• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

MetaTrader 5 експерти, індикатори, скрипти.

Програмне забезпечення для MetaTader 5  Новітнє програмне забезпечення для інтернет-трейдингу на Форекс в  середовищі MQL5  - iTradeChaos відмінно працює на  MetaTrader 5  цього брокера  , Який є лідером по впровадженню  МТ5  і має на графіку не 6-ть, а як і належить, - 5-ть денних барів в тиждень Програмне забезпечення для MetaTader 5

Новітнє програмне забезпечення для інтернет-трейдингу на Форекс в середовищі MQL5 - iTradeChaos відмінно працює на MetaTrader 5 цього брокера , Який є лідером по впровадженню МТ5 і має на графіку не 6-ть, а як і належить, - 5-ть денних барів в тиждень. Якщо ви хочете порівняти умови торгівлі різних брокерів, перейдіть в закладку «Партнери» . Для ефективного використання мого софта на більш надійному - денному діапазоні вам знадобиться хороший хостинг платформи на VPS сервері . Для торгівлі на коротких, внутрішньоденних таймфреймах VPS сервер необов'язковий. Література по стратегіям Білла Вільямса, книги-першоджерела «Торговий Хаос», «Нові виміри в біржової торгівлі» і «Торговий Хаос 2 друге видання» можна завантажити тут. (Архів 15 мб.) Тимчасова допомога по налаштуванню - безкоштовна. Для цього потрібно встановити програму Team Viewer . Перш ніж звертатися до мене за допомогою спробуйте зробити первинну настройку самостійно, як описано тут.

Найменування / Ціна / Посилання

Короткий опис програмного продукту

Експерт нового покоління. Панель торгових сигналів і автоматизації торгівлі зі стратегії «Торговий Хаос». Читати далі >>>

Індикатор створений в повній відповідності зі стратегією Білла Вільямса «Торговий хаос 2». Основними функціями індикатора є: 1. Визначення та маркування на графіку SQUAT «присідати», дівергентних, розворотів баров.2. Визначення ангуляції, побудова ангуляціонних променів від ліній балансу до «равзоротному» бару.3. Розфарбування цінових барів відповідно до кольору гістограми індикатора АО.4. Визначення і виділення кольором «важливих» фрактальних рівнів, розташованих вище і нижче лінії зубів індикатора Аллігатор.5. Визначення та маркування рівнів за сигналами «Другого Мудреца» і «Сигналів« Гулубой світло »». Читати далі >>>

Індикатор створений в повній відповідності зі стратегією Білла Вільямса «Нові виміри в біржової торгівлі». Основними функціями індикатора являються: 1. Визначення та маркування на графіку SQUAT «присідати», дівергентних, розворотів баров.2. Визначення ангуляції, побудова ангуляціонних променів від ліній балансу до «равзоротному» бару.3. Розфарбування цінових барів відповідно до кольору гістограми індикаторів АТ і АС.4. Визначення і виділення кольором «важливих» фрактальних рівнів, розташованих вище і нижче лінії зубів індикатора Алігатор.

Читати далі >>>

Читати далі >>>

Модернізований «Чудовий індикатор» АТ з нанесенням торгових сигналів на гістограму індикатора. Якщо розуміти принцип роботи цього чудового індикатора і його сигнали, можна успішно торгувати навіть не звертаючи увагу на ціновий графік. Читати далі >>>

Читати далі >>>

Модернізований індикатор прискорення-уповільнення ринкового момент розуму з нанесенням торгових сигналів на гістограму індикатора. Якщо гістограма червона, це свідчення того, що скоро відбудеться уповільнення Моментум (АТ), якщо зелена, - чекаємо прискорення Моментум і як наслідок зростання ціни. Читати далі >>>

Читати далі >>>

Мультітаймфреймовий індикатор хвильової розмітки. Індикатор маркує на графіку хвилі Елліотта трьох періодів. Читати далі >>>

Читати далі >>>

Індикатор будує хвильові зигзаги. Якщо зигзаг зеленого кольору і спрямований вгору, то слід купувати. Якщо червоний зигзаг і спрямований вниз - продавати. Індикатор вказує рівні цілей тейк профіту виходячи з довжин хвиль. Існує дві методики входу в ринок при формуванні зигзага. А саме, на прикладі бичачого ринку: 1. На пробої high-значення точки В.2. У момент формування хвилі 2 Поблизу точки С. Стоп-лосс встановлюється нижче точки А, тобто, нижче заснування першої хвилі. Діє формула АВ = СD. Отже, чим коротше хвиля 2 (BC), тим ефективніше буде сделка.Опісаніе торгових правил стратегії 1-2-3 Pattens >>> (English. PDF)

PDF)

Індикатор, який інформує про розмір спреду, ролловера (свопу) і можливості установки відкладеного ордера і стоп-лосс від поточної ціни, а так само вартості ризику в 1 пункті у валюті депозиту.

Індикатор, який інформує про розмір спреду, ролловера (свопу) і можливості установки відкладеного ордера і стоп-лосс від поточної ціни, а так само вартості ризику в 1 пункті у валюті депозиту

Скрипт, який допомагає уникнути передчасного входу в ринок на хибному проколі важливого рівня (фрактала) на покупку за рахунок розширення спреду дилінгових центром. А так же запобігають передчасному спрацьовування стоп-лоссов без підтвердження закриття на заданому трейдером рівні. Бюджетний і спрощений варіант експерта.

Бюджетний і спрощений варіант експерта

Скрипт, який допомагає уникнути передчасного входу в ринок на хибному проколі важливого рівня (фрактала) на продаж за рахунок розширення спреду дилінгових центром. А так же запобігають передчасному спрацьовування стоп-лоссов без підтвердження закриття на заданому трейдером рівні. Бюджетний і спрощений варіант експерта.

- в реальному режимі часу визначає активність трейдерів на ринку і здатність ціни рухатися в даний момент часу - в реальному режимі часу визначає активність трейдерів на ринку і здатність ціни рухатися в даний момент часу. (У вигляді експерта).

- - в реальному режимі часу визначає активність трейдерів на ринку і здатність ціни рухатися в даний момент часу - - в реальному режимі часу визначає активність трейдерів на ринку і здатність ціни рухатися в даний момент часу. (У вигляді індикатора).

- автоформатирование графіка для коректного прорахунку хвиль Елліотта - автоформатирование графіка для коректного прорахунку хвиль Елліотта. Перегляд хвиль меншого періоду за допомогою таргетування хвильового ділянки старшого тайм фрейму.

Детальніше про індикатор Півот Поінтс  тут >>> Детальніше про індикатор Півот Поінтс тут >>>

-умний, модифікований Алігатор -умний, модифікований Алігатор.

- оригінальний індикатор для проведення фрактального аналізу різних часових періодів - оригінальний індикатор для проведення фрактального аналізу різних часових періодів. Дозволяє визначити довгостроковий, середньостроковий і короткострокові тренди по заданій кількості інструментів.

Успішна торгівля на ринку Форекс можлива сьогодні тільки при наявності сучасного софта, завдання якого - мінімізувати ризики і підвищити ефективність торгівлі. Це досягається за рахунок високоточних обчислень і прогнозів динаміки цін, які максимально наближені до достовірних. Це дозволяє багатьом трейдерам будувати успішну кар'єру на ринку Форекс.

Сьогодні існує величезна безліч програм, далеко не всі з яких здатні гарантувати успішний і стабільний результат. Софт, створений для metatrader 5 дилетантами, не здатний виправдати очікування трейдерів. У підсумку, більшості людей, ринок Форекс представляється лише майданчиком для відбору грошей, нічим більше. Це є однією з найбільш поширених помилок.

У всіх питаннях, що стосуються грошових коштів, бажано діяти обдумано і використовувати тільки ті інструменти, які з високим ступенем ймовірності приведуть до позитивного результату. Я представляю вам набір, не побоюся цього слова, кращого програмного забезпечення, створеного спеціально для інтернет-трейдингу на ринку Форекс під назвою iTradeChaos - для найбільш сучасної на сьогоднішній день платформи - Meta Trader 5 .

Mql5 зарекомендувала себе як інноваційне середовище, в переважній більшості випадків гарантує кращий результат торгів. Саме її використовують багато просунуті трейдери в даній області. В результаті детального вивчення теорії хаосу створені спеціалізовані сигнальні індикатори і експерт, призначені для платформи metatrader 5 .

На цій сторінці ви можете знайти софт, заснований на торгових стратегіях «Нові виміри в біржової торгівлі» і «Торговий Хаос 2». Використовуючи дані програмні продукти, ви отримуєте унікальні можливості значно розширити ваш успіх у біржовій торгівлі на ринку Форекс.

Для тих, хто не вперше стикається з принципами торгівлі на Форекс або вже мав досвід використання програмного забезпечення, пропоновані мною продукти будуть вкрай легкими і інтуїтивно зрозумілими для використання. Якщо у Вас виникнуть складності з їх освоєнням, - то підтримка в реальному часі зовсім безкоштовна. Використовуючи отриманий досвід і мої інноваційні продукти, ви можете розкрити весь свій потенціал в даній сфері.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью