• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Лікувати СМС-вірус online> блокує доступ і вимагає відправити SMS

 1. Як отримати код розблокування?
 2. Сервіси розблокування смс вірусу

За останній час в інтернеті прокотилася вже не одна хвиля епідемії, причина якої стали віруси-вимагачі SMS За останній час в інтернеті прокотилася вже не одна хвиля епідемії, причина якої стали віруси-вимагачі SMS.

Вірус блокує функціонал операційної системи і змушує користувача заплатити за відновлення доступу до системи або до призначених для користувача документів.

При зараженні ПК на екрані монітора з'являється вікно з попередженням про призупинення роботи комп'ютера і вимагає відправити sms на платний номер, щоб розблокувати Windows, в іншому випадку погрожуючи втратою даних.

СМС-оплата в даному випадку є просто ідеальною схемою для отримання нелегального доходу. Приводом для оплати SMS-вимагачі можуть написати все що завгодно.

Наприклад, що на вашому комп'ютері встановлена ​​неліцензійна Windows і потрібно заплатити за активацію ліцензії або повідомлення про виявлення вірусів і пропозицією оплати за копію антивірусної програми.

При цьому зовні віруси-вимагачі можуть бути замасковані під відомі продукти, Internet Security від Касперського, наприклад. Помилкові антивіруси під виглядом звичайних антивірусних програм можуть пропонувати закачати себе і почати перевірку. А може бути і таке повідомлення, що ваш комп'ютер заблокований без пояснення причин.

Без зміни залишається тільки одне - вірус вимагає відправити SMS.

Зустрічається СМС-вірус і в формі нав'язливого банера (рекламного інформера), який знаходиться поверх всіх системних вікон. А для його відключення, природно, вірус просить відправити SMS.

Ще один поширений варіант «підчепити» СМС-вірус, коли користувач збирається подивитися онлайн якийсь фільм, але натискаючи на кнопку відтворення, він отримує повідомлення про те, що на комп'ютері відсутні необхідні для перегляду драйвери, і відразу пропонується безкоштовно їх встановити. Якщо людина погоджується, то замість драйверів на його комп'ютер встановлюється програма-вимагач. Віруси-блокери також можуть проникнути під виглядом файлів зображень, електронних книг або аудіофайлів.

СМС-вірус блокує працездатність зараженого комп'ютера повністю. Буквально всі системні програми відмовляються відповідати на запити. Вірус блокує диспетчер задач, редактор реєстру, вихід в інтернет і ін. Сполучення клавіш, які повинні згорнути / закрити / переключити на іншу програму також блокуються. Не дає результатів перезавантаження навіть в безпечному режимі.

Більшість вірусів-блокерів не відразу дають про себе знати, і навіть при завантаженні комп'ютера СМС-вірус себе ніяк не проявляє, але при спробі запуску будь-якої програми воно блокується і спливає вікно з відомим уже повідомленням. З цієї причини визначити сайт, який «підкинув» такий подарунок, практично неможливо!

СМС-вірус постійно модифікується і допрацьовується, з'являються його нові варіації. SMS-вимагачі, рухомі жагою наживи, не зупиняються на досягнутому і продовжують винаходити все нові способи обдурити інтернет-користувачів.

У більшості випадків вартість SMS встановлена ​​на максимумі і може досягати більше 300 рублів за одне повідомлення. Багато віруси-вимагачі після введення отриманого коди не розблокують комп'ютер, а вимагають повторити процедуру ще раз. Таким чином шахраї намагаються витягнути якомога більше коштів з гаманця користувача. І що найсумніше, їм це вдається!

Багато користувачів інтернету, яким «пощастило» зловити вірус-вимагач і побачити на весь екран вікно з страхітливим текстом, відразу панікують (або наївно вірять) і відправляють SMS. Відсоток людей, що відправили СМС, іноді досягає 50-80% для деяких категорій користувачів. Показник залежить від багатьох факторів, наприклад, від комп'ютерної грамотності або віку людини.

Прикладів, коли користувачі втрачали зі своїх телефонних рахунків ні одну тисячу рублів, більш ніж достатньо Прикладів, коли користувачі втрачали зі своїх телефонних рахунків ні одну тисячу рублів, більш ніж достатньо. Основна маса користувачів інтернету, які зловили SMS вірус-блокер йшли найпростішим шляхом - відправляли SMS. Таким чином, за даними ЗМІ, шахраї поширюють віруси-вимагачі змогли заробити обманним шляхом сотні мільйонів рублів !!!

Якщо ваш комп'ютер став жертвою SMS-здирників, не відправляйте SMS! Вихід в даній ситуації є! Коли зараження подібними програмами стало набувати масового характеру, ряд антивірусних компаній створили безкоштовні сервіси підбору кодів розблокування, які деактивує віруси-вимагачі. Найбільш популярними сервісами, які допоможуть деактивувати вірус online, є Dr.Web, Лабораторія Касперського та ESET NOD32.

Як отримати код розблокування?

Якщо до вас проник шкідливий вірус, зайдіть з іншого комп'ютера на один з безкоштовних сервісів деактивації, введіть в форму запиту дані (текст повідомлення і номер, на який потрібно відправити SMS) та отримайте код розблокування. У вікні програми-здирника введіть отриманий код і натисніть кнопку підтвердження (активація, активізувати і т.д., назва кнопки в різних видах SMS-вірусу може відрізнятися). Після цього вірус повинен скасовано.

До речі, у Доктора Веба є мобільна версія генератора кодів! Тепер користувачі, які в результаті дій трояна-здирника позбавлені можливості зайти на сайт компанії зі свого комп'ютера, можуть скористатися безкоштовним розблокувальників через свій стільниковий телефон або комунікатор, у якого є вихід в інтернет.

Безкоштовні сервіси працюють на основі вибірки кодів, які деактивує конкретний СМС-вірус. З цієї причини ті коди, які містяться в базах онлайн сервісів можуть відрізнятися один від одного. Тому якщо один з сервісів не допоміг в деактивації SMS-вірусу, пробуйте в інших. В одному з них обов'язково знайдеться відповідний код.

Навіть якщо ви успішно деактивували вірус в online сервісі, не забудьте просканувати комп'ютер антивірусником. На додаток буде корисним ознайомитися з інформацією на сайтах Dr.Web, Eset і Касперського, крім рекомендацій з дотримання безпеки вони пропонують безкоштовні лікуючі утиліти і безкоштовні онлайн-сканери для перевірки викликають підозру файлів або посилань на наявність в них вірусів і шкідливих програм.

Сервіси розблокування смс вірусу

Лабораторія Касперського представляє безкоштовний сервіс для боротьби з програмами, що блокують комп'ютер і пропонують відправити платну СМС на певний номер, натомість на номер відправника буде висланий код, що дозволяє розблокувати комп'ютер Лабораторія Касперського представляє безкоштовний сервіс для боротьби з програмами, що блокують комп'ютер і пропонують відправити платну СМС на певний номер, натомість на номер відправника буде висланий код, що дозволяє розблокувати комп'ютер.
Перейти на сайт Лаб. Касперського

Компанія ESET NOD32 пропонує користувачам безкоштовний онлайн сервіс, який дозволяє повернути працездатність комп'ютера, якщо він був заблокований шкідливою програмою Компанія ESET NOD32 пропонує користувачам безкоштовний онлайн сервіс, який дозволяє повернути працездатність комп'ютера, якщо він був заблокований шкідливою програмою. База ESET на даний момент містить більше 20000 кодів розблокування. Перейти на сайт сервісу ESET

Використовуйте безкоштовний разблокировщик Dr Використовуйте безкоштовний разблокировщик Dr.Web, щоб отримати код для відновлення роботи комп'ютера, інфікованого троянцем-блокером.
Перейти на сайт сервісу DrWeb , а також Сервіс DrWeb для мобільних

На нашому сайті розміщені спеціальні форми від компанії Dr На нашому сайті розміщені спеціальні форми від компанії Dr.Web, які можна використовувати як додаткові заходи безпеки. Одна з них дозволяє перевірити сайт на віруси , Завдання іншого - перевірка файлів на віруси онлайн . Користуйтеся в разі потреби. Сервіси працюють швидко, безкоштовно, в режимі он-лайн.

Дізнатися адресу сторінки  , Який ховається за короткою посиланням, можна в сервісах розпізнавання укорочених посилань Дізнатися адресу сторінки , Який ховається за короткою посиланням, можна в сервісах розпізнавання укорочених посилань. Тепер завжди можна бути в курсі, куди саме приведе конкретна коротке посилання.

Перевірити на віруси онлайн  і файл, і посилання можна в сервісі VirusTotal Перевірити на віруси онлайн і файл, і посилання можна в сервісі VirusTotal. Виконується комплексна перевірка безліччю антивірусних систем, що значно скорочує шанс, що вірус залишиться непоміченим.

Онлайн перевірка на віруси безкоштовно  від ще одного закордонного проекту - VirSCAN Онлайн перевірка на віруси безкоштовно від ще одного закордонного проекту - VirSCAN. Подібно попереднього сервісу, він проводить сканування завантаженого файлу не одним, а десятками різних антивірусів.

Щоб убезпечити свої оплати через sms, можна попередньо  перевірити вартість відправки СМС  на короткі номери, а також дізнатися реальну вартість MMS, запитів в USSD-сервіс, платні дзвінки на голосові номера і на міські номери Щоб убезпечити свої оплати через sms, можна попередньо перевірити вартість відправки СМС на короткі номери, а також дізнатися реальну вартість MMS, запитів в USSD-сервіс, платні дзвінки на голосові номера і на міські номери.

Як отримати код розблокування?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью