• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Mail.ru Агент скачати безкоштовно російська версія

Mail.ru Agent - Майл ру Агент 6.0 для комп'ютера, найкраща програма, за допомогою якої можна обмінюватися повідомлення через пошту або через додаткові служби, такі як: icq, vkontakte і інші. Дуже зручна розробка для обміну повідомленнями між контактами.

Mail Agent rus для Windows 7 і Windows XP має досить багато хороших функцій для зручної роботи з файлами і повідомленнями. Через майл агент можна відправляти будь-які файли, при цьому швидкість передачі дуже хороша. Крім роботи з файлами, також доступна функція для аудіо та відео дзвінків. У новій версії додана функція відправки смс повідомлень на певний номер телефону.

Розробники даного софта кажуть, що люди в основному користуються мобільним розробкою від Майл Агент. Приблизно в 2010 році вийшла версія для мобільних телефонів на базі Android. Але і користувачі комп'ютерів теж не відстають і скачують програму Mail Agent на комп'ютер .

Безкоштовна, російська версія агента доступна для скачування з офіційного сайту. Програма працює практично на всіх платформах мобільних пристроїв і звичайних машинах на знаменитих ОС. Зараз ми пропонуємо нашим відвідувачам скачати останній Mail Agent російська версія на ПК абсолютно безкоштовно і встановити його всього за кілька хвилин.

На даній сторінці Ви завжди можете завантажити файл "Mail.ru Агент 6.0 (2013) скачати безкоштовно", безкоштовно і без реєстрації. Дана програма поширюється безкоштовно, її можна завантажити як з офіційного сайту, так і за прямим посиланням, прямо з нашого сервера. Ми не поширюємо серійні номери, ключі, кейгени і інші програми, які заборонені. Тут Ви зможете завантажити тільки якісний і потрібний софт російською мовою для Вашого комп'ютера.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью