• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Лікування вірусів. Видалення вірусів з ноутбука Ціни. Сервіс-центр "РБК-Компьютерс"

 1. симптоми:
 2. причини:
 3. лікування:
 4. Профілактика.
 5. Як захистити комп'ютер від вірусів.

Комп'ютерні віруси - загроза безпеці вашого комп'ютера  симптоми:  Найскладніше завдання лікування вірусів - виявити їх

Комп'ютерні віруси - загроза безпеці вашого комп'ютера

симптоми:

Найскладніше завдання лікування вірусів - виявити їх. Ви можете навіть не підозрювати про їхню наявність, в той час як вони будуть заражати все більше файлів і програм.

Типові симптоми завірусованності наступні: збої в роботі комп'ютера , Повільне виконання і довге завантаження додатків, занадто велика кількість вихідних і вхідних даних.

причини:

За тиждень в світі з'являється близько 30-ти нових вірусів. Вони потрапляють на наші комп'ютери зазвичай через інтернет, разом з листами, файлами або через браузери. Комп'ютерних вірусів в інтернеті не менше ніж звичайних в повітрі, тому головне вчасно зробити "щеплення, щоб потім завдання лікування вірусів була простіше.

Останнім часом в інтернеті з'явилася велика кількість СМС-вірусів, присутність яких проявляється у вигляді непристойною картинки в середині екрану . Видалення вірусів з ноутбука шляхом відправки СМС звичайно ж не відбудеться. Цим ви тільки простімуліруете розробника-шахрая. повністю вилікувати ноутбук може виконати тільки фахівець високої кваліфікації.

лікування:

Якщо ж ваш комп'ютер все-таки виявиться зараженим, йому буде потрібно термінове видалення вірусів і невідкладна Компьютерна допомога .

Фахівці нашої компанії щодня виробляють лікування (видалення) будь-яких вірусів з комп'ютерів і програм-паразитів на більш ніж 100 комп'ютерах. Для цього ми користуємося найновішими і якісними антивірусними програмами. При цьому для нас важливо не тільки видалення вірусів, але і запобігти попаданню нових.

Ми ніколи не видаляємо заражені папки і файли з комп'ютера клієнтів, а докладаємо всіх можливих зусиль для того, щоб їх вилікувати.

Профілактика.

Щоб ваш комп'ютер знову не став жертвою, потрібно постійно стежити за станом антивірусного захисту - користуватися антивірусною програмою останньої версії, яка повинна щодня оновлюватися через інтернет. В іншому випадку установку антивіруса і видаляти віруси доведеться виробляти повторно.

Як захистити комп'ютер від вірусів.

Кращі антивіруси 2017р.

На щастя, антивірусні компанії покращують якість своїх послуг протягом багатьох років.Ось список кращих антивірусних програм у 2017 році, які ви можете знайти на ринку:

1.Vipre Antivirus є одним з новітніх антивірусних програм на ринке.Он не зовсім популярний, як, скажімо, McAfee, Kaspersky, або Avast. Проте, він може знищити вірус.Антівірус непогано показав себе в трьох основних областях антивірусного захисту: запобігання, виявлення і видалення. Він не уповільнює роботу комп'ютера.

2. BitDefender Antivirus Pro 2017 пропонує віддалене управління мережами і також блокує передачу даних, що визначаються користувачем. Його інтуїтивно зрозумілий інтерфейс відображає інструменти, найбільш часто використовуваних користувачем. Він сканує в фоновому режимі, залишаючи продуктивність комп'ютера неізменной.Сегодня BitDefender залишається одним з найбільш рекомендованих програм для використання.

3. McAfee Antivirus є однією з перших комп'ютерних програм в світі антивірусів. Будучи одним з перших в галузі, McAfee придбала досить досвіду, щоб запропонувати чудово передові функції і технології. Він блокує комп'ютерні віруси протягом мілісекунд. Це в 8 разів швидше, ніж його попередні версії. Він також забезпечує кращий захист від шкідливих веб-сайтів в порівнянні з іншими програмами.

Основним недоліком McAfee, є те, що він трохи повільніше, ніж інші програми. Проте, McAfee і раніше є одним з кращих антивірусних програм, які користувачі можуть купити.

4. Norton Antivirus 2017. Це програмне забезпечення надає широкий спектр захисту і функцій, які працюють. Регулярні оновлення програмного забезпечення переконують, що ваш ноутбук завжди захищений.

5. Avast Antivirus Pro. Ви не можете пройти повз цього антивіруса, так як він удостоєний багатьма преміями в сфері антивірусних програм. Він має хорошу репутацію за ефективний захист від шкідливих програм і вірусів. Її вбудований захист від троянів, програм-шпигунів і інших погроз, робить його ідеальним програмним забезпеченням для більшості користувачів.

6. Антивірус Касперського є одним з найпопулярніших антивірусів сьогодні. Програма не тільки захистить користувачів від загальних загроз, таких як трояни, черв'яки і шпигунські програми, а й захистить ваш комп'ютер від нових виникаючих загроз, які інші антивірусні програми ще не можуть виявити. Має досить простий доступ, який дозволяє використовувати програмне забезпечення в одну мить. Програма також має можливість сканувати веб-сайти і електронну пошту на наявність шкідливого програмного забезпечення.

7. ESET NOD32 Antivirus інша довірена антивірусна програма для ефективного захисту комп'ютера від загроз. У антивіруса є активні програми, які включають захист під час серфінгу в інтернеті при цьому підтримуючи ефективну роботу вашого комп'ютера .

Відгуки наших клієнтів

Дмитро, 34 роки, Юрист

З недавнього часу мій ноутбук став зависати і сильно гальмувати. Сам не міг зрозуміти в чому справа. Вирішив звернутися до вас. Виявляється у мене в ноутбуці був вірус-троян. Майстер спрацював дуже оперативно.

Світлана, 28 років, лікар-стоматолог

У мене ноутбук раптом почав постійно перезавантажуватися і видавати "синій екран". Знайома порадила вашу компанію. Робота комп'ютерного майстра зайняла 2 години. Вже 3 місяці не було жодного збою.

Дарина, 22 роки, студентка.

Випадково відформатувати флеш-карту, де була моя дипломна робота. Звернулася в вашу компанію - дуже задоволена результатом - всі мої робочі документи були відновлені. Майстер Андрій мені ще безкоштовно допоміг з комп'ютером.

Олексій Володимирович, 47 років, підприємець

У вас серйозна фірма. Чи працюєте так як треба - чесно, оперативно, якісно. Я ось рік тому "обпікся" на комп'ютерної допомоги. Подзвонив в якусь контору. По телефону дівчина приємним голосом назвала ціну від 1500р. До мене приїхав пацан, копирсався в комп'ютері весь день і виставив рахунок на 14500р. Співробітник ж вашої компанії полагодив мені комп'ютер за 1,5 години. Заплатив я за все 2300р.- рівно стільки скільки було обумовлено по телефону. Вдячний вашому майстру Юрію.

АУДІО ВІДГУКИ:

Римма

Андрій

Анастасія

Олександр

Корисні статті.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью