• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

(Лохотрон) Акція від браузера Google Chrome відгуки

І знову сьогодні огляд чергової акції від уже знайомого мені шахрая, який саме на таких акціях і розводить людей на гроші. Акція від браузера Google Chrome це лохотрон, обман людей, розлучення їх на гроші і шахрайство. Причому цей вердикт зі 100% гарантією. Шахрай мені повідомляє, що у мене є шанс виграти від 50 $ до 3000 $. За що ж така благодать? Все дуже просто. Виявляється, я потрапив в число перших користувачів, кому було встановлено оновлення браузера Google Chrome до версії 66. Ніякого оновлення браузера не було. Все тут брехливе. Шахрай навіть придумав свідоцтво про оновлення мого браузера. Так ось, це повна нісенітниця. Для того, що б переконається в цьому, читаю угоду користувача, яке шахрай розташував на сайті так, що його важко знайти. Так ось в ньому є цікава роз'яснення, що знаходиться переді мною. Дивіться в оригіналі. «Згода користувача з положеннями цієї угоди є обов'язковою умовою для початку використання продукту. Продукт - це бізнес-квест - гра, далі по тексту «продукт». Мета - пройти всі рівні і отримати в кінці подарунок. Початок використання продукту, а саме, натискання на кнопку «ДІЗНАТИСЯ СУМУ ВИГРАШУ» підтверджує приєднання користувача до цієї угоди ». Це говорить про те, що шахрай не платить нікому грошей і що я потрапив на звичайну гру, де доведеться платити мені. Думаю, що це підтвердження того, що я бачу перед собою не сайт від Google, а звичайний шахрайський сайт, який і створено для того, що б розводити людей на гроші.

Відгуки я Вам читати не раджу. Всі вони написані автором, але як видно з них автор не страждає красномовством. Всі відгуки написані від ліхтаря, тільки для того, що б надати більшої значущості цього сайту. Люди ці відгуки не тільки не писали, але навіть їх і не бачили, як і самого сайту. Тому все відгуки липові і їх навіть дивитися не варто.

сайт http://browserupgrade.space/

Не забувайте, що шахраї не дрімають і часто змінюють адреси сайтів і назва компаній. Тому запам'ятовуйте персонажі і кабінети, що б потім, все це можна було визначити. Головне уважність.

Дату реєстрації домену, як і всі дані про себе шахрай приховав, але реєстрація здійснювалася на приватна особа і саме під цей лохотрон. Сайт зареєстрований на хостингу IP Pool for Iliad-Entreprises Business Hosting Customers - Франція, Париж на IP адреса 62.210.78.90. Шахраї вже навчилися все реєструвати через VPN сервера і відстежити місце реєстрації практично неможливо. Але ось більше про це говорить пошук, а в пошуку сайт з'явився саме 28.04.2018 року і саме в цей день він виставлений на продаж на сервісі e-pay.club. Це і є дата його народження, що говорить про те, що це лише однієї сторінки шахрайський сайт, і він нікому не платить гроші.

Це і є дата його народження, що говорить про те, що це лише однієї сторінки шахрайський сайт, і він нікому не платить гроші

І так, на сайті немає ніякої реєстрації. Мені повідомляють, що йде перевірка мого сертифікату і не минуло й 30 секунд, а мене шахрай вже вітає і повідомляє, що я виграв 2 195 віртуальних доларів. Цих грошей ніхто не платить, але я спробую їх вивести. Далі шахрай підключає нібито онлайн оператора, який, щось друкує. Це все домашня заготовка автора і у всіх буде саме такою же текст і саме така ж сума виграшу. Тепер мені пропонують заповнити реквізиту моєї карти. А ось цього я вже робити не буду. Замість даних своєї карти я вписую 2 цифри 1, і все проходить. Але тут же вискакує повідомлення, що мій банк відхилив переклад в доларах і я повинен тепер конвертувати долари в рублі. Вартість такої конвертації складає 162 рубля. Схема стандартна і вона застосовується всіма шахраями. Пробую цю конвертацію оплатити і потрапляю на платіжну систему сервісу e-pay.club, де повинен платити безпосередньо на рахунок шахрая. І це тільки початок розлучення, так як в цьому лохотрон ще будуть дуже багато платежів і Ви, їх все побачите.

І це тільки початок розлучення, так як в цьому лохотрон ще будуть дуже багато платежів і Ви, їх все побачите

Акція від браузера Google Chrome придумана, створена і активно продається на сервісі шахраєм, який працює тут під псевдонімом luxtorg. Він уже потрапляв в мої огляди і останнім його твір Ви можете подивитися прямо зараз. У нього все лохотрони саме такої ж тематики, а саме розлучення саме на темі різноманітних акцій, яких не існує.

(Лохотрон) Всесвітня акція «Щасливий лайк» відгуки

Лохотрону всього четверту добу, а його вже встигли відвідати 16670 чоловік і 509 чоловік повірили в усі ці казки, просто добровільно подарувавши шахраєві 139 635 рублів. Багато у нас людей, які хочуть отримати те, що вони не заробили і саме на цьому шахрай і ловить свою золоту рибку, збагачуючись за рахунок цих людей. Як Ви прекрасно знаєте, безкоштовний сир буває тільки в мишоловці і багато хто забуває про цю істину, а шахрай її використовує по повній програмі. Сплативши перший платіж ніяких грошей ніхто не побачить. У шахрая все передбачено і далі доведеться платити ще 11 раз за різні неіснуючі послуги. Ці послуги будуть постійно з'являтися при спробі виведення грошей. І так, доведеться сплатити такі послуги: Активація транзитного рахунки 450 рублів, Реєстрація виігриша- 710 рублів, Підключення захищеної лінії зв'язку-990 рублів, Оформлення страховкі- 690 рублів, Перевірка даних перекладу- 430 рублів, Реєстрація цифровий подпісі- 850 рублів, Активація цифровий подпісі- 640 рублів, Послуга "Миттєвий переказ коштів" - 1290 рублів, Узгодження перекладу зі службою безпеки-975 рублів, Послуга "переказ коштів двома частинами" - 1250 рублів. Але навіть сплативши всю цю нісенітницю, грошей Ви не отримаєте, тому що шахрай нікому їх на цьому сайті не платить. Тут все налаштовано на його заробіток, і цей заробіток розрахований на просту людську жадібність. Але Ви самі вже побачили, що це проста гра. І шахрай саме і грає з Вами в кішки мишки, намагаючись отримати з лохів якомога більше грошей. Все це прекрасно видно на скріншотах.

Все це прекрасно видно на скріншотах

Висновки. Акція від браузера Google Chrome це лохотрон, обман людей, розлучення їх на гроші і шахрайство. Це гра і тут ніхто і нікому не платить гроші. Тому і Вам тут не можна навіть починати оплачувати, так як це шлях у прірву. Ви просто будете дарувати гроші шахраєві не отримуючи від нього нічого натомість. Практично всі лохотрони це гра шахрая, де саме люди і виступають в ролі Буратіно, який закопав п'ять золотих монет і чекає коли виросте грошове дерево. Та не виросте воно ніколи і це, Ви прекрасно знаєте. Точно також не отримаєте Ви на подібних сайтах ніяких грошей, так як їх на цих сайтах немає і бути не може. Ці сайти шахрайські і вони створюються виключно для розлучення саме людей на гроші. Тому завжди думайте, перш ніж виробляти оплати на подібних лохотронах.

Якщо хочете навчиться заробляти в перевірених товарах, є для цього все. Потрібно тільки Ваше бажання почати, і Ви навчитеся всьому. Все у ваших руках. Тестування курсів ми продовжуємо. Переходьте і дивіться робочі курси в перевірених товарах.

Залишайте відгуки, діліться в соціальних мережах. Тільки ви, можете допомогти врятувати від шахраїв, чергові жертви. Допомагайте, разом ми сила.

За що ж така благодать?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью