• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Malwarebytes оголошує «амністію» піратам

Компанія Malwarebytes пропонує піратам скористатися річним оновленням популярного сканера в рамках програми «амністія». Основною метою безкоштовного оновлення є заміна старого алгоритму генерації ключів, який легко може бути зламаний

Переклад  Comss
Переклад Comss.ru . за матеріалами TorrentFreak

Як і будь-яке інше популярне ПО, Malwarebytes Anti-Malware має велику кількість несанкціонованих користувачів, які застосовують генератори ключів для розблокування платних функцій продукту.

Традиційно Malwarebytes демонструє досить м'яку позицію по відношенню до піратів. Два роки тому компанія почала відслідковувати цю групу користувачів, звертаючись з ввічливою проханням не красти програмне рішення.

Тепер компанія з Сан-Хосе представила Нова пропозиція в своєму магазині. Кілька днів тому Malwarebytes приступила до сканування піратських і підроблених ключів в рамках заходів по оновленню системи ліцензування.

Користувачі сканера з підробленими ключами отримають опцію безкоштовного оновлення програми на рік, при цьому піратський ключ буде замінений легітимною річний ліцензією.

На офіційному веб-ресурсі компанії повідомляється: "Malwarebytes пропонує безкоштовний ключ Malwarebytes Anti-Malware Premium для користувачів, які відчувають незручності при використанні піратських версій програми. Новий ключ буде сприяти руху в правильному напрямку ".

Новий ключ буде сприяти руху в правильному напрямку

У той час, як пропозиція є дійсно дуже щедрим, воно вкрай необхідно, тому що зазвичай легітимні і піратські ключі є дублікатами. Це означає, що пірати і платні користувачі мають однакові ключі

Забігаючи вперед, Malwarebytes буде використовувати більш досконалу систему ліцензування, яке запобігає подібні уразливості. Таким чином, піратам буде набагато складніше отримати безкоштовну копію після закінчення терміну підписки.

Крім того, користувачі яку виберуть другу опцію - "Я купив мій ключ" ( "I purchased my key") безкоштовно отримають довічну підписку на програму.

Представник Malwarebytes Брю Харіссон (Bruce Harrison) підтвердив, що компанія не збирається вживати жорстких заходів проти піратів. Він пояснив: "На мою думку, піратство не представляє дуже велику проблему. Дуже велика кількість людей не будуть купувати наші продукти, і агресивна позиція по відношенню до них нічого не змінить ".

Пропозиція "амністії" в даному випадку, природно, не є агресивним кроком. Ймовірно, деякі користувачі піратських версій придбають ліцензію, коли термін їх безкоштовної підписки підійде до кінця.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью