• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Майнінг-ферма, Асік або хмара: що вибрати новачкові в 2018 році

 1. Соло-Майнінг: відеокарта або Асік
 2. Майнінг в пулі: групова видобуток коинов
 3. Альтернативний Майнінг без обладнання

Замовити обладнання для домашнього Майнінг сьогодні не складно. Інша справа, визначитися з напрямком. Сольний Майнінг і видобуток в пулі надають технічно різні можливості, а хмарний Майнінг допомагає здобувати монети і зовсім без обладнання.

Соло-Майнінг: відеокарта або Асік

Соло-Майнінг: відеокарта або Асік

В даний час процесор як обладнання для Майнінг практично не розглядається через його малої потужності і високих витрат на електроенергію. Тому Майнер залишається тільки два варіанти для придбання "заліза" - це відеокарти або Асік-майнер.

Майнінг на відеокарті привабливий тим, що дозволяє добувати різні монети, завдяки багатозадачності мікросхеми. Щоб налагодити стабільний дохід, потрібно закупівля 3-6 відеокарт і їх складання на материнській платі. В інтернеті можна зустріти керівництва по створенню ферм на базі 20 і більше відеокарт, однак потрібно розуміти, що така потужність підвищує ризик пошкодження електропроводки, створює сильний шум і пилоутворення, вимагає настільки ж потужної системи охолодження.

Асік-майнер - це мікросхема для роботи з одним заданим алгоритмом. Спеціалізація мікросхеми гранично звужена, в ній немає нічого зайвого, крім ресурсів для обробки єдиного алгоритму. Перевага Асіка перед відеокартою величезна - це підвищення швидкості створення блоків для блокчейна в десятки разів, менші енерговитрати, компактність і робота без шуму, пилу і перегріву. Недолік такого обладнання - висока вартість і постійна потреба в оновленні (6-10 тис. Дол. За одну мікросхему, при цьому виробники щорічно випускають нові моделі).

Майнінг в пулі: групова видобуток коинов

Пул - група віддалених Майнер, яких об'єднує завдання по створенню нового блоку для блокчейна тій чи іншій криптовалюта. Обчислювальні потужності розподіляються між учасниками нерівномірно, виходячи з їх технічних можливостей. Більшу винагороду отримує той, хто надає більше потужності.

Устаткування для Майнінг в пулі розумніше купувати з прицілом на видобуток біткоіни, оскільки це основна криптовалюта пулів, хоча існують і мультивалютні сервіси.

На сайті prostocoin.com можна знайти детальний розбір обладнання для Майнінг біткоіни і інших монет.

Моделі Асіка для Майнінг в пулі на алгоритмі SHA256:

● Bitmain Antminer S9;

● Bitmain Antminer S7;

● WhatsMiner M3;

● DragonMint T1 від Halong Mining;

● Avalon 6.

Перевага пулу - це частота виплат, адже винагороду монетами відбувається тільки за фактом закриття готового блоку, а група Майнер вирішує цю задачу в рази швидше, ніж майнер-соліст. Якщо придбати хороше обладнання, то заробіток буде не тільки частіше, але й більшими.

Недолік Майнінг в пулах - складність інформації, яку потрібно засвоїти новачкові, а також підводні камені комісій на сервісах. Втративши якийсь важливий показник, можна легко втратити вкладення. Наприклад, якщо вибрати невигідну валюту і найнижчий хешрейт, то за добу все здобуті монети підуть на оплату комісії, залишивши Майнера лише з рахунком за електроенергію. Уважне вивчення правил пулу і постійний моніторинг ринку криптовалюта допоможуть залишатися в плюсі. Для роботи можна використовувати онлайн калькулятори прибутковості Майнінг і аналітичні сервіси, такі як Crosslytics .

Альтернативний Майнінг без обладнання

Альтернативний Майнінг без обладнання

Не кожному Майнер подобається ідея містити ферму або вкладатися в дорогий asic. Щоб скоротити одноразова вкладення і позбутися від незручностей робочого місця, Майнер можуть орендувати потужності на віртуальному сервісі. Подібна оренда віддаленого обладнання називається хмарний Майнінг.

Після реєстрації та оплати послуг сервісу стають доступні пакети індивідуального Майнінг і пули. Хмарний Майнінг дозволяє вступити в справу з мінімальним капіталом і користуватися високою продуктивністю обладнання компанії, розташованого в різних точках земної кулі.

Таким чином, вибір обладнання для Майнінг обумовлений двома рішеннями - початковий капітал і бажана криптовалюта. Мультизадачність ферм на відкритих робить бізнес Майнера більш гнучким, Асік економить час на видобуток, простір в квартирі і електрику, а хмарний сервіс підходить тим, хто хоче зосередитися на аналітичній роботі, а не на обслуговуванні "заліза".


Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью