• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

LiqPay - платіжна система (відгуки про гаманець, тарифи, ліміти)

 1. приємні нюанси
 2. функціональні переваги
 3. тарифні пропозиції
 4. Комісії (з карти на карту):
 5. дотримання безпеки
 6. Висновки і думки користувачів

Платіжна система Liqpay розроблена фахівцями України - командою Центру електронного бізнесу ПАТ КБ «ПриватБанк». Старт проекту - 2008 рік. Декларувався він як непогана заміна PayPal і Western Union. Платіжна система Liqpay розроблена фахівцями України - командою Центру електронного бізнесу ПАТ КБ «ПриватБанк»

Сайт багатомовний: є російська, українська, англійська версії. Задумки, закладені в основу діяльності, роблять її затребуваною інтернет-підприємцями, зацікавленими в зручних, спрощених способах дистанційного ведення бізнесу. Реєстрація займає 2-3 хвилини. Заповнюється рядок з мобільним номером. Потім необхідно дочекатися коду активації профілю. Після занесення отриманих даних процедура вважається завершеною.

приємні нюанси

Уже до входу доступні поповнення і валютний обмін. Єдиного пароля для входять до аккаунт немає. Він генерується одноразово, направляється в повідомленні на телефон протягом 5-10 секунд після запиту на вхід. Рахунки в Лікпей і мобільному - різні речі. Останній служить логіном, ідентифікатор - e-mail.

LiqPay дозволяє зробити грошову перекидання іншій людині, знаючи номер його телефону (реєструватися одержувачу потреби немає). Якщо переклад валютний, відмінний від валюти рахунку, то конвертація автоматична. Одержувачу прийде SMS про відправку із зазначенням сервісу-відправника. В Особистому кабінеті відразу ж з'являться пункти "Персональні дані", "Мої транзакції", "Мої рахунки", "Мій магазин".

функціональні переваги

 • Можна легко здійснювати транзакції (переводити гроші іншій особі, розплачуватися в мережі).
 • Функції API дають можливість організувати прийом платежів на сайтах і в онлайн-магазинах.
 • Можна працювати з євро, доларами, російськими рублями, українськими гривнями.
 • Мінімум для проведення транзакцій - 0.01 у.о.
 • Чи вдасться проводити масові виплати.
 • Є послуга переведення в готівку чеків Google. Їх сканують, скан завантажують на сайт Liqpay після авторизації, оригінал відсилають звичайною поштою в «ПриватБанк», із зазначенням в листі контактного телефону. На рахунок нараховано зазначену суму.
 • Бонус 5 центів від сервісу.

Поповнення, висновок

Поповнення можливо "пластиком" VISA / MASTERCARD, які не мають заборон на вчинення онлайн-платежів, або будь-який карткою ПриватБанку. Висновок також є на "пластик", але його потрібно зареєструвати. До одного гаманцю LiqPay дозволено прив'язати одну карту. При реєстрації пишеться номер, термін дії, CW-код.

Карту LiqPay доведеться верифікувати. Ця вимога висувається продавцям, а також платникам, щодня здійснюють операції від $ 500. Верифікація складається у відправці на поштову адресу реєстрації клієнта листи зі спецкодом. Після введення цифрової комбінації людина проходить адресну верифікацію. Після її завершення збільшуються особисті ліміти на пересилку грошей.

Для тих, хто не має VISA / MASTERCARD, передбачено поповнення з віртуальних передплачених карток, платіжних терміналів. Також це реально зробити завдяки обміну іншої електронної валюти через онлайн-обмінники. Грошові перекази такі:

 • внутрішньосистемний;
 • на VISA;
 • з карти на карту.

Через платіжну систему Лікпей на території України і РФ можна поповнити телефон, сплатити передплату онлайн-кінотеатрі MEGOGO TV (акція перший місяць - 1 грн, другого і наступних місяців - 147 грн / міс.), Цифрове телебачення Vivat TV або отримати готівку в будь-якому банкоматі PrivatBank. Можна виставляти рахунки-вимоги іншим учасникам системи. Платник отримає повідомлення по СМС. Надано можливість виставлення вільного рахунки, які не вказуючи суму.

тарифні пропозиції

Поповнення і внутрішні платежі здійснюються без комісії, миттєво. При виведенні на «пластик» слід заплатити:

 • 0.55 USD + 0.5% - Приват Банк;
 • 1.95 USD + 1.0% - VISA, емітована іншим фінустановою;
 • 1.50 EUR + 1.0% - на еврокарта VISA іншої фінустанови.

Діє ліміт - 2500 USD за одну операцію і 50 000 доларів - щомісяця для однієї картки. Зняття готівки через власні банкомати - максимум 3000 гривень за зняття.

Комісії (з карти на карту):

Тарифи та ліміти з карти на телефон

Завантажити повний список всіх  тарифів на 2017 рік в форматі PDF  (48 КБ) Завантажити повний список всіх тарифів на 2017 рік в форматі PDF (48 КБ).

дотримання безпеки

Практично будь-яка операція вимагає підтвердження по СМС. На зареєстрованого телефону приходить код з восьми цифр. Якщо відбувається велика транзакція, то клієнту дзвонить оператор call-центру, і запитує підтвердження. При підключенні картки користувач вибирає, який обсяг фіноперацій. Є резервна система захисту (актуальна при втраті мобільного). Можна заблокувати гаманець або перереєструвати на інший номер за допомогою ящика gmail.

Можна заблокувати гаманець або перереєструвати на інший номер за допомогою ящика gmail

Висновки і думки користувачів

Створення платіжного процесора з аутентифікацією, заснованої на використанні якого завгодно мобільного номера - прорив у вирішенні завдань здійснення електронних платежів. Але просування системи за межами РФ і України стримують такі фактори, як недосконалий функціонал, недоработанное технічне забезпечення, недовіра західних партнерів до запропонованого варіанту дистанційних розрахунків. Відсутні звіти про операції, є тільки історія транзакцій. Хоча це зроблено для швидкості передачі інформації, такої недоробки можуть користуватися недобросовісні люди.

Представники Лик Пейн вважають позитивною якістю безвідкличність оплати (відсутність чарджбека (chargeback)). Клієнти думають, що це потішить нечесних продавців і підприємців.

Є адаптивна версія сайту https://liqpay.com/, додаток iPay для iPhone і iPod-touch, а також власний месенджер SENDER (можна спілкуватися з друзями, взаємодіяти з компаніями, отримуючи і оплачуючи товари / послуги через чат). Багатьом не подобається обов'язковий процес верифікації покупця, якщо гроші однозначно надійдуть продавцю.

При зверненні до модераторів через зворотний зв'язок нерідко доводиться довго чекати відповідей, і вони шаблонні. За відгуками, складається враження, що у роботів заздалегідь заготовлені посилання і рішення задач. Користувачі радять зберігати листування. На їхню думку, служба підтримки тут в своєму бездіяльності - найсуттєвіший мінус.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью