• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Міняємо картинку і колір фону на блозі

 1. Міняємо картинку і колір фону блогу
 2. Відео про те, як змінити картинку і колір фону на блозі

продовжуємо  редагувати нашу тему  на  блозі WordPress продовжуємо редагувати нашу тему на блозі WordPress . Ми вже навчилися змінювати фон блогу, але, природно, тільки фоном ми не обмежимося, а будемо переробляти дизайн блогу на свій смак далі. Попереду нас чекають великі зміни.

Минулого разу ми змінили колір фону сайдбара , Але зелена окантовка по краях залишилася, і її теж непогано було б змінити.

Міняємо картинку і колір фону блогу

Відкриваємо наш блог WordPress, і правою клавішею миші натискаємо з цього зеленого кольору, який нам так не подобається. У списку вибираємо Перегляд коду елемента. Зелений колір ми відразу не знайшли, значить, шукаємо його, натискаючи на рядки з кодом поруч. Натиснувши на одну з рядків, у властивостях знаходимо цей зелений колір. Дізнаємося, що даний колір відноситься до елементу body.

Тепер йдемо в адміністративну панель блогу Тепер йдемо в адміністративну панель блогу. а в ній заходимо в Зовнішній вигляд - Редактор. Вибираємо Список стилів.

З блогу копіюємо код кольору, в адміністративній панелі викликаємо пошук за допомогою клавіш Ctrl + F, і вставляємо в віконце пошуку цей код З блогу копіюємо код кольору, в адміністративній панелі викликаємо пошук за допомогою клавіш Ctrl + F, і вставляємо в віконце пошуку цей код. Таким чином, ми знаходимо цей колір, вже в адміністративній панелі, і можемо тепер переконатися, що дійсно, цей колір прописаний у властивостях елементу body.

Код кольору ми можемо змінити, але тут є один нюанс: якщо ми змінимо його, на блозі нічого не зміниться Код кольору ми можемо змінити, але тут є один нюанс: якщо ми змінимо його, на блозі нічого не зміниться. І це тому, що насправді фон в даному випадку визначається не кольором, а картинкою.

Картинка фону, якщо вона є, має пріоритет над кольором. Вона знаходиться там же. у властивостях елементу body. Ми можемо поставити свою картинку.

Щоб змінити картинку. подивимося її адресу, і потім зайдемо за допомогою програми Total Commander на хостинг. В даному випадку ми заходимо в папку блогу, і далі в папку wp-content, в папку themes, далі в папку активної теми, і в папку картинок images.

Знаходимо потрібну картинку, і копіюємо її собі на комп'ютер Знаходимо потрібну картинку, і копіюємо її собі на комп'ютер. Тепер ми можемо її змінити, наприклад, за допомогою фотошопу, а потім поставити назад, а можемо поставити зовсім іншу, з такою ж назвою.

Точно також ми можемо змінити будь-які картинки будь-якого елементу блогу WordPress. Досить тільки зрозуміти, де вони знаходяться, і замінити на свої.

Колір фону на блозі, про який ми згадували на початку, теж варто змінити таким чином, щоб його тональність збігалася з тональністю картинки. Тому що в тих випадках, коли у користувача в браузері картинки не відображаються, буде видно саме колір. Тому в адміністративній панелі в редагуванні списку стилів міняємо код кольору на потрібний, і зберігаємо зміни.

Відео про те, як змінити картинку і колір фону на блозі

Більш докладні відомості Ви можете отримати в розділах "Всі курси" і "Корисністю", в які можна перейти через верхнє меню сайту. У цих розділах статті згруповані за тематиками в блоки, які містять максимально розгорнуту (наскільки це було можливо) інформацію з різних тем.

Також Ви можете підписатися на блог, і дізнаватися про всі нові статтях.
Це не займе багато часу. Просто натисніть на посилання нижче:
Підписатися на блог: Дорога до Бізнесу за Комп'ютером

Проголосуйте та поділіться з друзями анонсом статті на Facebook:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью