викупила ділянку, де до 2012 року перебував прибутковий будинок меблевої фабрики Тарасова. Компанія має намір відновити втрачене історичну будівлю в колишніх габаритах. Це буде вже другий проект компанії в Адміралтейському районі, а за RBI напевно «потягнуться» та інші.

Елітне житло в центрі, тим більше зроблене і оформлене як твір мистецтва, радує око не тільки заможних людей. Воно змінює на краще всю міське середовище - середовище проживання всіх і кожного. Новий будинок - це більше зелені, краще види, менше припаркованих машин, адже вони «заховані» в підземному паркінгу. Так сірі плями на карті центру Петербурга поступово поступаються місцем фешенебельним кварталах.

ЖК «Болконський» - забудовник ТОВ "Еперон", проектна декларація на сайті https://www.rbi.ru/declarations/

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью