• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

MailRuUpdater.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з MailRuUpdater.exe
 2. Інформація про фото MailRuUpdater.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з MailRuUpdater
 5. MailRuUpdater сканер

Справжній файл MailRuUpdater.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Mail.Ru Software Updater, розробленого Mail.Ru Group.

MailRuUpdater.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є MailRuUpdater.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з MailRuUpdater.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Mail.Ru updater. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи MailRuUpdater.exe.

Інформація про фото MailRuUpdater.exe

процес Mail.Ru updater належить програмі Служба автоматичного оновлення або http://mail.ru або Updater.Mail.Ru або "R" "..." w "q" p "p" r "" "А"} "p" "" y "‰" u "ѓ" { "А" s або play.exe від Mail.Ru (Www.mail.ru).

Опис: MailRuUpdater.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. MailRuUpdater.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 4,157,656 байт (10% всіх випадків), 5,873,880 байт і ще 63 варіанта .
Це не файл Windows. У файлу поставлена ​​цифровий підпис. Процес починає працювати разом з Windows (Дивіться ключ реєстру: Run, MACHINE \ Run, MACHINE \ User Shell Folders, DEFAULT \ Run). У процесу немає видимого вікна. MailRuUpdater.exe здатний моніторити додатки і записувати введення даних. Тому технічний рейтинг надійності 64% небезпеки.
Розробник Mail надає сайт підтримки для допомоги , І деинсталлятор (Панель управління ⇒ Установка і видалення програм Служба автоматичного оновлення або http://mail.ru).

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з MailRuUpdater.exe

 • Якщо MailRuUpdater.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files", тоді рейтинг надійності 48% небезпеки. Розмір файлу 4,157,656 байт (25% всіх випадків), 5,873,880 байт і ще 24 варіанта . Це не системний процес Windows. Додаток не видно користувачам. Сертифіковане надійною компанією. MailRuUpdater.exe здатний моніторити додатки і записувати введення даних.
  Розробник Mail надає сайт підтримки для допомоги , І деинсталлятор (Панель управління ⇒ Установка і видалення програм http://mail.ru або Служба автоматичного оновлення).
 • Якщо MailRuUpdater.exe знаходиться в підпапках "Мої файли", тоді рейтинг надійності 70% небезпеки. Розмір файлу 1,762,848 байт. Може змінювати поведінку інших програм або маніпулювати іншими програмами. У процесу немає видимого вікна. У файлу поставлена ​​цифровий підпис. Процес завантажується під час процесу завантаження Windows (Дивіться ключ реєстру: Run, MACHINE \ Run, MACHINE \ User Shell Folders, DEFAULT \ Run). Це не системний файл Windows.

Важливо: Деякі шкідливі програми використовують таке ж ім'я файлу MailRuUpdater.exe, наприклад Mail.ru Downloader (PUA) (визначається антивірусом Sophos), і PUA_InsallAd (визначається антивірусом TrendMicro). Таким чином, ви повинні перевірити файл MailRuUpdater.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Вічно намагається замаскувати мій хром під драузер від маїл ру Аміго (додаткова інформація)
Kcilar Після знаходження з подальшим видаленням через якийсь час цей файл з'являється в компі, але вже в іншому місці, причому програма пошуку його вже не знаходить. Хоча іншими способами програма виявляється, але папок де вона знаходиться не видно.
Юрій MailRuUpdater.exe без запиту користувача встановлює програми (наприклад Браузер Аміго) Поведінка вірусу! (додаткова інформація)
Адміністратор викачує і встановлює і ставить в автозавантаження себе сам, що суперечить деяким правовим нормам. Це схоже на вірусне поведінку або на нав'язливу саморекламу. (додаткова інформація)
Олександр Після завантаження ОС Windows XP цей файл MailRuUpdater.exe потрапляє в процеси Панелі завдань і відразу вантажить процесор на 100% тому:
В основному цей файл приходить з торети. Програма распостроінітель "ZONA", так само з нею встановлюється аміго, однокласники та іншої ...
Кімес гальмує комп'ютер частина програм не запукается видається повідомлення не вистачає пам'яті потрапив на комп'ютер при оновленні скайпу разом саміго
микола Це троян який відсилає всі паролі з пошти Steam ігор встановлює непотрібну хню нібито Аміго кароче якщо ви потрапили на цей вірус то вам не пощастило а розробники будуть горіти в пеклі
Василь Легко позбавитися від проги треба видалити значення або саму папку в реєстрі і завершити процес
Titan Вірус чистої води! Прописується в реєстрі, в автозавантаженні, в програмних файлах і в кеші.
К Цей updater блокується антивірусом завжди, як тільки я заходжу в Альфа-клік або Сбербанк-онлайн. Чи означає це, що програма хоче вкрасти мої дані з банків? Думаю так...
Денис викачує і встановлює і ставить в автозавантаження себе сам, що суперечить деяким правовим нормам. Це схоже на вірусне поведінку або на нав'язливу саморекламу.
Юрій Поведінка вірусу! Інакше не скажеш Що таке програма-шпигун? Програма-шпигун - це програма, яка може самостійно встановлюватися і запускатися на комп'ютері, не отримавши вашої згоди або не надасть вам відповідного оповіщення. (додаткова інформація)
DEMENTER зараза паразитная цей MailRuUpdater
Alhim Файл MailRuUpdater.exe це така нав'язлива бурда що видалити її практично дуже важко, оскільки після видалення вона встановлюється сама при запуску ПК. Так що потрібно шукати сам файл який запускає цей процес))), тому що видалення основних папок результату не дасть. Це спам чистої води, завжди говорив що пошук маїл ру самий бутерний в світі. Розробники самі собі шкодять, скоро від виду букв Mail.ru все будуть здригатися))), може кому то і подобається це додаток, тільки не мені.
М-1

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото MailRuUpdater.exe: - на основі 39 голосів з 15 відгуками.

42 користувачів запитували про цей файл. Один користувач оцінив, як нейтральний. 6 користувачів дали, як здається небезпечним. 32 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з MailRuUpdater

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з MailRuUpdater. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу MailRuUpdater.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

MailRuUpdater сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Чи означає це, що програма хоче вкрасти мої дані з банків?
Інакше не скажеш Що таке програма-шпигун?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью