• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Мед, де купити і як правильно вибрати

 1. Як вибрати мед?
 2. Де купити мед в Україні?

Мед - найцінніше лікарський засіб і дуже корисний для здоров'я людини продукт харчування. Мед - найцінніше лікарський засіб і дуже корисний для здоров'я людини продукт харчування

Pixabay

Цілюще еліксир здоров'я і молодості, мед вкрай важливо правильно вибирати, щоб отримати від нього максимальну користь, адже відомо, що після нагрівання при температурі вище 40 градусів він втрачає всі свої корисні властивості і перетворюється в звичайний солодкий сироп.

Напередодні Медового спаса пропонуємо разом з нами дізнатися основні правила, яких слід дотримуватися при виборі меду.

Напередодні Медового спаса пропонуємо разом з нами дізнатися основні правила, яких слід дотримуватися при виборі меду

Pixabay

Як вибрати мед?

 • Мало хто знає, що рідким мед буває тільки протягом місяця після збору, який триває з кінця липня до кінця вересня, а вже до кінця жовтня весь мед починає кристалізуватися і густіти. Винятком є ​​тільки мед з акації і вересу. Тому слід звертати увагу на консистенцію меду, адже існує думка, що рідкий мед був розтоплений або розбавлений глюкозним сиропом.
 • Ще одним за доказ не якісність меду є його пенистость з бульбашками газу на поверхні. Це говорить про процеси бродіння, яке може початися в разі, якщо обсяг води в меді перевищує 20 відсотків. Він також може заграти після нагрівання, так як високі температури порушують його природну структуру. Натуральний мед не може бродити, так як має бактерицидні властивості.
 • Зверніть увагу на колір меду. Гречаний, вишневий і падевий мед повинні володіти темно-коричневим кольором, буркуну, акацієвий і кіпрейний мед мають світлі відтінки, а інші сорти можуть бути світло-жовтого або янтарного кольору.
 • Дізнатися, наскільки якісним є купується мед допоможе простий спосіб. Для перевірки натуральності рідкого меду занурте в нього ложку і підніміть вгору. Хороший мед буде повільно текти вниз довгою ниткою. Якщо нитка рветься, то на поверхні меду повинна утворитися гірка, яка буде повільно розтікатися. Поганий не якісний або розбавлений мед буде швидко литися з ложки.
 • Визначити якість продукту допоможе і нюх. Понюхайте мед перед покупкою - у нього повинен бути запашний аромат і неповторний смак, характерний тільки для меду. Відсутність запаху говорить про штучне походження меду, а карамельний присмак - про те, що мед піддавали впливу високої температури.

Pixabay

Де купити мед в Україні?

Купити мед в Україні можна, як на ринку, так і в спеціалізованих магазинах від професійних бджолярів. Також мед можна придбати в магазинах і «інтернет-пасіках»:

Адреса: м Київ, вул. Затєвахіна, 8, територія кафедри бджільництва Національного університету біоресурсів і природокористування України, більш відомого як сельхозакадемия.

 • Медова ферма

Пасіка знаходиться в екологічно чистій місцевості на кордоні Полтавської і Черкаської областей, у віддаленій від промислових підприємств місцевості. Придбати можна на офіційному сайті бджолярів.

 • Пасіка Вихра Віктора Івановича

Екологічно-чистий мед і інша пчелопродукціі з пасіки Вихра Віктора Івановича також може придбана на офіційному сайті.

Пасіка знаходиться в селі Калайденци, Лубенського району, Полтавської області. По праву полтавська область вважається найбільш екологічно чистим регіоном України, тому і мед, зібраний тут - найчистіше і корисний продукт. Продукція продається з доставкою в інтернет-магазині.

Магазин спеціалізується на натуральному меді, а також стежить за якістю продуктів з екологічно чистих куточків України. Продаж здійснюється на сайті.

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Редактор: Kira Petrakovskaya

Сподобалася стаття? Оцініть:

Як вибрати мед?
Де купити мед в Україні?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью