• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Максимальний Безлім 2018 - новий супер тариф від Київстар

 1. Максимальний Безлім Київстар - умови передоплати
 2. Додаткові умови
 3. підключення

Максимальний Безлім Київстар 2018 - це тарифний план з лінійки нових тарифів, вихід яких відбувся 10.10.2017 року. Усередині нього, як зрозуміло з назви, є присутнім максимум послуг. Всі вони доступні тільки після внесення передоплати. Але за максимум можливостей потрібно бути готовим заплатити більше, ніж в інших нових пропозиціях. Скільки ж це коштує, і чого очікувати натомість?

Максимальний Безлім Київстар - умови передоплати

Регулярний щомісячний платіж, за умовами тарифу Максимальний Безлім Київстар, становить 155 гривень. Це трохи більше, ніж в аналогічному пропозиції зі знаком «+». Так, в ТП Максимальний-Безлім + , Передоплата становить 135 грн. Вартість абонплати зменшена у зв'язку з тим, що знак «+» означає, що даний тариф регіональний. При цьому абоненти, які проживають в регіоні дії спеціальної пропозиції, можуть трохи заощадити. Це стосується і інших нових тарифів « Безлім Розмови »,« Безлім Соцмережі »І« Безлім Відео ».

Це стосується і інших нових тарифів «  Безлім Розмови  »,«  Безлім Соцмережі  »І«  Безлім Відео  »

За внесений платіж 155 гривень, абонент отримує дійсно повний безліміт. Якщо врахувати, що в аналогічних тарифних планах компаній-конкурентів, під словом «безліміт» мається на увазі тільки необмежені дзвінки всередині мережі, то тут, це стосується ще й інтернету. Так-так, тепер не потрібно думати, скільки ж трафіку залишилося в інтернет-пакеті. На цих же умовах, витрачаються дані при перегляді відео на YouTube, в соцмережах, а також при користуванні послугою «Знання без кордонів».

Додатково, для зв'язку з абонентами інших операторів, в тарифі нараховується пакет 300 хвилин і 300 повідомлень. СМС діють в напрямку всіх українських мобільних мереж. Можливо, в недалекому майбутньому, можна буде спостерігати повну відсутність обмежень і на ці послуги мобільного зв'язку, а й навіть такі умови виглядають більш ніж привабливо.

Київстар максимальний безлим 2018

Умови тарифного плану Умови тарифного плану

Абонентська плата

155 грн

Дзвінки всередині мережі

безліміт

Дзвінки на інші оператори України

300 хв

Інтернет

безліміт

Смс і ммс на українські оператори

300 шт

Інтернет сім-пара

да

Facebook, Twitter, Знання без кордонів, Youtube

без обмежень

Перевірка пакету нарахованих послуг * 112 #

Додаткові умови

Крім всіх переваг, описаних вище, при покупці нового стартового пакета Безлім-Максимальний, абоненту дається в подарунок додаткова сім карта Київстар. Вона призначена для користування послугою « Інтернет пара ». Детальніше про це можна прочитати, перейшовши за посиланням.

В цей та інші нові тарифні плани входить месенджер VEON . З його допомогою можна швидко і безкоштовно обмінюватися короткими текстовими повідомленнями.

Дзвінки абонентам інших мереж, за умови закінчення нарахованого пакету будуть коштувати по 60 коп / хв; на міські напрямки - 1,50 грн.

Після закінчення 300 SMS, можна замовити додатковий пакет, розміром 100 повідомлень за 2 гривні. А після цього обсягу - за ціною 2 грн за 10 SMS, але не більше 90 замовлень на добу. Після цього, кожна наступна відправка буде тарифікуватися за 1 грн.

Надіслати ММС повідомлення Київстар обійдеться в 1 грн.

Надіслати ММС повідомлення Київстар обійдеться в 1 грн

Додаткові обсяги трафіку тут не знадобляться, так як інтернет необмежений. Але якщо не внести щомісячну передоплату, тариф переходить в режим використання добової абонплати, де ліміт інтернету буде вже встановлено в 200 МБ.

Добова передоплата становить 10 гривень. За цю суму нараховуватиметься простий відсоток 10 хвилин для дзвінків на інші мережі, 200 МБ трафіку, а також активуються необмежені дзвінки на номери Kyivstar.

підключення

Підключення можна виконати за допомогою системи Мій Київстар , А також використовуючи короткий номер 477 * 1. Це перший варіант.

Другий випадок - це не зміна тарифного плану зі збереженням свого номера, а покупка нового стартового пакета. Зверніть увагу, що після активації SIM-карти Kyivstar, на рахунок необхідно покласти суму не менше 45 грн. Без цього платежу, тариф не буде вважатися активованим. При цьому ціни на послуги будуть не зовсім вигідними.

Але навіть внесення платежу 45 гривень не зможе активувати місячний режим передоплати. Рекомендуємо поповнювати баланс на суму, рівну, або перевищує в 155 гривень. Для поповнення рахунку не годиться послуга переказ грошей Kyivstar .

За додатковою інформацією телефонуйте оператору Київстар , Або опишіть своє питання в коментарі, на нашому сайті.

Перехід не доступний.

Скільки ж це коштує, і чого очікувати натомість?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью