• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Мегафон інтернет 4g: тарифи на безлімітний інтернет з роутера

 1. Мегафон 4g тарифи для роутера
 2. Інтернет L
 3. Інтернет XL
 4. продовження трафіку
 5. Тарифікація інтернету для роутерів Мегафон

Сучасна мобільний зв'язок практично завжди включає в себе доступ до високошвидкісного інтернету, але більшість стільникових операторів давно перестали обмежувати себе тільки телефонами і пропонують клієнтам пакет додаткового обладнання, що дозволяє підключатися до всесвітньої мережі. Природно, дане обладнання вимагає створення додаткових тарифів, що враховують всі особливості техніки і бажання купують її людей. Щоб розібратися в існуючому велика кількість варіантів і зупинитися на найбільш вигідній пропозиції, потрібно знати точні умови підключення до 4g від Мегафон, інтернету, тарифів, безлімітного інтернету по акції та інші особливості тарифікації. Не варто купувати сім-карту, не розібравшись у всіх деталях і нюансах її використання.

Мегафон 4g тарифи для роутера

У 2019 стільниковий компанія пропонує користувачам окрему лінійку тарифних планів, що включають в себе тільки інтернет і кілька приємних додаткових опцій. У їх число увійшли:

Але лише останні 2 варіанти позиціонуються мобільним оператором як тарифікація для модемів і роутерів. Решта націлені на власників смартфонів і планшетів, оскільки включають в себе меншу кількість доступних гігабайт.

Решта націлені на власників смартфонів і планшетів, оскільки включають в себе меншу кількість доступних гігабайт

Підсумковий вибір залежить тільки від бажань і запитів клієнтів, але чи є сенс купувати дороге обладнання, якщо не користуватися усіма наданими оператором можливостями?

Додатково слід зазначити, що тип підключеної мережі і швидкість передачі даних залежить від місця знаходження користувача. Точну карту зон покриття 4g і 3g слід дивитися на офіційному сайті компанії.

Інтернет L

Дана пропозиція вимагає щомісячну абонентську плату в розмірі 599 рублів. За дану суму абоненти отримують:

 1. 50 Гб трафіку;
 2. пакет телебачення від мобільного оператора;
 3. 4 безкоштовних фільму з колекції провайдера в оренду.

Варто окремо зазначити, що розроблений компанією Мегафон інтернет-тариф для роутера 4g передбачає поділ трафіку на 2 рівні частини. Половина доступна з 1 ночі до 7 ранку, половина - в решту часу доби.

Щоб активувати тарифний план, потрібно скористатися одним з наступних варіантів:

 • відправити спеціальну USSD-команду * 236 * 4 #;
 • написати смс з текстом ТАК на сервісний номер 05009124;
 • відкрити сторінку опції на офіційному сайті компанії;
 • зайти в особистий кабінет абонента;
 • купити готову сім-карту в офісі або замовити її через інтернет (на офіційному сайті).

Для відключення досить повторно відправити той же USSD-запит або написати смс-повідомлення зі словом СТОП. При необхідності деактивувати опцію можна і в особистому кабінеті.

Інтернет XL

Вартість даного тарифного плану трохи вище попереднього і становить 699 рублів. За ці гроші користувачам надається умовно безлімітний інтернет, що дозволяє не замислюватися про трафік вночі. Всього в пакет входить:

 1. 30 Гб з 7 ранку до 1 ночі;
 2. безлімітний доступ з першої години ночі до 7 ранку;
 3. 4 фільми з кінотеки оператора;
 4. мобільне телебачення.

Важливо пам'ятати, що зазначені умови дійсні тільки всередині домашнього регіону. При виїзді за його межі слід вивчити умови національного роумінгу. Це допоможе уникнути додаткових витрат і виходити в мережу на оптимальної швидкості за доступну ціну.

Щоб підключити описану опцію, доведеться:

 • набрати на телефоні спеціальну команду * 236 * 5 #;
 • написати смс-повідомлення зі словом Та на короткий номер 05009125;
 • придбати сім-карту (замовивши на сайті або купивши в офісі);
 • підключитися в інтернеті (в особистому кабінеті або на сайті).

Відключення також не відрізняється складністю і вимагає повторного відправлення вже зазначеного USSD-запиту або послання смс зі словом СТОП.

продовження трафіку

Іноді користувачі стикаються з ситуацією, коли швидкість інтернету різко падає Іноді користувачі стикаються з ситуацією, коли швидкість інтернету різко падає. У подібних ситуаціях слід перевірити кількість залишилися гігабайт. Для цього необхідно набрати коротку команду * 558 # і натиснути кнопку дзвінка. Відповідь прийде миттєво.

У ситуаціях, коли безлімітний період ще не скоро, а доступ в інтернет необхідний вже зараз, абоненти можуть скористатися додатковими опціями, що допомагають продовжити трафік. Користувачам доступні наступні пропозиції:

 1. Продовж швидкість 1 Гб;
 2. Продовж швидкість 5 ГБ.

Для їх підключення слід відвідати особистий кабінет, відправити короткий запит або надіслати смс. При активації з балансу мобільного списується 160 або 260 рублів, відповідно.

У випадках, коли трафік не закінчився, а швидкість впала, слід зв'язатися з операторами підтримки за номером 88005500500. Консультанти обов'язково розберуться з проблемою і відновлять зв'язок.

Тарифікація інтернету для роутерів Мегафон

Не можна закінчити розповідь про інтернет для модемів, не згадавши про спеціальну пропозицію стільникового оператора. Компанія пропонує бажаючим придбати Мегафон роутер з 4g тарифом і безлімітним інтернетом, ціна подібного задоволення становить всього 3290 рублів.

В рамках акції підключилися надається 14 тестових днів, протягом яких можна користуватися безлімітним виходом в мережу на максимально можливій швидкості В рамках акції підключилися надається 14 тестових днів, протягом яких можна користуватися безлімітним виходом в мережу на максимально можливій швидкості.

В куплений комплект увійде:

 • роутер;
 • сім-карта з встановленим на неї тарифом.

Після завершення тестового періоду абоненти зобов'язані самостійно вибрати зручний для себе тарифний план. Якщо проігнорувати цю вимогу, вартість розраховується виходячи з умов тарифікації інтернет XL.

Підсумковий вибір залежить тільки від бажань і запитів клієнтів, але чи є сенс купувати дороге обладнання, якщо не користуватися усіма наданими оператором можливостями?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью