• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Logaster - онлайн сервіс для створення логотипів

 1. сервіс Logaster
 2. Як створити логотип
 3. Плагін Logaster Logo Generator

Вітаю, читачі блогу BiznesSystem.ru. Кілька разів мене просили порекомендувати недорого фрілансера або сервіс, де можна зробити логотип для інтернет проекту за невеликі гроші (не у всіх на старті є великий бюджет). Сьогодні я розповім про один з таких сервісів - називається Logaster.

Сьогодні я розповім про один з таких сервісів - називається Logaster

Унікальний зовнішній вигляд сайту, який має характерні пізнавані риси дозволяє підняти популярність проекту, особливо, якщо він пов'язаний з комерційною діяльністю.

Ідеальний варіант в цьому плані - це замовити розробку дизайну. Але коштує така робота дорого і не завжди необхідна. Наприклад, мій блог досі працює на типовому шаблоні і це ніяк не заважає його розвитку, головне контент хороший писати і оптимізувати статті .

Таким чином, для молодого проекту можна взяти і встановити шаблон з вільного доступу і додати до нього унікальний логотип. Де знайти відповідний дизайн і як встановити тему на WordPress я писав тут , А про логотипи розповім зараз.

сервіс Logaster

Сайт для створення логотипів - www.logaster.ru дозволяє самостійно, без допомоги дизайнера зробити для свого проекту унікальний, красивий і стильний логотип, який, до речі, можна використовувати не тільки для сайту, але і для інших корпоративних потреб - візитки, макети листів і т.д.

Сервіс умовно безкоштовний - це значить, що безкоштовно ви отримуєте картинки невеликого розміру, якщо ж знадобляться макети розмірів більші, доведеться деяку суму викласти.

Як створити логотип

Для початку перейдіть на сайт сервісу. Навряд чи вам вдасться не помітити велику зелену кнопку посередині екрану, яка пропонує приступити до створення.

На наступному етапі вказуємо вхідні дані вашого проекту - назва, слоган і тематику. Слоган за замовчуванням не виводиться, треба натиснути на «+ Додати слоган», щоб з'явилося поле. Вибір тематики впливає на пропоновані варіанти значків.

Далі належить вибрати базовий макет для логотипу - із запропонованих сотень варіантів дивіться те, що вам ближче. При натисканні на макет, кнопка редагувати лого стане активною.

Будь-макет можна правити. Доступно переміщення, зміна розмірів і розташування елементів.

Кнопка «Далі» призведе до етапу предпросмотра макета логотипу, буде можна побачити як виглядає на різних фонах сайту, на візитках, на фірмових бланках і т.д. Якщо все влаштовує тисніть «Зберегти».

Всі макети зберігаються в особистому кабінеті, щоб ви пізніше могли їх міняти і завантажувати знову, тому потрібна реєстрація - або через пошту, або через соц.сети.

В особистому кабінеті може зберігатися безліч різних варіантів логотипів.

Для скачування файлу натисніть на картинку потрібного макета і в вікні, через кнопку «Завантажити» виберіть потрібний розмір. Найменший буде доступний безкоштовно.

Безкоштовний макет має розмір 443 на 75 пікселів і напис з адресою сайту logaster.ru, прибрати його не складно, відкрийте в будь-якому графічному редакторі (paint або фотошоп або онлайн редактор) і обріжте напис - вона знаходиться праворуч і на основний логотип не входить.

Далі, скачаний файл, викладаєте собі на сайт і вставляєте в потрібні місця в шапці вашого шаблону.

Плагін Logaster Logo Generator

Для більш простий і комфортної роботи, фахівцями Logaster розроблений плагін для WordPress, називається Logaster Logo Generator. Якщо його поставите, то створювані логотипи будуть зберігатися прямо у вас на сайті, не потрібно буде завантажувати, відразу буде готова посилання на зображення.

Плагін є в репозиторії WordPress і ставиться через адмінку. Як встановлювати плагіни я розповідав в цій статті (Якщо ви ще не вмієте).

У лівому меню WP буде спеціальна вкладка плагіна, через неї ви потрапите в робоче вікно зі 100% -й точністю копіює сам сервіс, ті ж етапи створення логотипу з аналогічним оформленням і функціоналом. Тому не бачу повторюватися і розповідати по новій, то, що вам вже знайомо.

На цьому все, тепер ви можете самостійно зробити свій сайт більш привабливим і незабутнім.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью