• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Марія Дрокова і Дарина Дитина, що потрапили в топ молодих бізнесменів від Forbes, розповіли про свої компанії

Як вихідці з Росії виявилися серед кращих підприємців Північної Америки молодше 30 років? Як вихідці з Росії виявилися серед кращих підприємців Північної Америки молодше 30 років

Марія Дрокова і Дарина Дитина. Фото: Twitter, Facebook

Троє росіян потрапили в американський рейтинг найуспішніших бізнесменів молодше 30 років. Цей список щорічно складає Forbes . Цього разу в нього потрапили засновник венчурного фонду Day One Ventures Маша Дрокова, а також творці сервісу доставки товарів з-за кордону Grabr подружжя Артем Федяєв і Дарина Дитина.

29-річна Маша Дрокова - фігура неоднозначна. Колишній комісар молодіжного руху «Наші» прославилася тим, що поцілувала російського президента в щоку на зустрічі з учасниками табору «Селігер». Данські журналісти згодом зняли фільм, де Дрокова стала головною героїнею, яка змінила погляди після побиття Олега Кашина.

Марія Дрокова пішла з політики і зайнялася консультуванням і комунікаціями в IT-сфері, а після отримала грін-карту і запустила в Кремнієвій долині власний венчурний фонд Day One Ventures. Ось що розповіла сама Маша Дрокова Business FM:

- Ми побачили цю нішу на ринку - інвестор, який може допомогти на ранній стадії з піаром і маркетингом. І дуже пощастило, що ніхто цю нішу в Долині не зайняв. В Долині дуже велика конкуренція між фондами за хороші проекти, і нам вдалося за досить короткий термін зробити велику кількість успішних угод, дуже швидко наші портфельні компанії стали показувати великий успіх і підняли нові раунди по набагато більш високій оцінці.

- Як часто ви буваєте в Росії і чому живете саме в Америці?

- Часто буваю в Росії, у мене там родина, буваю чотири-п'ять разів на рік. Мені дуже цікава і подобається креативне середовище Силіконової долини, і те, що ми придумали і втілили в життя, користується дуже великим попитом тут, тому, напевно, це найправильніше місце для того, щоб ми тут перебували.

Варто уточнити: щорічний рейтинг підприємців, які не досягли 30 років, - це не рейтинг найбагатших людей. Це найпрогресивніші і креативні, на погляд Forbes, представники нового покоління бізнесменів.

У розділі «Споживча сфера» виявилися 28-річне подружжя Дарина Дитина і Артем Федяєв. Ідея їх сервісу Grabr - допомагати людям купити те, що вони не можуть знайти в магазинах свого міста. Хочете пармезану з Європи або справжньою американської арахісової пасти? Знаходьте людини, який звідти летить, і просите привезти цю річ.

Здавалося б, що тут нового, якщо такий спосіб покупки MacBook і iPhone давно працює через соцмережі і іноді закінчується звичайним обманом? У Grabr покупки безпечніше: сума заморожується на картці покупця і списується, тільки коли товар привезений, всі транзакції проходять через сервіс. Що возять найчастіше, розповідає сама Дар'я Дитина:

Grabr приваблює більше 14 млн доларів, там зареєстровано близько 900 тисяч мандрівників і покупців. Правда, користувачі відзначають і деякі мінуси в сервісі, розповідає аналітик Telecomdaily Ілля Шатілін:

Творці Grabr Дарина Дитина і Артем Федяєв живуть в США шість років, хоча в Росію приїжджають часто - збираються в Москву наступного тижня. І хоча в матеріалі Forbes сказано про російське коріння бізнесменів, сам список - це рейтинг найуспішніших молодих підприємців Північної Америки.

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Як вихідці з Росії виявилися серед кращих підприємців Північної Америки молодше 30 років?
Як часто ви буваєте в Росії і чому живете саме в Америці?
Хочете пармезану з Європи або справжньою американської арахісової пасти?
Здавалося б, що тут нового, якщо такий спосіб покупки MacBook і iPhone давно працює через соцмережі і іноді закінчується звичайним обманом?
Ru в ваші джерела новин?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью