• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Лазерне гравірування клавіатури macbook - швидко, точно, довговічне

Якщо вам вдалося купити за кордоном macbook значно дешевше, ніж у вітчизняних магазинах, радість від отриманої економії може захмаритися тим, що потрібно зробити синхронну русифікацію програмного забезпечення і клавіатури. Деякі власники приймають рішення скористатися найпростішими і маловитратними способами - наклеїти готові прозорі або непрозорі наклейки з відповідними символами або навіть нанести фломастером потрібні зображення на саморобних паперових наклейках. Але всі ці дії доведеться повторювати багаторазово, так як наклейки дуже недовговічні, і в результаті витрачається багато часу, а заодно і нервів. Тому від такої ідеї краще відразу відмовитися.

Тому від такої ідеї краще відразу відмовитися

Деякі звертаються до звичайних граверам, які завдають потрібні символи за порівняно невелику плату. Але така економія чревата втратою товарного вигляду ноутбука разом з гарантією заводу-виготовлювача.

Найбільш розумне рішення в цій ситуації - лазерне гравіювання клавіатури macbook. Її виробляють фахівці високої кваліфікації на найсучаснішому обладнанні, в результаті чого клавіші нічим не будуть відрізнятися від заводських, а на екрані все символи будуть ідентичні тим, які нанесені на кожну з них. Оскільки для проведення робіт немає необхідності в розбиранні клавіатури і виключено вплив на електроніку, заводська гарантія залишиться в силі.

Лазерне гравірування клавіатури нічим не обмежить вашу фантазію - на клавіші можна нанести символи, виконані в будь-якому стилі. Також немає проблем в тому, щоб помістити на кнопки букви будь-якого алфавіту. Весь процес займає, в залежності від складності замовлення, від півгодини до двох-трьох годин. При цьому всі лінії контурів зображень будуть дуже акуратними, а отримане зображення дуже стійко до стирання в процесі експлуатації ноутбука.

Можна виробляти лазерне гравіювання променем помірної інтенсивності, щоб «намалювати» символи більш світлого світу, ніж незаймана поверхню. Для отримання канавки глибиною від декількох сотих до кількох десятих міліметра інтенсивність випромінювання потрібно збільшити, щоб матеріал почав плавитися і випаровуватися, але при цьому не міняв свого кольору. Ще більш інтенсивне випромінювання призводить до обвуглювання (карбонізації) оброблюваної поверхні, внаслідок чого вона набуває більш темний колір. Ви можете вибрати будь-який з цих варіантів, а канавку, проплавлення лазерним променем, можна при бажанні залити фарбою будь-якого кольору для підвищення контрастності зображень. Все залежить тільки від ваших уподобань, а майстри в точності виконають всі ваші задуми.

Клавіатура - не єдиний об'єкт для лазерного гравірування. З її допомогою можна нанести, наприклад, логотип вашої компанії або іншу інформацію на корпус ноутбука. Це зробить його унікальним.

Ми в соц.сетях: ВК Facebook Twitter Telegram

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью