• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Мавроді оголосив про крах МММ-2011

Офіс МММ в торговому центрі біля станції метро «Річковий вокзал»

Офіс МММ в торговому центрі біля станції метро «Річковий вокзал». © Руслан Кривобок / РІА Новини

Фінансова піраміда МММ-2011 припиняє своє існування. Про це в суботу повідомляє РІА "Новости" з посиланням на відеозвернення її творця Сергія Мавроді.

У ролику, який виклав Мавроді, він визнав, що створена ним система звалилася. Не знайшлося радісних новин і для тих, хто до сих пір чекає від піраміди виплат.

«Режим спокою, власне, і вводився, щоб всі заспокоїлися. У нинішній ситуації - треба дивитися правді в очі - продовження МММ-2011 неможливе. Природно, грошей на всіх не вистачить, тому зараз буде виручати МММ-2012. Ми будемо звідти брати деякі гроші », - заявив Мавроді.

Той самий «режим спокою», про який говорить засновник вже другий за своє життя фінансової піраміди, був введений кілька днів тому, коли у вкладників МММ-2011 почалися проблеми з отриманням грошей з системи.

Вперше про проблеми в структурі піраміди її учасники заявили близько місяця тому. Тоді в інтернеті стали з'являтися історії так званих десятників і сотників (керівників груп вкладників), які розповідали, що грошей в системі не залишилося і платити учасникам більше нічим.

Зараз в інтернеті множаться повідомлення вже простих вкладників, які розповідають несамовиті історії про закладену в систему квартирі або взятої в кредит пристойною сумою грошей, яку тепер не повернути.

Втім, сам Мавроді ситуацією навколо МММ-2011 НЕ обескопокен. Адже не так давно він оголосив про відкриття третьої піраміди під назвою МММ-2012.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью