• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Ми пояснюємо "Віддалені, локальні та Onpage SEO"

 1. Що таке SEO?
 2. Віддалений SEO
 3. На місці SEO
 4. Onpage SEO
 5. Але що найважливіше: Offsite, Onsite або Onpage?

Цей пост був створений нашим колишнім колегою Dominik Horn: Інтернет-маркетинг без SEO? Не існує! Але що стоїть за термінами віддаленого, на місці та на сторінці SEO? Як вони різні? Чи є взагалі різниця? Якщо ви хочете світити досвідом на наступній зустрічі, то вам слід прочитати цю статтю

Що таке SEO?

Цей пост був створений нашим колишнім колегою Dominik Horn: Інтернет-маркетинг без SEO

джерело: media-affin.de По-перше, звичайно, це питання необхідно уточнити. SEO походить від англійської і означає пошукової оптимізації, до німецької пошукової оптимізації.

SEO є однією з багатьох дисциплін Інтернет-маркетинг , У лінгвістичному використанні, SEO часто використовується як посада, так що це також може означати оптимізатори пошукових систем. А щоб зробити плутанину ідеальною: SEO часто використовується в основному ("Що таке цілісний SEO?"). Відповідне значення випливає з контексту.

Віддалений SEO

Віддалений SEO описує всі дії та фактори, які складають рейтинг сайту SERPs під впливом зовнішніх джерел. Найбільш відомим прикладом можуть бути зворотні посилання тут. Простий приклад для роз'яснення: чим більше зворотних посилань з зовнішніх веб-сайтів на одну (під) сторінку вашого сайту, тим краще це буде працювати.

Відмова від відповідальності "багато зворотних посилань = хороший рейтинг": Ця заява служить лише теоретичним прикладом для ілюстрації. На практиці багато інших факторів відіграють роль тут; Сама маса зворотних посилань може навіть негативно вплинути на рейтинг. Тому, будь ласка, не починайте бігати і купуйте десь 1000 зворотних посилань за 20 €.

На додаток до зворотних посилань, а також чисті згадки про назву марки грають роль, рейтинг кліків (рейтинг кліків у SERPs) і соціальні сигнали (наприклад, лайки, твіти, +1 і т.д.) у майбутньому відіграватимуть роль у розрахунку рейтингів ,

На місці SEO

Хоча віддалений SEO досить легко розмежовувати, розрізнення на місці та на сторінці SEO є більш тонким.

Заходи на місці описують оптимізації, які впливають на шаблон або структуру веб-сайту, і тому мають технічний характер. Серед завдань, які необхідно виконати, є:

 • Структура логічної структури URL
 • Дійсний код для забезпечення доступності
 • Семантично правильний код / ​​правильне маркування елементів вмісту
 • Високопродуктивні вбудовування та виконання, зокрема, JavaScript і CSS-файлів
 • Чуйний дизайн для правильного відображення навіть на мобільних пристроях

Onpage SEO

Оптимізація на сторінці - це будь-яка дія, вживана безпосередньо на комп'ютері Landing Page відбувається, наприклад, оптимізація змісту цієї статті. На відміну від налаштування на сайті, ключові слова відіграють ключову роль у дії на сторінці. Важливо розмістити їх у всіх відповідних місцях (назва, опис, заголовки, зміст, ...) - при цьому все одно писати текст таким чином, щоб він надав читачеві додаткову цінність.

Інші фактори включають:

 • Оптимізація зображень
 • Чітко визначайте виклик до дії / залучайте користувачів
 • Питання та оптимізація структури цільової сторінки
 • Оптимізуйте внутрішні зв'язки

Але що найважливіше: Offsite, Onsite або Onpage?

Можливо, ви вже помітили це, 100% розділення областей на місці та на сторінці SEO неможливо, як блокування, так і доповнення один одного.

Але що ви можете сказати: належне оптимізація сайту на сайті є незамінним. Після того, як закладений перший камінь, можна почати оптимізувати вміст, іншими словами, заходи на сторінці. Тільки тоді, коли сам веб-сайт знаходиться в зеленому кольорі, варто подумати про подальші оптимізації в зоні поза місцем. Отже, найбільш важливими є основи каменів на місці і Onpage.

Якщо всі ці канали експлуатуються, то також говорять цілісний SEO ,

Якщо ви хочете отримати огляд факторів SEO рейтингу, я рекомендую подивитися на Презентація "Основи Seo: фактори рейтингу Google 2014" Ханса Кроненберга :

Що таке SEO?
Цей пост був створений нашим колишнім колегою Dominik Horn: Інтернет-маркетинг без SEO?
Але що стоїть за термінами віддаленого, на місці та на сторінці SEO?
Як вони різні?
Чи є взагалі різниця?
Що таке цілісний SEO?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью