• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Лазерна графіка в склі. Сувеніри та подарунки, фотографія в склі. Ексклюзивні бізнес подарунки | Лазерна графіка в склі. Сувеніри та подарунки, фотографія в склі. Ексклюзивні бізнес подарунки

 1. Подарунки і сувеніри з лазерною графікою в оптичному склі Що спільного між подарунком і рекламою?...

Подарунки і сувеніри з лазерною графікою в оптичному склі

Що спільного між подарунком і рекламою Що спільного між подарунком і рекламою? Одна з головних вимог до реклами - вона повинна запам'ятовуватися, а якщо мова йде про такі її носіях, як рекламні сувеніри, то вони повинні ще й подобатися - те ж саме можна сказати і про подарунки. Лазерна графіка в склі - ефектна, красива, стильна і запам'ятовується реклама. І прекрасний подарунок.

Бізнес сувеніри з лазерною графікою, призи, нагороди, і просто сувеніри подобаються і своєю незвичністю, і матеріалом - прозоростіоптичних склом, і виразністю художніх засобів.

Саме тому, якщо Вам потрібен подарунок другу чи подрузі на день народження, подарунок друзям на весілля або подарунок батькам на ювілей весілля, якщо Вам потрібен незвичайний сувенір для гостей міста або подарунок для друзів і родичів в далекому зарубіжжі, якщо Вам потрібен подарунок коханій жінці до свята, або подарунок коханому чоловікові до ювілею, якщо, нарешті, Ви стурбовані проблемою корпоративних подарунків і сувенірів - сувеніри та подарунки зі скла з лазерною графікою кращий спосіб вирішити всі ці проблеми.


Як і в друкованій продукції, де майстерність дизайнерів має підкріплюватися якістю друку, так і в лазерної графіку майстерність художників і дизайнерів повинно доповнюватися суперсучасними технологіями і обладнанням Як і в друкованій продукції, де майстерність дизайнерів має підкріплюватися якістю друку, так і в лазерної графіку майстерність художників і дизайнерів повинно доповнюватися суперсучасними технологіями і обладнанням. Наша фірма, виникла на основі групи, яка розробила технологію об'ємної лазерного гравірування (заявка 1991р - перша в Росії!), І безперервно працює над її розвитком. Якщо Вам цікаво дізнатися, що таке лазерна графіка, і як малювати світлом в склі, то про це Ви можете прочитати в статті " лазерна графіка ".

Сама можливість малювати всередині товщі прозорого скла дозволила художникам робити абсолютно незвичайні речі - досить поглянути на такі наші сувеніри 90-х років, як Голуб у Великодньому яйці Сама можливість малювати всередині товщі прозорого скла дозволила художникам робити абсолютно незвичайні речі - досить поглянути на такі наші сувеніри 90-х років, як  Голуб у Великодньому яйці  ,  Бджола над конюшиною  або бізнес сувенір для компанії  Кока Кола , Бджола над конюшиною або бізнес сувенір для компанії Кока Кола .

Розвиток технології дозволило урізноманітнити метод малювання і створювати малюнки з різною тонуванням ліній і поверхонь - такі, наприклад, подарунок сувенір Півень Розвиток технології дозволило урізноманітнити метод малювання і створювати малюнки з різною тонуванням ліній і поверхонь - такі, наприклад, подарунок  сувенір Півень  або подарунок  прощання або подарунок прощання


Поява швидких лазерів стимулювало розвиток фотографії в склі : Нова, багатошарова лазерна фотографія в склі вигідно відрізняється від ранніх способів перенесення фотографії в скло за рахунок можливості передавати набагато більше відтінків світла і тіні. Перенесена в скло така фотографія стає красивим ексклюзивним подарунком . Ця нова якість робить її привабливою не тільки для приватних осіб, а й для використання в рекламних цілях - в бізнес сувенірах , призи та нагороди і т.п.

Наступним кроком в розвитку технології малювання стало поєднання об'ємного малюнка і фотографії - подарунок сувенір Палацова площа Наступним кроком в розвитку технології малювання стало поєднання об'ємного малюнка і фотографії - подарунок сувенір  Палацова площа  і  Бізнес сувенір ЛЕП 2007  виконані таким чином і Бізнес сувенір ЛЕП 2007 виконані таким чином. Нарешті, останні досягнення технології дозволяють робити об'ємні малюнки з тим же різноманіттям відтінків, що і в фотографії - такі наші подарунки сувеніри кінь і окунь

Все розмаїття накопиченого досвіду і досягнень ми вкладаємо в нові розробки для задоволення найвищих вимог наших клієнтів.

Наш девіз: Ексклюзивність та якість в кожній роботі! .

Що ми можемо зробити для Вас?

   • По-перше, розробити ексклюзивний дизайн і виготовити бізнес сувеніри , або призи та нагороди , або ексклюзивні подарунки зі скла з лазерною графікою. На кожній з присвячених цим темам сторінках детально розказано про можливості виконання замовлення і наведені приклади наших робіт. Подивіться ці приклади - може бути, вони підкажуть рішення Ваших проблем, а досвід і майстерність наших фахівців втілять це рішення в ефектні подарунки, які стануть Вашої ефективної рекламою!

   • По-друге, виготовити фотографію всередині скла . При цьому такий фотографією може бути як звичайна фотографія, оброблена нашими дизайнерами, так і складена за Вашим бажанням з декількох фотографій, тобто фотоколаж.

   • По-третє, забезпечити оптові поставки розробленої нами подарункової сувенірної продукції - в нашій Галереї сувенірної продукції представлено багато цікавого!

На сайті наведені фотографії деяких наших робіт. Однак більш повне уявлення про нашу продукцію можна отримати, відвідавши виставку подарунків і сувенірів у нас в офісі. Виставка відкрита по буднях, з 11 до 18 годин. Заходьте до нас, не пошкодуєте! Якщо є питання - зв'яжіться з нами по Швидкої зв'язку або зателефонуйте за телефоном +7 905 2698731.

Подарунки і сувеніри з лазерною графікою в оптичному склі Що спільного між подарунком і рекламою?
Подарунки і сувеніри з лазерною графікою в оптичному склі Що спільного між подарунком і рекламою?
Що ми можемо зробити для Вас?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью