• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Мелізми: 4 правила використання їх в співі

Експерт WomanHit.ru, зоряний педагог по вокалу Лариса Кудрявцева, розповідає, як навчитися цьому прийому Експерт WomanHit

Як навчитися використовувати в співі мелізми?

Фото: Pixabay.com/ru

Багато хто приходить на уроки вокалу, щоб навчитися різним фішках, в тому числі мелізматика. Цей прийом отримав свою популярність від афро-американських вокалістів, і можна сміливо сказати, що вийшов він з джазу. Відмітна особливість джазу - це імпровізація і свобода інтерпретації твору, а так як джаз став основою для розвитку інших музичних напрямків, то і прийоми, властиві цьому стилю, можна почути сьогодні в самих різних напрямках музики. Так що ж потрібно, щоб навчитися правильно співати і використовувати мелізми в пісні?

1. Найголовніше - потрібно дуже багато слухати такої музики, щоб просочитися їй, провести її через себе. Тоді через якийсь час інформація вкладеться, і ви зможете відчувати, як це робиться.

2. Треба пам'ятати, що дуже важливо знати основну мелодію і текст, так само важливо відчувати тональність і гармонію, тоді фраза мелізма буде заспівана найбільш точно.

3. Корисно поспівати вправи з блюзовим ладом. Якщо у вас немає музичної освіти, то просто спробуйте наслідувати відомим вокалістам, які активно використовують цей прийом.

4. Дуже важливо розуміти, що кількість заспіваних мелизмов не завжди говорить про вдало виконаному творі! Треба відчувати, де саме і як краще заспівати мелізм, а де, можливо, цього краще не робити. Для цього все-таки варто звернутися до грамотного педагогу, який зможе вам допомогти і підказати, як краще користуватися цією прикрасою.

У висновку хочу сказати, що в російських піснях є своя специфіка, і мелізми варто використовувати з найбільшою обережністю, так як часто за мелізми втрачається зміст пісні і відволікає від самого твору.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью