• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

magent.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з magent.exe
 2. Інформація про фото magent.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з magent
 5. magent сканер

Справжній файл magent.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Mail.Ru Agent, розробленого Mail.Ru Group.

MAgent - це абревіатура від M ail.Ru Agent

Magent.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є magent.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з magent.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Mail.Ru. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи magent.exe.

Інформація про фото magent.exe

процес Mail.Ru Агент або Mail.Ru Agent належить програмі Mail.Ru Агент або Mail.Ru Agent від Mail.Ru (Www.mail.ru) або LLC Mail.Ru (Mail.ru).

Опис: magent.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Magent.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 13,179,660 байт (98% всіх випадків) або 6,220,984 байт. Опис: magent
У процесу є видиме вікно. Сертифіковане надійною компанією. Це не системний процес Windows. Процес починає роботу при запуску Windows (Дивіться ключ реєстру: Run, MACHINE \ Run, User Shell Folders). Magent.exe здатний записувати введення даних, моніторити додатки, заховати себе і маніпулювати іншими програмами. Тому технічний рейтинг надійності 41% небезпеки.
Якщо у вас виникли будь-які проблеми з magent.exe, ви можете видалити Mail.Ru Агент або Mail.Ru Agent, або спробувати отримати допомогу від постачальника програмного забезпечення. Натисніть на Mail.Ru Агент або Mail.Ru Agent в Панелі управління Windows (Розділ Програми та засоби) для видалення, або натисніть на mra.mail.ru , Щоб перейти на сайт розробника.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з magent.exe

Якщо magent.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files", тоді рейтинг надійності 36% небезпеки. Розмір файлу 13,179,660 байт (66% всіх випадків), 12,319,424 байт, 9,422,016 байт або 12,263,616 байт. Це не системний файл Windows. Поставлено цифровий підпис. Процес завантажується під час процесу завантаження Windows (Дивіться ключ реєстру: Run, MACHINE \ Run, User Shell Folders). Magent.exe здатний записувати введення даних, моніторити додатки, заховати себе і підключиться до інтернету.
Якщо у вас виникли будь-які проблеми з magent.exe, ви можете видалити Mail.Ru Агент, або спробувати отримати допомогу від постачальника програмного забезпечення. Натисніть на Mail.Ru Агент в Панелі управління Windows (Розділ Програми та засоби) для видалення, або натисніть на mra.mail.ru , Щоб перейти на сайт розробника.

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як magent.exe. Таким чином, ви повинні перевірити файл magent.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

я скачав гру, в грі знаходиться magent.exe і антивірус відразу ж блокує цей файл і гра не працює
Gasan знайшов magen в реєстрі HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run, HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run) .- що з ним робити-видаляти чи ні
Ніколою
Деякі шкідливі програми маскують себе як magent.exe, особливо, якщо вони знаходяться в каталозі c: \ windows або c: \ windows \ system32. Таким чином, перевірте чи дійсно процес magent.exe на вашому комп'ютері є програмою-шкідником. (додаткова інформація)
я

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото magent.exe: - на основі 6 голосів з 4 відгуками.

42 користувачів запитували про цей файл. 3 користувачів не поставили рейтинг ( "я не знаю"). Один користувач оцінив, як важливий для Windows або встановленої програми. Один користувач оцінив, як вважається за необхідне. Один користувач оцінив, як нейтральний. 3 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з magent

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з magent. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу magent.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

magent сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

Reimage безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью